Alverde

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Samponok

Szilárd sampon normál hajra sheavajjal, kakaóvajjal és olívaolajjal. Kókusz illattal. Kíméletesen tisztítja a hajat, szilikonmentes.

Csobanka

2019. október 15.

Meglepően jó, bár nem szulfát mentes de nincs benne szilikon és ecetes víz nélkül is jó a használata. Az ára miatt nem veszem újra de tényleg ajánlom kipróbálásra - ajándékba kaptam és ódzkokdtam tőle de most már szeretjük egymást. Nekem szerintem ez segített a korpás állapotomon.

FRISSíTÉS: sajnos nagyon zsírososdott tőle a hajam :( szerintem nem fogom többet használni de elteszem hátha szükség lesz rá. Egy napot sem lehetett vele kibírni, majd megpróbálom ecettel, hátha az segít rajta, de most egy darabig nem szeretném látni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

dorqaap

2019. május 17.

Én már kétszer újravettem, tökéletes sampon, szuper formában. Ausztriában még kapható, remélem sokáig így lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

lucisunderground

2019. május 16.

Fél évig használtam,olyan sokáig elég volt.Nem rossz,viszont kicsit korpásodott tőle a fejbőröm.De a hajam puha volt tőle.Kár,hogy mér nem árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

krisztinareka

2019. március 29.

Szuper ez a sampon szappan, most olvasom a korábbi vélemények között, hogy már nem lehet kapni, gyorsan megnéztem a dm honlapot .. és tényleg :((. Nekem nagyon bevált, a mosás napján kicsit szanaszét álló hatása van de másnap már nagyon szép puha selymes a hajam. Nagyon lassan fogy, jól habzik, az illata nem tartós de ezt nem is várom el tőle. Igazán sajnálom, hogy nem táraztam be belőle.
UPDATE
Érdeklődtünk az ügyfélszolgálaton, ahol a termék népszerűtlenségére hivatkoztak okként a visszavonásában. Érdekes, mert a legtöbb helyen 5*-os véleményeket kapott (külföldi oldalakon is) és az ügyfélszolgálatot sem elsőként értük el ebben az ügyben. Talán ha elég hívást kapnak, akkor végre megunják és visszakerül a sampon szappan a polcokra. :) Addig is Bécs vagy ilyesmi ... de már egy szappanért is ki kelljen menni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

UPDATE

RonjaR

2019. március 17.

Novemberben vettem, és heti 1-2 hajmosás mellett még mindig megvan kb. a negyede. Jól tisztít, jól habzik; valóban "csikorgós" lesz tőle a haj, de engem nem zavar, mivel használok balzsamot is. Ráadásul nemcsak tartós, hanem környezetbarát a csomagolása is, és az összetevőivel sincs gond. Nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. Az illata enyhe, hajmosás után pedig hamar elillan.

Azért vonok csak le egy csillagot, mert időnként korpásodásra hajlamos a fejbőröm, és olyankor nem használ sokat. Ha normál fejbőröm volna, megkapná a maximumot tőlem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

natasa

2019. február 25.

Hát én nagyon szeretem ezt a sampont. Ebből következik, hogy kivonják. Sajnos. A német dm oldalon nem is találom már.
Nagyon gazdaságos, egy-két húzás elég, és habzik rendesen. Szépen tisztít, a hajmosást is kitolja, miközben nem szárítja szét sem a hajamat, sem a fejbőrömet. A hajam ápolt és nagyon jó tartása van. Mosás után az Alterra nem kimosós hajápoló sprét használom.
Korábban is használtam már samponszappant (egy magyar márkát), de azt citromos vagy ecetes vízzel le kellett még öblíteni. Mondjuk szép volt a hajam attól is, de macerás volt. Szóval itt ilyesmit nem kell csinálni. Egy darabig még elég lesz, utána hátha lehet majd még valami hasonlót kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.

Etta22

2019. február 15.

Legalább 10 hajmosáson vagyok túl vele, így jobban tudok véleményt írni róla. Szerettem volna a hajamat leszoktatni a hagyományos samponokról, és a szilárd samponok felé vettem az irányt. Közel fél éve használom, a roncsolt hosszú hajamra különböző márkák szappanjait, hát semmivel sem lett jobb. Hiába a sok csábító mindenmentes, természetes összetevőket ígérő reklám. Csak azért tartok ki mellettük, mert a hajamat kényelmesebb így megmosni.
Ez a legrosszabb, az összes közül, amit próbáltam. Az illata elenyésző, minimális kókusz szerű mű valami, az is csak az elején. Hajon az ég világon semmit nem lehet érezni, már mosáskor sem. Közepesen habzik, hosszú hajnál minimum a 2 mosás egymás után. Akkor pedig térjünk rá a katasztrófa részre. Megjelentek a hajamon, fejbőrönöm kis korpaszerű fehér cuccok. Először akkor néztem mikor kb már 4 napos volt a hajam, de legutóbb már akkor is ott volt, mikor frissen mostam a hajam. Sosem láttam ilyet. Vagy kuka, vagy max kézmosás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

domanybeatrix

2019. február 13.

Próbáltam már más samponszappanokat is, de nyilván vonzó volt, hogy a közeli DM-ek valamelyikében is tudok ilyen terméket beszerezni.
Az ára miatt rögtön nem csaptam le rá, de aztán egyszer csak hazajött velem. A habzással semmi gond nem volt, de sajnos a fejbőröm egy idő után nem szerette, talán száríthatta, mert viszketett, meg egy helyen hámlott is.
Végül sima szappanként használtam el.
A viszketés és minimális hámlás miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Végül sima szappanként használtam el.
A viszketés és minimális hámlás miatt nem fogom újravenni.

PatriciaF

2019. január 26.

Első szilárd sampon amit kipróbáltam, nekem nagyon bevált! :) Az én hosszú hajamhoz kb 4-5 hónapig elegendő, a hajmosásokat 1-2 nappal el kellett tolnom, nem szükséges most már olyan gyakran hajat mosni, mivel nem érzek rövid időn belül zsíros fejbőr/haj érzetet, sokkal egészségesebbnek tűnik a hajam, a fejbőr szárítása nélkül. +extra öröm, pikkelysömörös érzékeny bőrt nem teszi tönkre!! Nem marja tovább a sebeket, a bőrfelületet puhává teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

HDR

2019. január 7.

Nagyon jól tisztít. Már nem használok utána balzsamot csak kókusz vagy argánolajat a hajvégekre. A hajmosást 4-5 napra tolta ki. A hajam így szép egészséges (egy dolgot leszámítva) és fényes, puha, de nem ragacsos. Egyetlen egy és sajnos nagy hibája számomra, hogy korpa-szerű jelenség alakult ki a fejemen, ami eddig soha de soha nem volt. Nagyon szomorú vagyok! Egyébként nem viszket tőle a fejem. Ha tudtok ehhez hasonló terméket ajánlani, aminek nem horror az összetevőlistája és nem kell utána ecetes öblítéssel bajlódni, az kérem, ossza meg velem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.