Alverde  Szemceruza
Alverde  Szemceruza

Alverde

Alverde Szemceruza

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. május 4.

Természetes viasza rugalmasságot, alakíthatóságot és kényelmes felvitelt tesz lehetővé. Hat színkombinációban kapható.

birdy70

2020. október 23.

Közepesen tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 23.

Közepesen tartó.

Anemone01

2020. augusztus 3.

Érzékeny szememre nagyon bevált, nem csíp nem viszket és nagyon tudok örülni neki, mert árban is nagyon jó.
Könnyen precíz vonalat lehet vele húzni.
Nálam legtöbbször szépen a helyén marad a nap végére is, de van, hogy elmaszatolódva lemászik a szemem alá..
Gyakran hegyezem, ezért gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Könnyen precíz vonalat lehet vele húzni.
Gyakran hegyezem, ezért gyorsabban fogy.

Ancsyyy

2020. augusztus 2.

Nagyon jó ez a szemceruza. Fekete színben volt nekem, nagyon tartós, szépen fog és nem irritál. Érzékeny szeműeknek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Ellaenn

2019. június 29.

Barna színben van meg, és nagyon szeretem.
Megfelelően használva tartós.

Amikor először volt rajtam, úgy jártam mint sokan mások, hamar lekopott. Kb 2 óra múlva nyoma sem volt szerintem.
Nincs azonban semmi baj vele, csak alappal kell használni. Én korrektort szoktam tenni a szemfesték alá, így ez alá is.
8-9 órán át a helyén marad maszatolòdás nélkül ezzel a módszerrel.
Egy picit kopik csak meg a végén, minimális, mértékében.
Nagyon érzékeny a szemem, de ez a ceruza nem irritál.
Amivel egyedül bajom van, hogy nem intenzív a színe, elég sokszor át kell menni a szemvonalon, hogy jobban látszani kezdjen, ezzel együtt azonban nagyon jó szemceruza.
Ami külön szuper, hogy cruelty free márka 🐰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

Barna színben van meg, és nagyon szeretem.
Megfelelően használva tartós.

8-9 órán át a helyén marad maszatolòdás nélkül ezzel a módszerrel.
Egy picit kopik csak meg a végén, minimális, mértékében.
Nagyon érzékeny a szemem, de ez a ceruza nem irritál.
Ami külön szuper, hogy cruelty free márka 🐰

Kise

2019. április 23.

Világos szürke színben van meg, aminek csak a színével vagyok elégedett. A tartóssága nem a legjobb, szinte eltűnik a nap végére a szín. Még jó, hogy akciósan vettem, mert nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

zsofi03

2017. szeptember 11.

Nekem pont a fotón levő szín van meg. Az árnyalata nagyon tetszik, a kék szememhez jó megy. A tartóssága nem az igazi. Inkább este szeretem feltenni egy rövidebb programhoz és nem egész napra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

faragoanita

2017. augusztus 28.

Amióta kipróbáltam imádom! Egyszer kaptam azóta egy Avonos zselés textúrájút, ami bejött, de nem léphet ennek a nyomába sem, illetve egy Lancome-ot, amit bármilyen fura, labdába sem rúghat mellette. Nekem kibír egy egész napot maszatolódás nélkül és nagyon intenzív. Feketét használok. Az ára hihetetlenül jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

moenia

2017. május 27.

A természetes összetevői miatt választottam, de amikor lemosom, ugyan úgy csípi és kimarja a szemem szélét. Egyáltalán nem tartós, elmaszatolódik, feltükröződik és nincs intenzív színe sem. Egyszer-kétszer használtam, de félretettem. Kidobni sajnáltam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

ayse

2017. május 4.

Rajtam egesz napot kibír es vegre nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

Rajtam egesz napot kibír es vegre nem irritál.

Tvylvis

2017. május 4.

A 10-es szilvaszín van meg, azt hiszem, immár harmadszor vettem újra. A tökéletes lila szín zöld szem mellé, kötelező darab! Nem az a hideg lila szín, ami a legtöbb márka palettáján megtalálható, hanem inkább egy bordós, padlizsános beütése van. Annyira viszont nem bordós, hogy beteggé tegye a tekintetet. Kiváló az állaga, könnyen siklik, ha kell, jól satírozható. Én mindig szemhéjpúderre viszem fel a ceruzát, és színes vagy színtelen porral fixálom. Rajtam ezzel a módszerrel szinte minden tartós. Vízvonalra nem próbáltam, oda nem szoktam használni. Jó az ára, könnyen beszerezhető, remélem, hogy nem veszi ki ezt a színt a DM a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.