Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. június 16.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

thatscrazy

2021. október 14.

Harmadjára veszem újra.
-szép, természetes színe van
-nekem sokáig kitart
-minimálisan maszatolódik, de fiyálás után nem mozog
-ajánlom
-én ezt fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 14.

Harmadjára veszem újra.
-szép, természetes színe van
-nekem sokáig kitart
-minimálisan maszatolódik, de fiyálás után nem mozog
-ajánlom
-én ezt fogom újra venni

racheldawes

2021. szeptember 13.

Szuper termék! A Catrice szemöldökceruzája mellé - amit alapvetően hézagkitöltésre használok - kerestem egy fixáló hatású, továbbá olyan terméket, amivel kicsit jobban tudom formázni a szemöldökömet. A középső árnyalatot vettem meg, ami nem üt el a szürkés szemöldökömtől és jól passzol a világosbarna hajamhoz. Nagyon egyszerű a használata, elég csak egyszer áthúznom a szálakon, mivel sok festéket vesz fel a formázó része. Nem okozott irritációt (más termékek használatakor előfordultak pattanások a szemöldökvonalamon, illetve ki is szárították a környékét), és tartós is, nem kenődik el a nap végére sem. Nem utolsósorban pedig az ára is nagyon kedvező. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

dbogi

2021. szeptember 13.

Nekem bevált. Finoman színt, volument ad a szemöldöknek. Abszolút természetes hatása van. Én 2x szoktam átkenni a formázandó részt, úgy egész nap tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

dorkosan

2021. június 12.

Semmi felesleges sallang az inciben, színez, tartós eltalálták a színeket is. Nekem bejön, és újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

idonthaveaname

2021. május 20.

Nem is tudom, miért nem véleményeztem eddig, na de most!
Nem vagyok egy nagy szemöldök-mágus, sem szedésben, de színezésben végképp nem, eddig egész egyszerűen mindig túl sötétnek láttam mindent a szőke hajamhoz, akkor is, ha már előbukkant a festés alól a természetes szőke... Ez a termék végre tökéletes színben (is), pontosan illik a hajszínemhez, továbbá könnyű a színt szépen felvinni, és ha megszáradt (ami elég gyorsan megtörténik), tart egész nap! Nagyon természetes hatású, csak azt sajnálom, hogy gyorsan fogy.
Az egyetlen hibája talán, hogy kicsit nagynak találom a keféjét, nehéz vele a precíz végeket megrajzolni, de nem lehetetlen, én emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

Nem is tudom, miért nem véleményeztem eddig, na de most!

szata1

2021. május 8.

Az én erősebb szálú szemöldökömet nem tudta megtartani, de a színét szerettem. Könnyen fel lehet vinni. Végül anyukámnak adtam oda, az ő vékonyabb szálú szemöldökére teljesen jó. Négy csillag, mert bár nekem nem vált be, anyukáknak működik és szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

scorpionqueen

2021. április 6.

Harmadik tubus update: valami nincs rendben az utoljára vett terméknél sem nálam, sem a barátnőmnél. Mintha víz lenne. Érezhetően sokkal hígabb, mint az előzőek és nem tartja a helyén a szálakat. Babahajak kordában tartására megfelelő, de szemöldökre már nem elég.

A jóég tudja, hányszor vettem már újra a Make Up For Ever áttetsző zseléjét, az bizonyult a legjobbnak a szemöldököm szálainak fixálására évekig, mígnem nyáron elfelejtettem bedobni az utazós cuccok közé, úgyhogy gyorsan lekaptam ezt a DM-ben. És "oooooh myyyyy Goooooood, Chandler Bing!". Nem gondolom, hogy valaha mást fogok venni, amíg ezt gyártják.
A színezést, dúsítást nem ezzel csinálom, arra a legjobban a filceket szeretem. De a végén szeretem szépen formára zselézni a szálakat és ez kiváló munkát végez. Persze felmerülhet a kérdés, ugyan mi baj lehetne egy áttetsző zselével, de tapasztalataim alapján a nem megfelelő állag igen nagy probléma tud lenni, ugyanis ha túl híg/laza az anyag, nem tartja a helyén a szálakat, 2 perc múlva ugyanúgy állnak. Ha túl sűrű, akkor nehéz a formázás. Ennek tökéletes az állaga. Úgy 20 másodpercig fésülgetem irányba a szálakat, utána mehetek a másik szemöldökre, kb. ennyi idő alatt veszi fel a formát úgy, hogy utána már nem mozdulnak vissza a szálak. Tartósságára sincs panaszom, mivel én nem rajzolásra használom, a saját keféjét is nagyon szeretem, könnyen, jól lehet vele dolgozni. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

virnajnifr

2021. március 8.

Nagyon szeretem! Gyors, hatékony, tökéletesen formázza a szemöldökömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Nagyon szeretem! Gyors, hatékony, tökéletesen formázza a szemöldökömet.

kuglinori209

2021. január 22.

Nagyon szeretem, jó vásárlás volt, fixálja a szemöldököm rendesen, 5 hónap után is van benne még egy kicsi. Szerintem kipróbálok más terméket is, de nekem bevált, max visszatérek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Zsenike

2021. január 13.

ügyes, egyszerű kis kencefice. Mivel ezzel gyorsabban lehet dolgozni, mint egy porral vagy ceruzával, így erre váltottam és nem bántam meg. Reggelente elég egy-két húzás a szemöldökömre, színez és formáz egyben (nekem a sötétbarna van meg), és nem lehet túladagolni, úgyhogy a reggeli sietségben akár csukott szemmel is elvégezhető a művelet. Na jó, túl lehet adagolni, ha valaki 10-15x áthúzza, de ilyenre talán nem vetemedik senki. Lehetne tartósabb, az esti sminklemosáskor nem látszik, hogy bármi is lejönne a szemöldökömről. Viszont napközben tart, nem kenődik el.
A festék eléggé híg állagú, így néha nem egyenletesen kenődik fel, de lehet utána korrigálni. Viszonylag gyorsan szárad, én még sosem kentem el sminkeléskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.