Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

zsjudit

2019. október 19.

Én elégedett vagyok ezzel a termékkel. Színt ad, emellett kordában tartja a szálakat. Rendszeresen használom, sokáig elég. Azért csak 4 csillag, mert a tartóssága lehetne hosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

pixiee

2019. szeptember 23.

Szerintem jó kis termék, eleinte nehéz volt használnom az átlagnál nagyobb méretű keféje miatt, de kb. egy hét után már simán ment úgy hogy nem maszatoltam össze a szemöldököm körüli területet ( csak meg kellett szoknom ). A színe nekem jó, nem változik felkenés után. A fixálása is pont oké, helyén tartja a szálakat de nem kelt mű vagy túl merev hatást. Ha picit rövidebb lenne a keféje akkor csillagos ötöst kapna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

martaamania

2019. szeptember 20.

Korábban az essence szemöldök formálóját használtam, hasonló volt mint az alverde, de iszonyat gyorsan elhasználtam. 2 hét után már semmi gél nem volt a kefén, az alverdés megvan most 1 hónapja és még mindig jut bőven zselé a kefére és szépen meg tudom formázni az amúgy elég erős szemöldököm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

sateenkaarigirl

2019. szeptember 18.

Nehezen kezelhető, pocsék állagú, a végeredmény pedig darabos, nem egyenletes.
Sajnos nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nehezen kezelhető, pocsék állagú, a végeredmény pedig darabos, nem egyenletes.
Sajnos nagyon nem vált be.

Lina1105

2019. augusztus 31.

Régóta szemeztem már vele, de csak most szántam rá magam. Vettem is egy 03 Aschblond árnyalatot, ami az eredeti sötétszőke hajszínemhez tökéletes... csakhogy évek óta vörös vagyok :D így kb mint halottnak a csók annyi színt adott. De ez az én bénaságom. Az állaga, a kis kefe és a tartóssága bejött, így vettem egy 02 Braun árnyalatot is, aminek már a színe is passzol. Egyszóval imádom, a szempillaspirál mellé alapdarab lett a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

QueenOfDisaster

2019. augusztus 9.

Az átlátszó verzióval próbálkozom már egy ideje és meg vagyok vele elégedve. Sok szín amúgy sem kell a szemöldökömnek és ahogy látom fekete amúgy sincs, szóval mindegy is. A fő probléma a szemöldökömmel eleve az, hogy szeretnek bizonyos szálak vándorútra kelni. Nos, ez így megoldódott szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

idaobi

2019. július 14.

Évek óta hasznàlom. Barna verziót. Nagyon természetes a színe, jól lehet vele formázni és tartós. Ha kipróbálok más márkát, akkor is visszatérek hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

edinalencses

2019. július 10.

Nagyon szeretem, nem mű hatású, hanem szép természetes végeredményt ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Nagyon szeretem, nem mű hatású, hanem szép természetes végeredményt ad.

farkasszandra

2019. június 1.

Sokadikat használom el, szuper ár, természetes hatás, tartós is. Sose cserélem le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Boudica

2019. május 29.

Annyira örülök, hogy rátaláltam! Nagyon szépen helyrerakja a vastag szemöldököm, emiatt nem is nagyon zavar a nagy kefe. Ráadásul szép színt is ad neki (a 02-es barna van meg) mégis természetes, nagyon szeretem használni. És az illata valami isteni, mindig megszagolgatom ha használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.