Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2015. január 19.

Illatjegyek: őszibarack, kardamom, rózsa, jázmin, írisz, vanília és szantálfa

greka

2014. január 28.

Nagyon szerettem, és nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Valóban nem a legtartósabb, de természetes összetevőkből áll, és isteni az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Rosefan

2013. november 6.

Ez egy csodálatos parfüm. Igazi, természetes, meghitt, meleg gyümölcsös virágos illata van. Kellemes, nem túlzó, nem fejfájdító, hanem finom és nőies. Biztosan nem illik mindenki bőréhez, de az enyémen valami mennyei. Mivel nem erős illat, nem is tart nagyon sokáig, bár én azt nagyon szeretem amikor hagy maga után egy enyhén gyümölcsös cukorka illatot a csuklómon órák múlva.

Én spec. nem szeretem egyáltalán a parfümériákban kapható illatokat. Nekem valahogy mindegyik túl erős, túlságosan is "karakteres", egyenszemélyiséget húz a nőkre. Az egyik előző véleményező írja, hogy határozott nőknek nem ajánlja. Én határozott vagyok. De imádom. Szerintem a stílusról és az egyéniségről ne vonja el egy parfüm a figyelmet, hanem csak adjon neki egy kellemes illatot, alaphangot. Erősítse ki a kívánt személyiségi jegyeket. Azt hiszem én a harmóniát szeretném sugározni kicsit jobban, így ez a parfüm nagyon nekem készült:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

saethara

2013. szeptember 22.

Nekem alapjáraton nem tetszik annyira az illata, csak magamra fújva. Rajtam minden parfümnek valahogy az édes illatjegyei jönnek ki a legjobban és ezzel sincs másképp. Ha nem akarok semmi hivalkodót, akkor tökéletes. Annyi vegyszer sincs tán benne, mint más EDTkben, és olcsó is volt.
Az illata viszont hamarabb elillan, mint szeretném, úgyhogy emiatt csak 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Az illata viszont hamarabb elillan, mint szeretném, úgyhogy emiatt csak 4es.

mstindigo

2013. július 29.

Elsőre talán kellemes, aztán jön az édes barackillat, de sehol semmi csavar, olyan kis langyos az egész. Nagyon butuska az egész, se személyiség, se stílus. Határozott stílussal, és személyiséggel rendelkező hölgyeknek, legyen az bármilyen, nem ajánlom, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

natasa

2013. március 8.

Kifejezetten tetszik az illata. Édeskés, kicsit virágos, friss, lágy illat, de nem túl tömény. Amúgy valóban, ez a tisztaság-illat nekem is megvan.:-)
Nem túl tartós, ez tény. Korábban pont ezért nem is lelkesedtem érte különösebben, mert elillant hamar, és nem éreztem azt az igazi parfüm illatot.
DE évek óta már csak natur/bio kozmetikumokat használok, és azt vettem észre, hogy a szintetikus szagokat már nem tolerálom. Így erősen szűkül a kör "parfüm" ügyben. Télen a fűszeres kék párját használtam, de az most sok, így tavasszal valami lágyabbra áhítoztam.:-)
1200 Ft körül vettem, ennyit simán megér!
Aki a tömény, harsány, hivalkodó illatokat szereti, az pillantásra se méltassa!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 8.

1200 Ft körül vettem, ennyit simán megér!

Lillith

2013. március 2.

Nekem nagyon tetszik! Kicsit a baracklekvár jut eszembe róla :) Kellemes, friss, édeskés, de egyáltalán nem erős, tolakodó illat. Olyan fürdés utáni friss illatom lesz tőle :) Tökéletes tavaszváró :) Hétköznapi, kedves kis parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

memyselfandi

2013. február 28.

Nekem van ilyenem, de a múltkor valakin megéreztem a buszon és azt hittem megfulladok, rosszul leszek, menekülnöm kell. Nem értem, mi lehetett velem, amikor megvettem...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 28.

Kiscsillag5

2013. február 25.

Na ezt még szobaillatosítónak sem bírtam elhasználni. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Na ezt még szobaillatosítónak sem bírtam elhasználni. Kidobtam.

unicole

2013. január 22.

Ma félárban volt a dm-ben, hát megszagoltam, hátha! Bár ne tettem volna!!! Ez nem különleges, nem barack, nem jázmin,... nem is tudom meghatározni milyen "illat", egyszerűen taszított! Pedig én próbálkoztam, de nem jártam sikerrel:( Maradok a kéknél és a zöld citromosnál, a rózsaszínt még nem szagoltam. Az ára még teljes árban is jó, de tőlem ez csak 2*-ot kap, sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

nickie23

2012. december 17.

Jöttem hogy levonjak 1 pontot, mert az új alverde parfüm jobbnak bizonyult, jobban elnyerte a tetszésem.

Natasa! Akkor nem csak én érzem gyümölcsös szerűnek. Ma megint fújtam az egyik csuklómra, és a barátnőmnek is tetszett, sőt órákon át érződött a csuklómon, de a barátnőm azt mondta ő úgy is érezte rajtam az illatát, hogy nem szagolgatta közvetlen a csukló. Nem hivalkodó, nincs túl "tömény" illata. Engem jobb kedvre derít az illata. Egyébként 5-6 órán át tuti érezhető volt az illata,legalábbis rajtam szóval mondom a Jézuskának hozzon nekem karácsonyra. :-D

Még mindig tetszik az illata, használom,de csak néha-néha hétköznapra. Szerintem is a fiatal korosztályhoz illik. Nem tartós,de nem is illan el egyik pillanatról a másikra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Farnesol, Limonene, Citral, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.