Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. augusztus 17.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Holdfény

2015. január 11.

A LEGJOBB tusfürdő volt, amit az Alverdétől használtam, IMÁDTAM! Kár, hogy limitált volt, ismét piacra dobhatnák, de most már alapdarabként. Hiányzik a "tusfürdős repertoáromból", nem hiába őt szerettem a legjobban. A "természetes vonal" (szép összetevők) és a jó habzás mellett AZ ILLATA EGYSZERŰEN TÖKÉLETES, isteni vaníliás-citromos süti. :-) ÖRÖK KEDVENC MARAD. :-) 6 csillagos :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Viku23

2014. december 25.

Imádom, az első dm dobozban volt, most próbáltam ki. Nagyon jó illata van, nem is akarok kiszállni a zuhany alól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

cherrygarden

2014. július 30.

Nagyon különleges tavaszi-nyári friss illata van, szeretek vele fürdeni, olyan mint a citromtorta!:) Sajnos a testápolója nem ilyen illatú, ezt sajnálom, mert így nem élvezhető hosszan az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

angeltear

2014. május 31.

A Dm kedvencek dobozomban volt, nagyon örültem neki. Csak jó dolgokat tudok róla mondani, jól habzik, nem szárít, nem irritál és az illata valami fantasztikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

horzso

2014. május 27.

Nekem bejön, egyáltalán nem szárítja a bőrömet, az illata kellemes - bár hamar elillan. A többi natúr márka tusfürdőihez képest tényleg baráti az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 27.

mstindigo

2014. május 26.

Én elégedett vagyok, ha egy tusfürdő nem szárítja ki a bőrömet, és nem csinál a bőrömre piros flekkeket. A kímélő habzóanyagú natúr, alkoholmentes tusfürdők mindig be szoktak válni, ez is teljesen jó, és olcsó. Engem nem zavar, hogy nem habzik, évek óta nem vettem igazán habzó tusit, mert azok az én bőrömet szétcseszik. Kb. ugyanolyan jó, mint egy kétszer-háromszor ennyibe kerülő natúrtusfürdő, így én Alverdét, vagy mostanában még Cao Nature-t szoktam venni tusiból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Csilluska

2014. május 25.

Szerintem ugyanolyan az illata, mint a vaníliás-mandarinosnak, de ez talán annyival jobb, hogy nem annyira zselés az állaga. (Bár lehet, hogy azóta változtattak azon, nem tudom, mert csak egy flakonnal használtam, aztán nem vettem olyat többet.) Egyébként nem igazán győzött meg, tök jó, hogy natúr, de mintha gyorsabban fogyna, mint egy "rendes" tusfürdő. Biztos azért, mert nem habzik annyira, ezért többet kell belőle használni. Nem venném meg újra (ha egyáltalán lehet még kapni), mert tényleg semmi extrát nem tud. (Úgy összességében az alverdés tusfürdők nem igazán jönnek be, egyedül a Kirsche-Chai-t vettem meg többször is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

trisztan

2014. május 19.

Engem nem hatott meg különösebben, sem az illata, sem az, hogy nekem nem habzik rendesen, olyan kis semmilyen tusfürdő, egyszer elhasználom, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

rose

2014. május 10.

Update: Mivel gyorsan fogy, most már csak arcra használom, mert komolyan mondom, egyre szebb tőle a bőröm. Még a natúrszappan is szárítja az arcomat, ez viszont kíméletesen és hihetetlenül alaposan tisztít egy mosással is, az utolsó morzsáig leszedi az alapozót. Hiperérzékeny az arcom, de ez szinte még hidratálja is, hihetetlenül elégedett vagyok vele. Persze nem arclemosónak lett kitalálva, így nem mondom, hogy mindenki kövesse a példámat, de engem megmentett, sajnos én sem látom mostanában, de ha találok, azonnal beszerzem :)

Nem vagyok oda az Alverde termékekért, így soha nem jutott eszembe tőlük tusfürdőt venni, örültem, amikor megtaláltam ezt a DM Boxban. Ugyanolyan az illata, mint a Balea azóta megszűnt "cukorfalat" tusfürdőjének, amit imádtam, szóval ez is nagy szerelem. Jól habzik, és bár tudom, hogy nem szabadna tusfürdőt arcra használni, de néha a nagy lustaságban ezzel mosom le a sminket a zuhany alatt, és a száraz, érzékeny bőrömet sem bántja, sőt, jobb és kíméletesebb, mint az arclemosóm. Ha elfogy, és még nem untam meg az illatát, lehet, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

katacita

2014. május 8.

Magamtól biztos nem vettem volna meg ezt a tusfürdőt, de a DM box miatt az enyém lett. Elájulva nem vagyok tőle, nekem a tusfürdőknél nagyon sokat számít az illat (szinte csak az számít), és az Alverde illatok alapból nem a kedvenceim. Ez egyébként nagyon hasonlít a Burt's Bees mézes-tejes testápolómra, együtt jól teljesítenek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.