Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Bozizu

2020. június 29.

Finom illatú, természetes, tartós, nem okoz irritációt. Picit egységesebb tőle a szemöldököm, nekem az elég is, mert nagy hiányaim nincsenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Fzks

2020. június 6.

Én a DM-ben akadtam rá pár napja, igaz szerelem:) eddig szőke volt a hajam szóval egy halvány mégis szürkés-barnás árnyalattal színeztem a szemöldököm (ceruzával). A ceruza elég durván kikoptatta szóval pihenés a szemöldökömnek ez a kis csoda. Jelenleg vörös a hajam, szóval én a 02-es árnyalatot használom, nagyon szeretem, jó az állaga, tartós, egész nap, még edzés után is fent van. Az egyetlen problémám vele hogy túl nagy a feje, ezért kapja a csillag-levonását, de azt egy ollóval korrigálom. Újra fogom venni, 1100 Ft volt, minden centet megért.
Update: Nem vettem újra, nem érte meg az árát. Hatalmas a feje, még szempillaspirálnak is nagy lenne és levágni se tudtam értelmesen, nehéz vele bánni mert túl sok festéket vett fel az aplikátor, valamint igaz hogy beszínezte a szemöldököt, de abszolút nem tartotta a helyén a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Gothiixymol

2020. június 1.

Nekem tetszik. Tartós, nem kenődik el, könnyen kezelhető. A keféje lehetne kisebb, de tudok vele dolgozni. A külső fésűket nem szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

vgeorgina

2020. május 22.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, szépen formáz, szép a színe, szépen tart - bár nekem kell alá ceruza. Azért nem tökéletes, mert nagyon alkoholos, ez szagra is érződik, és szárítja is a szemöldök körüli bőrt rendesen. Mielőtt újraveszem kipróbálok azért még más terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. május 10.

Nagyon nagyon tartós, nagyon kedvező áron és szép színe is van. Bármelyik drágább spirált is körözi. Többszöri újravevős már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 10.

kkpanna92

2020. május 8.

Próbáltam már több ilyen zselét, de egyik sem tartott ilyen hosszan. Természetes, tartós és az erős szemöldökömet szépen fixálja egész napra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

heloise98

2020. május 2.

Az átlátszó/színtelen verziót használom és nagyon szeretem! Rendkívül gyors és praktikus. Elég sűrű a szemöldököm és a formájával sincs gond, így ezzel nagyon gyorsan meg tudom igazítani reggelente. Emellett segíti a szálak növekedését is. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

banett09

2020. április 24.

Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, amikor nomakeup makeup-ot szeretnék, ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

bubblegum67

2020. április 13.

Nem értem miért van szinte az első helyen az alkohol. Jó kis termék ezen kívül. Szép, természetes hatást kelt hétköznapokra rendben van. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Bogirl*

2020. április 5.

A szín árnyalat nekem egy picit kevés, mármint a hajam színéhez mérten, de egyébként könnyű használni, és elég jól bírja a napi strapàt. Az árnyalatbeli bakit sikerült korrigàlni olyan módon, hogy a szempilla fésülés után adok egy pici színt szemöldök ceruzával, és utána fésülöm át ezzel a termékkel a szemöldököm.
Régen csak ceruzát használtam, nap végére már elcsúszott egy picit, ezzel viszont tökéletesen tart. A végeredmény egy természetes hatású szemöldök, és pikk pakk elintézem a szemöldököm reggel.

Szeretem ezt a terméket 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Szeretem ezt a terméket 😊

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.