Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

mmzpfk

2020. szeptember 29.

Könnyű használni, nem mászik el, szép a színe. Szóval működik. (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Könnyű használni, nem mászik el, szép a színe. Szóval működik. (:

szata1

2020. szeptember 26.

Az én erősebb szálú szemöldökömet nem tudta megtartani, de a színét szerettem. Könnyen fel lehet vinni. Végül anyukámnak adtam oda, az ő vékonyabb szálú szemöldökére teljesen jó. Négy csillag, mert bár nekem nem vált be, anyukáknak működik és szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Dori975

2020. szeptember 24.

Tökéletes! Természetes a színe, nincs műhatása, gyorsan szárad és egész nap tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

bongi

2020. szeptember 20.

Évek óta ezt használom és szerintem nem is fogok váltani, ameddig gyártják. A célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Sushii

2020. augusztus 9.

Imádom! Picit hiányos szemöldököm ami azt hittem sosem fog újra már szép egységes lenni ettől el kezdett vissza nőni 🥰🥰🥰❤️ Szóval nálam hatalmas szerelem mert a szempilláim is hatalmasak tőle szóval csak ajánlani tudom én megtaláltam az igazit! Átlátszó színben használom mert a szemöldököm és a pilláim is festve vannak így csak fixálom őket és egyben ápolom is. ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

RowenaC

2020. július 28.

Nekem teljesen bevált, szuperül fixálja és nagyon sokáig fent marad. Én por után szoktam használni, de ezzel a szín egységesebb lesz. Egyértelműen újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Bozizu

2020. június 29.

Finom illatú, természetes, tartós, nem okoz irritációt. Picit egységesebb tőle a szemöldököm, nekem az elég is, mert nagy hiányaim nincsenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Fzks

2020. június 6.

Én a DM-ben akadtam rá pár napja, igaz szerelem:) eddig szőke volt a hajam szóval egy halvány mégis szürkés-barnás árnyalattal színeztem a szemöldököm (ceruzával). A ceruza elég durván kikoptatta szóval pihenés a szemöldökömnek ez a kis csoda. Jelenleg vörös a hajam, szóval én a 02-es árnyalatot használom, nagyon szeretem, jó az állaga, tartós, egész nap, még edzés után is fent van. Az egyetlen problémám vele hogy túl nagy a feje, ezért kapja a csillag-levonását, de azt egy ollóval korrigálom. Újra fogom venni, 1100 Ft volt, minden centet megért.
Update: Nem vettem újra, nem érte meg az árát. Hatalmas a feje, még szempillaspirálnak is nagy lenne és levágni se tudtam értelmesen, nehéz vele bánni mert túl sok festéket vett fel az aplikátor, valamint igaz hogy beszínezte a szemöldököt, de abszolút nem tartotta a helyén a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Gothiixymol

2020. június 1.

Nekem tetszik. Tartós, nem kenődik el, könnyen kezelhető. A keféje lehetne kisebb, de tudok vele dolgozni. A külső fésűket nem szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

vgeorgina

2020. május 22.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, szépen formáz, szép a színe, szépen tart - bár nekem kell alá ceruza. Azért nem tökéletes, mert nagyon alkoholos, ez szagra is érződik, és szárítja is a szemöldök körüli bőrt rendesen. Mielőtt újraveszem kipróbálok azért még más terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.