Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

pattelin

2019. március 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, be kell valljam nincs nagy jártasságom a szemöldökformázó termékekben. Eleinte kicsit furcsa volt, hogy nagy a keféje, de aztán rájöttem, hogy számomra az a praktikus, ha csak a kefe végén lévő termékkel áthúzom a szemöldökömet. Szerencsére olyan nagy feltöltést, igazítás nem igényel a szemöldökömet. Használata gyors és egyszerű. Szerintem jó sokáig kitart majd!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nagyon szeretem, szépen befesti a szálakat, dúsít és a helyén tart mindent. Biztosan újraveszem!

annapnczl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

FurcsaKavics

2019. március 5.

Kedvenc szemöldökformázóm. Mindig visszatérek ehhez, mert ár-érték arányban nagyon megéri. Imádom az illatát, az állagát, a kefe része is nagyon könnyen használható, nekem kifejezetten kézre esik. A kupakos fésűs része is etalon szempillához és szemöldökhöz egyaránt. Nem okoz irritációt, elég tartós is. A 3 szál szemöldököm láthatóvá teszi 1-2 átfésüléssel, szóval, aki nem szeret órákat tölteni a tükör előtt, az mindenképp tegyen egy próbát.

FurcsaKavics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

sszandra17

2019. február 28.

Nagyon jó termék, nem kenődik, nem kopik le amíg le nem mosom, illatos és könnyű vele bánni, és sokáig elég!
Reggel mikor sietek párszor áthúzom vele a halvány és ritka szemöldököm és nagyon szép lesz az eredmény, megigazítom alverde szemöldökceruzával ami szintén jó és szuper lesz a végeredmény:)
Újra veszem!

sszandra17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Újra veszem!

TimiK

2019. február 21.

Tökéletes, imádom! Reggel "felteszem" és az esti sminklemosásig még csak nem is kopik. Ajándék volt, DM-es csajszik osztogatták egy koncert előtt, de ha elfogy, akkor biztosan vásárolok belőle.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Dorottya92

2019. február 1.

Tartós, de mégsem zavaró viselet, nagyon könnyű, teljesen természetes hatása van. Az illata is nagyon jó. ☺

Dorottya92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

adelharcos

2019. január 29.

Nagyon szeretem, évek óta újra veszem. Jó az állaga, szép a színe, tudja a dolgát. Még sosem csalódtam benne.

adelharcos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

orsi0818

2018. december 29.

Nagyon jó az állaga és a tartóssága is. Nekem a világosabb árnyalat van meg ami tökéletesen passzol a sötét szőke hajszinemhez. Plusz az illata is kellemes ☺

orsi0818
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

viragnyelven

2018. december 8.

Ez tökéletes szemöldöktermék számomra. Az árnyalat tökéletes, az állaga nagyon kellemes, nem csúszik vagy potyog le, csodás.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Az átlátszóval kezdtem, sokáig kitartott. Szépen elrendezi a rakoncátlan szemöldökszálakat, de fixálásban már találkoztam jobbal is. Ha kicsit többet tettem fel belőle olykor kifehéredett. Vigyázni kell, hogy ne kerüljön bele púder vagy bármi, mert akkor az átlátszó formula besűrűsödik és így már nem használható. Tiszta natur szemöldökre ajánlom inkább. Sajnos kipattogtam tőle, ha a bőrömre került (ejnye bejnye alverde és nem ez az első termék amivel így jártam), így óvatosan csak a szálakra használtam. Újravenni nem fogom. A legvilágosabb barna árnyalatút is beszereztem, de nekem még az is sötét volt, nem sokat használtam így.

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.