Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Ajakradír bio cukorral, mandula-oliva olajjal, kókusz és vanília kivonattal, melyek gyengéden távolítják el az elhalt sejteket az ajkakról, emellett puhává varázsolják az ajkakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Formidable

2020. június 14.

(2020. január 16.)
A mentás változat van meg nekem.
Szerintem nem rossz az illata, nem is olyan intenzív, hogy zavaró legyen. Folyékony, szürkés színű bázisa van, abban vannak benne a cukorszemcsék. Alapvetően szerintem a szemcsék mennyiségével nincs baj, bár hozzáteszem, az első használat után kb. három alkalommal csak a bázisát sikerült kinyomni a tubusból, egy-egy elvétett cukorszemmel... Utána valahogy rendbejött a dolog, most járok a tubus felénél - majd update-elek, mikor a végére jutok, hogy akkorra is maradt-e benne elég cukor.
Én általában letörlöm ujjal a nagyrészét, utána öblítem le vízzel a maradékot, így nekem elég könnyen és gyorsan lejön, ezzel nincs probléma.
Abban már most biztos vagyok, hogy magáról a hatásáról mi a véleményem: csinálgat valamit, de nem sokat sajnos. Bármilyen mennyiséget teszek az ajkaimra, bármennyi ideig dörzsölgetem, egyszerűen nem tud megbirkózni vele. Ezt a tubust elhasználom, mert kidobni nem szeretném, de aztán nem fogom sajnálni a pénzt és veszek egy Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub-ot. Drogériában sajnos ezen az alverdésen kívül nem találtam más, ehhez hasonló ajakradírt, ha drágább árkategória felé nyitok, akkor viszont csak a JSC, abban a márkában megbízom, drágább termékekkel pedig nem szeretek kísérletezni, hogy vajon beválik-e...
Gyenge három csillagot adok egyelőre, mert károsnak nem bizonyult, csinálni csinál valamit, de lehet, hogy további használat után két csillag marad... Mindenesetre az átlagolt 2 és fél csillagos értékelés teljesen reális szerintem.

Update: (2020. június 14.)
Végülis nem használtam el az egész tubussal, hanem hamarabb vettem egy JSC ajakradírt. Mióta az megvan, erre rá sem néztem konkrétan, nem is tudom, hogy valaha el fogom-e használni. Egy minőségibb termék használata után végképp azt mondom, hogy nem adnék ki ezért 1000 Ft-ot (vagyis igazából már kevesebbet sem).
Változtatom az értékelésem 2 csillagra, mert szerintem nem túl használható. Inkább választok egy drágább, de hatásosabb terméket, ami képes megbirkózni azzal is, ha sokkal rosszabb állapotban vannak az ajkaim, minthogy megvegyem ezt olcsóbban, ami már képtelen bármit is kezdeni szárazabb, cserepesebb ajkakkal.
Továbbra is azt mondom, hogy az átlagolt, 2,5-os csillagos értékelés reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

(2020. január 16.)
A mentás változat van meg nekem.

Update: (2020. június 14.)
Továbbra is azt mondom, hogy az átlagolt, 2,5-os csillagos értékelés reális.

Odriuss

2020. április 20.

Én a mentolosat vettem meg akciósan fél áron, szerintem ennyi pénzért kellemes, funkcióját tekintve jól használható ajakradír. A tubusból nekem már az elején is jött szemcse rendesen, az íze nem vészes, olyan, mint a fogkrém az illata pedig a borsmentolra emlékezetet. Összegezve ennyi pénzért örülök neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

MissScorpio

2019. március 26.

Nagyon száraz a szám, gondoltam hogy végre kipróbálok egy ajakradírt. Így nincs viszonyítási alapom.
Én a Sweet Berry fajtáját használom, jó az illata és jó, hogy vannak benne természetes anyagok, de nagyon zavaró hogy alig lehet lemosni, nagyon ragacsos.. szebb tőle a szám, de lehetne jobb is, mert nem annyira szedi le a száraz részeket az ajkamról.. nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

shaddix

2019. január 13.

elsőre én is örültem, hogy szépen letakarította a számat ennyi pénzért, de utána már egyre kevésbé. sokszor az a kis lyuk is eldugul, ahonnan jön ez a cukros cucc. a mentásat vettem meg, borzalmas íze is van. elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Agnyecko

2019. január 8.

Én már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy fogmosás után, meg egyáltalán ezt a híg, cukros izét kenjem a számra (nincs a cukron kívül más dörzsanyag?), amit ezután szép lassan leeszegetek, mert azért a szemcsék dörzsölgetés ellenére is maradnak. Ahogy az alapvető probléma, az ajakszárazság is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 8.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Mint ajakradír teszi a dolgát, de semmi nagy extra. Első alkalommal hatásos, utána nem annyira

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Prifer

2018. augusztus 1.

Első használat után meglepődve tapasztaltam mennyire hatásos, majd a következőekben mintha hozzá is szokott volna az ajkam, nem volt az a továbbiakban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

koborzoja

2018. március 21.

Egy forintot nem ér ez a termék. Nagyon kevés benne a radírozó szemcse, így hiába nyomok többet és dörzsölöm erősen, nem szedi le a szárazabb réteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Tiziana

2018. február 25.

Egyetértek Ttimiivel ,nagyon kevés szemcse van benne, de azok úgy karcolnak mintha
homokkristályokból lennének!! Inkább viaszos mint krém állagú, meleg hatására olajosodik.
Nehéz lemosni, csak szappannal lehet.
Használtam régen egy arcradírt a Cla...nstól, abban gömbölyű szemcsék voltak, na, az
biztos jó lenne szájra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Nehéz lemosni, csak szappannal lehet.
biztos jó lenne szájra is!

bnoemii

2018. február 18.

Csak azért kap 4-est,mert nincs összehasonlítási alapom a többi ilyen termékhez képest,mivel csak ezt próbáltam ki még.
De nagyon jól teszi a dolgát és korrekt az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

De nagyon jól teszi a dolgát és korrekt az ára is.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.