Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 24.

A  szemöldökformázó púderrel tökéletesen formázhatja és dúsíthatja szemöldökét. Erősen pigmentált textúrája intenzív és hosszantartó színhatást eredményez.

Ár: 600 , Eladó: Szofiiia
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: --

bea.letenyei

2021. március 12.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de ennek ellenére több mint egy fél éve csak ezt használom. Szépen alkalmazkodik a színe felkenés után a bőröm és a szemöldököm tónusához és konnyen kezelhető maga a por az aplikátorral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

dindori

2020. április 30.

Meglepően jól működik ez a termék. Két árnyalatban is megvettem (blond és brown), és meglepő módon mindkettőt tudom használni. Nagyon gyors, viszonylag pontosan is lehet vele feltölteni a szemöldököket, de a csomagolásával nem vagyok teljesen megelégedve. Amikor kihúzom a kis aplikátort a tubusból, sajnos a por egy része lehullik, elrepül, úgyhogy vigyázni kell ilyenkor a ruhánkra. Ezen kívül szeretem, nagy mennyiség, számomra jól használható színek és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 30.

Eple

2019. szeptember 27.

Én a 20Brown árnyalatban vásároltam meg ennek a színárnyalatnak van egy pici vöröses beütése, meleg barna árnyalat ami világosabb szemöldökön mutat jól, nagyon könnyű vele dolgozni pár perc alatt szép "dús" szemöldököt lehet vele varázsolni . Kimondottan tetszik ez a kiszerlés mert csak vegig viszem az aplikátort, átfésülöm és kész is. A tartósságával is elégedett vagyok, jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.