Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2022. március 25.

• finoman formáz és fixál
  • ápoló jojobaolajjal
  • minősített natúrkozmetikum
  • nem tartalmaz szintetikus tartósítószereket
  • szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Örs vezér tere vagy posta vagy Foxpost
Ár: 1100Ft , Eladó: Foxy666
Állapot: Fél szemöldökömön próbáltam csak ki(épphogy egy kis termék került rá, tehát tele van) , Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyesen is átvehető, de előreutalás után szívesen postázom is

Colibri

2022. október 3.

A színe jó lenne (ash blonde), szépen fed nagyon természetesen teljesen más mint ceruzával és össze is rendezni a szálakat tartós de könnyen korrigálható ha kimész a vonalból viszont nekem sikerült olyanba belenyúlnom ami full száraz mintha régi lenne és alig van vmi anyag a kefén így elég szenvedős
Update: sajnos tényleg az enyém nagyon száraz valamiért csak a kefe végén van egy kis cucc azzal szoktam dolgozni viszont biztosan nem veszem újra mert oke hiperérzékeny a bőröm de valami irritálja és bevörösödik a szemöldököm környéke tőle valószínűleg a parfüm nem tetszik neki benne pedig a színe tényleg jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 3.

valencica

2022. szeptember 23.

A színes egyáltalán nem vált be, a színtelent sokáig használtam, de egy idő után besűrűsödött. Ráadásul a nap végére kifehéredik, így újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Vivus94

2022. augusztus 23.

Amikor először kibontottam voltak kétségeim vele kapcsolatan, leginkább a nagyobb spirál miatt azt gondoltam, hogy nem lehet majd vele szépen precízen dolgozni. De nagy szerencsémre rácáfolt erre, nagyon szépen működik, gyorsan át lehet vele menni a szükséges részeken, eléggé természetes is a hatása, az ára pedig parádés, szóval megszerettem és állandó mindennapi termékké vált a kis rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Gracious

2022. augusztus 7.

De szeretem ezt a terméket. Abszolút könnyen kezelhető a keféje és a festék gyorsan szárad. Több hónapig elég volt egy tubus, abszolút újravevős termék:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

Milike33

2022. április 27.

Tökéletes termék. Pár húzás és kész is a szemöldök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Tökéletes termék. Pár húzás és kész is a szemöldök.

Netuddmeg94

2022. április 16.

Az itt lévő vélemények miatt vettem meg a legsötétebb árnyalatot. Egyszerűen beleszerettem szépen kitölti a hézagokat felsem tűnik ,hogy valami a szemöldökömön. Előtte a catrice-nek a szemöldök formázóját használtam de ahhoz képest ez egy álom. örülök hogy rátalálatam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

mmk138

2022. április 7.

Nagyon szuper termék, eddig nem minden jött be az Alverdétől, de ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Nagyon szuper termék, eddig nem minden jött be az Alverdétől, de ez tökéletes.

sarahL

2022. február 16.

Nem tudom, hogy a kisebb kiszerelés (kefe nélküli) és ez a termék ugyanaz lehet-e, egymás mellett vannak a dm-ben. Én a kefe nélkülit vettem, barna színben. Egyszerűen csodálatos!! Végre úgy érzem, ennyi év után megtaláltam a számomra tökéletes szemöldök kencét. Teljesen természetes hatást kelt, de tartja a szemöldökszálaimat. Olyan, mintha szép lenne alapból a szemöldök, és nem lenne rajta semmi. És egész nap tart:) számomra 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 16.

kata_baba

2022. január 12.

Nemrég rájöttem, hogy a ceruzával megsatírozott szemöldökömnek a legkevésbé sincs természetes hatása. (Jobb későn, mint soha :'D) Az alverde termékek nagy részével amúgy is meg vagyok elégedve, az inci sem vészes, és az itteni vélemények is szuperek, így vettem meg ezt a kis csudát. Nincs miért ragozni, elsőrangúan teszi a dolgát, egy kicsit sötétít az egyébként világosbarna szemöldökömön és ami a legjobb, hogy végre úgy tűnik hogy van szemöldököm, és nem csak egy rajzolt csík a fejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

jampiangel

2022. január 10.

Nagyon szeretem, természetes hatást kelt, sokáig elég, szépen irányba fésüli a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.