Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Ajakradír bio cukorral, mandula-oliva olajjal, kókusz és vanília kivonattal, melyek gyengéden távolítják el az elhalt sejteket az ajkakról, emellett puhává varázsolják az ajkakat.

MissScorpio

2019. március 26.

Nagyon száraz a szám, gondoltam hogy végre kipróbálok egy ajakradírt. Így nincs viszonyítási alapom.
Én a Sweet Berry fajtáját használom, jó az illata és jó, hogy vannak benne természetes anyagok, de nagyon zavaró hogy alig lehet lemosni, nagyon ragacsos.. szebb tőle a szám, de lehetne jobb is, mert nem annyira szedi le a száraz részeket az ajkamról.. nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

shaddix

2019. január 13.

elsőre én is örültem, hogy szépen letakarította a számat ennyi pénzért, de utána már egyre kevésbé. sokszor az a kis lyuk is eldugul, ahonnan jön ez a cukros cucc. a mentásat vettem meg, borzalmas íze is van. elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Agnyecko

2019. január 8.

Én már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy fogmosás után, meg egyáltalán ezt a híg, cukros izét kenjem a számra (nincs a cukron kívül más dörzsanyag?), amit ezután szép lassan leeszegetek, mert azért a szemcsék dörzsölgetés ellenére is maradnak. Ahogy az alapvető probléma, az ajakszárazság is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Mint ajakradír teszi a dolgát, de semmi nagy extra. Első alkalommal hatásos, utána nem annyira

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Prifer

2018. augusztus 1.

Első használat után meglepődve tapasztaltam mennyire hatásos, majd a következőekben mintha hozzá is szokott volna az ajkam, nem volt az a továbbiakban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

koborzoja

2018. március 21.

Egy forintot nem ér ez a termék. Nagyon kevés benne a radírozó szemcse, így hiába nyomok többet és dörzsölöm erősen, nem szedi le a szárazabb réteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Tiziana

2018. február 25.

Egyetértek Ttimiivel ,nagyon kevés szemcse van benne, de azok úgy karcolnak mintha
homokkristályokból lennének!! Inkább viaszos mint krém állagú, meleg hatására olajosodik.
Nehéz lemosni, csak szappannal lehet.
Használtam régen egy arcradírt a Cla...nstól, abban gömbölyű szemcsék voltak, na, az
biztos jó lenne szájra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Nehéz lemosni, csak szappannal lehet.
biztos jó lenne szájra is!

bnoemii

2018. február 18.

Csak azért kap 4-est,mert nincs összehasonlítási alapom a többi ilyen termékhez képest,mivel csak ezt próbáltam ki még.
De nagyon jól teszi a dolgát és korrekt az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

De nagyon jól teszi a dolgát és korrekt az ára is.

Ttimii

2018. február 17.

Mivel az előző szájradírom tönkrement gonsoltam kipróbálok utána valami olcsóbbat. Az ára kedvező volt, a csomagolás jól nézett ki. Aztán a kipróbálása után csalódtam... Az illatával nincs különösebb gondom, viszont pont azt a funkciót nem tölti be amire való lenne... Kevés benne a szemcse, egyáltalán nem szedi le az elhalt bőrt es még csak nem is hidratál :/ össze sem hasonlítható az előző szájradírommal :( ezért én ennek csak 1 pontot adok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Celesty

2018. január 29.

Első ajakradirom, nem tudom, hogy én használom-e rosszul, de ahogy felkenem és dörzsölöm vele, utanna az alsó ajkamat kicsit leszedni és még rosszabb lesz mint előtte :(
Ezért én csak 3 csillagot adok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Ezért én csak 3 csillagot adok

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!