Alverde

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 13.

Megújult összetételű szemöldökceruza

2 árnyalatban kapható: 01 blonde és 02 braun

albaserra

2021. február 15.

Több különböző márkát próbáltam már a szemöldökömre, de mindig visszatérek ehhez. A szőke árnyalata tökéletesen passzol, nem kenődik el és könnyen formázható a kis kefével a kontúr. Az új automata verziója is pompás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. január 21.

A szőke árnyalat pont jó lett volna de egyszerűen nekem túl krémes az állaga és ez miatt kihegyezni valami rémálom ,az én szemöldökömhöz nem valami ideális ez a textúra....Másrészt kb 4 óra után nem tudom hova de eltűnik rólam.Még egy 300 forintos no name szemöldökceruza is jobban teljesít ennél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 21.

NNNNoraaaa

2020. október 9.

01 blond árnyalat. Végre nem szürke, nem sárga! Nagyon jó a textúrája, se nem kemény, se nem puha. Essence szemöldök ceruzáról váltottam erre. Mostanában annyira kemény lett, hogy kellemetlen a felvitele, rendesen rá kell nyomni a bőrömre. Újra vásárolom. 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 9.

RowenaC

2020. július 30.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, szerintem nagyon praktikus, hogy az egyik oldalán van egy szemöldök kefe, a másikon meg maga a termék. Teljesen jó, krémes és sokáig tart. Ennél több nem hiszem, hogy kell. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Agnes91P

2020. július 25.

Sötétvörös a hajam, így mivel a barna ceruzában van egy halvány vörösesség, nekem pont tökéletes. Nagyon kevés és hiányos a szemöldököm (néhány gyerekkori képemen szinte olyan, mintha nem is lenne, eredetileg sötétszőke vagyok) , így sokkal jobban nézek ki, ha átrajzolom valamivel, de a por nekem nem elég rá. Régebben avonos ceruzát használtam, de ennek az árnyalata sokkal szebb. Mindennapos használat mellett is sokáig kitart, ezerszer újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Blackpanther

2020. június 7.

Szuper szemöldökceruza, én a szőke árnyalatot használom már évek óta. Ár-érték arányban tökéletes választás. Nem kenődik, egész nap tart. A ceruza puha, a másik végén található kefével szépen meg lehet igazítani a szemöldököt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

lucisunderground

2019. május 22.

Jók az összetevői.Szép természetes hatást nyújt,viszont a két színárnyalat szerintem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

silver

2019. január 24.

Néhány használat után elengedett a kefét tartalmazó vég ragasztása. Ez más szemöldökceruzával még nem fordult elő, elég bosszantó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

anitaa17

2018. november 14.

Nagyon jó kis termék, már csak ár-érték arányban is, szinte 1 évig elég volt mindennapos használattal. Egész nap fent marad, nem kopik le és nem kenődik el. A szőke hajamhoz a legvilágosabb árnyalatú pont megfelelő volt, könnyű vele dolgozni, mert megfelelően puha a ceruza hegye. A kefével a végén még tökéletesre lehet igazítani a végeredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Yuyu

2018. október 22.

Legjobb szemöldökceruza! Nem sok árnyalatban kapható sajnos( azt hiszem csak 3 van) ,de hozzám a 01-es tökéletes volt. Egyszerű a használata és TARTÓS! Már majdnem mondthatni rá, hogy vízálló. Ha valaki megtalálja a megfelelő árnyalatot mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol