Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ruzsi83, Módosítva: 2016. április 13.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Evaaaa

2017. október 31.

valahogy nagyon kemény volt, alig tudtam vele dolgozni.
az már az én hibám, hogy nem jó színt választottam, túl élénk, vöröses volt nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

valahogy nagyon kemény volt, alig tudtam vele dolgozni.

renszalai

2016. február 7.

Mindig újraveszem, mert szép,természetes a színe (Blond),nem vöröses mint a legtöbb szemöldök ceruza esetében. Kb. nap végéig megmarad a helyén, viszont amit kifogásolok,az az, hogy túl puha,hamar elhasználom a sok hegyezés miatt. Illetve szerintem egy szemöldök ceruzának alapjában véve keményebbnek kellene lenni,mint mondjuk egy szemceruzának,hogy természetesen fel lehessen vinni és hogy ne kenődjön, de ez elég puha.
Uhh, most látom,hogy pálmaolaj származék is van tán benne. :( Utána kell járnom,hogy milyen forrásból származó,mert ha nem megfelelő,akkor le fogok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Tulipan06

2015. november 27.

Jó pár márkát próbáltam. Nekem általában pont az a bajom, hogy túl kemények, és túl halványak a szemöldökceruzáim. Ez viszont tökéletes, alig kell húznom vele, már látszik. A színe nekem tökéletes (barna) sötétbarna szemöldökhöz. Szép a szín, könnyen lemosható, ugyanakkor nem kenődik el könnyen (jó azért nem dörzsölöm ököllel :) ) Sokáig elég, mivel hosszú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

nollan

2015. november 16.

A szőke színt használom már pár éve. Szerintem kifejezetten szép szőke színe van, nagyon természetes a hatása. Elég jó lehet vele dolgozni, nem túl kemény, de nem is maszatolódik. Dobtam már ki korábban több olyan ceruzát, ami nagyon karcos volt. Áttetsző púderrel fixálva nekem egész nap kitart, nagy melegben sem folyik le. Az ára kedvező, az utóbbi időben csak ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Nymeria94

2015. október 7.

Életem első szemöldökceruzája és tekintve, hogy mennyire jól bevált nem is nagyon szándékozok másik márka termékével kísérletezni.
A 01-es Blond árnyalat van a birtokomban, amelyről ugyan utóbb kiderült, hogy egy kicsit világosabb a kelleténél (éljenek a drogériás fényviszonyok), de nem tér el annyira látványosan a szemöldököm eredeti színétől, úgyhogy lelkesen használom a megvétele óta. A felvitelénél nem kell küszködni, nagyon könnyen és szépen színezi meg a szemöldököt és teszi helyre a kósza kis szálakat (kicsit olyan, mintha viaszos állaga lenne).
Nagyon tartós, a reggeli felviteltől, az esti arctisztításig derekasan tartja magát, ugyanakkor az eltávolításával sem kell sokat vesződni. Nyáron a nagyobb melegekben sem kenődött el vagy kelt önálló életre az arcomon, még akkor sem ha a szemem környékét babráltam vagy dörzsöltem.
Egy kis negatívumot tudnék csak mondani, mégpedig azt, hogy az én ceruzám kefe része nem valami stabil, sőt ha erélyesebben szedem le róla a kupakot a kelleténél, akkor le is jön. Ennek ellenére jól használható a kis fésű, még úgyis , hogy az enyémnek már felfelé pöndörödnek a felsőbb szálai, mondjuk ez nem meglepő, hiszen már több, mint egy éve használom és szépen lassan elhegyezem az egészet.
Nagyon remélem, hogy Glamour-napok keretében sikerül lecsapnom egy újabb példányra, nem szívesen kísérleteznék más márkákkal, ami egyszer nálam beválik, annak bérelt helye van a neszeszeremben. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Andici

2015. augusztus 10.

Két hónapja használom és nagyon szeretem. A blond árnyalat van meg, szép természetes szín. Bár barna hajam van, de még a világos barna szemöldök ceruzákat is túl sötétnek találom, ez pedig pont megfelelő. Jól lehet vele dolgozni, és tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Jane

2015. január 24.

Ez az első szemöldökceruzám de eddig megvagyok vele elégedve. Igazából a színe az egyetlen, ami nem teljesen tökéletes, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 24.

babóca

2014. szeptember 18.

A Catrice ceruzája után a második kedvenc. A puhaságával nem volt problémám (nagyon sokféle szemöldökceruzát próbáltam már, amik közt volt ennél néhány jóval puhább is). Tartós, alig kopik (ha nem szedem le este sminklemosóval, másnap reggelig is a helyén marad), és nagyon pigmentált. A kis keféjét nagyon szeretem. A brünett (02) árnyalatot használtam eddig, de most a blonde-ra (01) fáj a szívem (világosabb a hajam, és az jobban illene hozzá), 1 hónapja vadászom rá a DM-ek polcain, de sehol sem tudom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

kisko

2014. szeptember 16.

Nekem nem vált be, túl puha, darabosan fogja be a szemöldököt, amit még ki lehet javítani, de vannak más ceruzák, amivel nem kell bíbelődni, inkább azt használom. A színe sem mutatott jól rajtam, de ugye ez szubjektív, nem a ceruza hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

ingrid0411

2014. augusztus 20.

Jó kis szemöldökceruza mindent tud amit tudnia kell. Tartós, szép a színe. Talán egy picit tényleg puha de nem vészes.

UPDATE
Sajnos túl puha lett, így sokkal több színt visz fel ezért a színe is erősebb, amit annyira nem szeretek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

UPDATE

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Sumac viasz, ismertebb nevén Japán viasz, amelyet a Viaszszömörce nevű Japánban található fa bogyójából és/vagy szárából nyernek. Leggyakrabban természetes kozmetikumok, színes make-up és testápolási termékekben használják. A japán viasz kompatibilis a legtöbb növényi és ásványi eredetű viasszal, valamint a növény olajokkal, ásványi olajokkal és a vazelinnel. Remekül sűríti a formulákat és kellemesen képlékeny textúrát ad a keverékeknek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0