Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 24.

A  szemöldökformázó púderrel tökéletesen formázhatja és dúsíthatja szemöldökét. Erősen pigmentált textúrája intenzív és hosszantartó színhatást eredményez.

Eple

2019. szeptember 27.

Én a 20Brown árnyalatban vásároltam meg ennek a színárnyalatnak van egy pici vöröses beütése, meleg barna árnyalat ami világosabb szemöldökön mutat jól, nagyon könnyű vele dolgozni pár perc alatt szép "dús" szemöldököt lehet vele varázsolni . Kimondottan tetszik ez a kiszerlés mert csak vegig viszem az aplikátort, átfésülöm és kész is. A tartósságával is elégedett vagyok, jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.