Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

dobosfanni

2019. április 9.

Sok éve a leghűségesebb társam az átlátszó változat. Minden nap használom, egész nap nem mozdul el tőle a szemöldököm. Imádom.
Viszont az elmúlt pár hónapban nem találtam több DM-ben sem és online sem elérhető... Tudja valaki, hogy ez miért van? Ugye nem vonják ki a forgalomból?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Vancsa

2019. április 4.

Első körben azért vettem meg, mert a dekorkozmetikumaimat is igyekszem natur változatra cseréni, másodszor a jó visszajelzések miatt. Több alverde terméket tesztelek jelenleg. Szuper ez a szemöldök formázó. Szép, természetes hatást lehet elérni vele, könnyen kezelhető. Szerintem újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

puderecset

2019. március 29.

Ma reggel vettem meg az itteni ajánlásokra, és nem is értem miért nem volt nekem eddig otthon! Szuper!!!!! A világos árnyalatot vettem az 1-est.
Nagyon kevés szemöldököm van, így ceruzával olyan mesterkéltre tudtam csak húzni, de ezzel csodaszép természetes a hatás!!! Ajánlom mindnekinek!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

nagybvivien

2019. március 26.

Az átlátszót használom a szemöldök kordában tartására 😊 viszont ami vicces: a másodikat vettem nemrég és ennek sem tudom lecsavarni a kupakját a másik végén lévő fésűnek... 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

zfruzsi

2019. március 26.

Jól működik és nekem elég amit nyújt, viszont nekem túl nagy a feje, sokkal könnyebb lenne számomra egy kisebb fejjel dolgozni a viszonylag kis fejemen és szemöldökömön. Egyébként nem vagyok az a nagy szemöldökzselé felhasználó, így egy elhasználása után nem vettem újra, de állagra és hatásra ez volt amúgy a kedvencem a 3-4 közül amit eddig próbáltam. Ahogy említettem, az egyetlen negatívum számomra a nagy feje a kefének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

pattelin

2019. március 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, be kell valljam nincs nagy jártasságom a szemöldökformázó termékekben. Eleinte kicsit furcsa volt, hogy nagy a keféje, de aztán rájöttem, hogy számomra az a praktikus, ha csak a kefe végén lévő termékkel áthúzom a szemöldökömet. Szerencsére olyan nagy feltöltést, igazítás nem igényel a szemöldökömet. Használata gyors és egyszerű. Szerintem jó sokáig kitart majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nagyon szeretem, szépen befesti a szálakat, dúsít és a helyén tart mindent. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

FurcsaKavics

2019. március 5.

Kedvenc szemöldökformázóm. Mindig visszatérek ehhez, mert ár-érték arányban nagyon megéri. Imádom az illatát, az állagát, a kefe része is nagyon könnyen használható, nekem kifejezetten kézre esik. A kupakos fésűs része is etalon szempillához és szemöldökhöz egyaránt. Nem okoz irritációt, elég tartós is. A 3 szál szemöldököm láthatóvá teszi 1-2 átfésüléssel, szóval, aki nem szeret órákat tölteni a tükör előtt, az mindenképp tegyen egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

sszandra17

2019. február 28.

Nagyon jó termék, nem kenődik, nem kopik le amíg le nem mosom, illatos és könnyű vele bánni, és sokáig elég!
Reggel mikor sietek párszor áthúzom vele a halvány és ritka szemöldököm és nagyon szép lesz az eredmény, megigazítom alverde szemöldökceruzával ami szintén jó és szuper lesz a végeredmény:)
Újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Újra veszem!

TimiK

2019. február 21.

Tökéletes, imádom! Reggel "felteszem" és az esti sminklemosásig még csak nem is kopik. Ajándék volt, DM-es csajszik osztogatták egy koncert előtt, de ha elfogy, akkor biztosan vásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.