Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 13.

Megújult összetételű szemöldökceruza

2 árnyalatban kapható: 01 blonde és 02 braun

lucisunderground

2019. május 22.

Jók az összetevői.Szép természetes hatást nyújt,viszont a két színárnyalat szerintem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

silver

2019. január 24.

Néhány használat után elengedett a kefét tartalmazó vég ragasztása. Ez más szemöldökceruzával még nem fordult elő, elég bosszantó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

anitaa17

2018. november 14.

Nagyon jó kis termék, már csak ár-érték arányban is, szinte 1 évig elég volt mindennapos használattal. Egész nap fent marad, nem kopik le és nem kenődik el. A szőke hajamhoz a legvilágosabb árnyalatú pont megfelelő volt, könnyű vele dolgozni, mert megfelelően puha a ceruza hegye. A kefével a végén még tökéletesre lehet igazítani a végeredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Yuyu

2018. október 22.

Legjobb szemöldökceruza! Nem sok árnyalatban kapható sajnos( azt hiszem csak 3 van) ,de hozzám a 01-es tökéletes volt. Egyszerű a használata és TARTÓS! Már majdnem mondthatni rá, hogy vízálló. Ha valaki megtalálja a megfelelő árnyalatot mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

szzh01

2018. október 11.

A melegbarna (02 Brünett) árnyalatot használom, nagyon szeretem, pont ilyet kerestem a vörösesbe hajló középbarna árnyalatú hajamhoz. Meggyőző a gyönyörű INCI, s hála Istennek ehhez jó használati tulajdonságok is társulnak, nem maszatolodók, estig fent marad. Ugyanakkor rajzolás közben könnyen lehet akár ujjbeggyel javítani, ha kimegyünk a vonalból.
Könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, puha a hegye, és a hozzá tartozó kefével nagyon jól el lehet egyengetni a vonalakat. Finom, természetes és figyelemfelhívő szemöldök készítésére egyaránt alkalmas.
Nekem a hegyezéssel sem volt gondom, egy régebbi Chanel hegyezőt használok hozzá. Nem hegyezem ki tűhegyesre, tompán használva a legjobb számomra, emiatt nem kell gyakran hegyeznem sem, teljesen hagyom kitompulni hegyezés előtt.
Remélem, sokáig lesz még kapható, mert teljesen beépült a napi rutinomba, nagyon megszerettem.
Köszönet izabella73-nak a leírt véleményéért a színt illetően, emiatt mertem megvenni, s nekem is telitalálat lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. szeptember 22.

A régi ceruza színét nem szerettem, nem is használtam el; túl vöröses volt nekem. Ennek a blonde (világos) változatát vettem meg. Jó, hogy van színválaszték. Összehasonlítottam a nagy kedvenc Benecos és a kiváló Lavera ceruzákkal. Ez pontosan olyan színű, és állagra is nagyon hasonló, mint a Benecos. Ennek a keféjét nem szeretem annyira, mint a hengeres változatokat. (A Laverának semmilyen sincs.) Nagyon jó, szeretni fogom, már látom! Ajánlom.

Csakis apró húzgálásokkal lesz szép minden szemöldökcerka, egyöntetű vonal húzására egyik sem alkalmas, mert olyan lesz, mint egy elszúrt, harsány, kihívó tetoválás. Apró vonalkahúzásokkal viszont nagyon szép, természetes lesz a szemöldök. Jól tette az Alverde, hogy változtatott a régi szemöldökceruzán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

dundicat

2018. szeptember 8.

Nekem kicsit összetapasztja a szemöldököm, de mivel a végén ott a kefe, azzal rendbe is tudom szedni. Szépen, természetesen mutat, kibírja az egész napot. Szerintem kicsit gyorsan kopik, kb minden 2. alkalommal hegyezek. Azért cseréltem le a jól bevált cerkám, mert natúrra szeretnék váltani. Az ugyan jobb volt, de ez sem rossz, és sokkal olcsóbb. Az Alle Dm-ben csak 1000 ft, nem akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Lillu14

2018. augusztus 15.

A szőke szemöldökömhöz ez eddig a legjobb ceruza! :) Gyönyörű a világos színe és nem természetellenes, mint a legtöbb világos ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Dius89

2018. május 6.

Egész jó kis termék, megfelelő a keménysége a hegynek,könnyen hegyezhető, nem törik, nagyon szeretem a keféjét, lassan fogy. Viszont a világosabb szín, amit használok, kissé vöröses beütésű. Elhasználom, mert nem feltűnő, de utána másik termékre váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

hzsvitamin

2018. április 1.

Kiváló ár-érték arány. Évek óta használom, és lassan fogy el, mert hosszú ceruza. Egyik olyan termék a sok közül, amit használok, ami bizonyítja, hogy ha sminkről van szó, sokszor nem jobb a drágább. Egy negatív: a szőke árnyalatot nagyon sokszor nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol