Alverde

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Samponok

Szilárd sampon normál hajra mandarin és bazsalikom illattal. Sheavajjal,olívaolajjal és kakaóvajjal. Gyengéden tisztítja a hajat, szilikonmentes.

Ár: 1000 Ft , Eladó: rebszint
Állapot: kb. 1/3 hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Sandykaa009

2020. január 27.

Imádom ezt a sampont :) Sokat vaciláltam az ára miatt, de teljesen megéri, hisz nagyon lassan fogy. A többi sampontól másnapra olyan a hajam mintha 1 hete nem mostam volna,nagyon gyorsan zsírosodik közben érzékeny a fejbőröm és korpás a legtöbb sampontól. 2 naponta mostam hajat, ez kitolja legalább 3 napra, és még akkor is vállalható :) Az illata nem marad meg, de ez legyen a legnagyobb gond vele, engem nem zavar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Lilla16

2020. január 9.

Nekem bejött, igaz itthon sajnos már nem lehet kapni, de Bécsben például igen. Betankoltam mindkét alverde-ből meg egy másik márkából is, a 3 korongot felváltva mostmár több mint egy éve használom és szerintem egyiknek se tartok még a felénél :O Hatásában nekem elég hasonló amúgy mindegyik, normál hajra való általános sampon. Néha kell használnom gyógysamponokat ekcéma miatt de ezek sem rontanak rajta. A samponszappanokkal ellentétben ehhez nem kell ecet meg a többi macera. Nagyon jó lenne ha ismét forgalmaznának itthon ilyet, amihez nem kell flakon, nem csak a Lush-ban (azok nekem eléggé szárítottak és jó drágák is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

DoraArt

2019. december 21.

Én is műanyag flakon csökkentés jegyében váltottam szilárd samponra kb. egy hónapja, és nagyon elégedett vagyok ezzel az Alverdés termékkel. Jól habzik, jó illata van, viszonylag könnyen fésülhető a hajam utána (igaz nem olyan mintha balzsamoztam volna, de abszolút elfogadható) , és már 2 dicséretet is kaptam barátnőktől, hogy újabban milyen szépen csillog a hajam. Heti két - háromszoros használat mellett még mindig van belőle, pedig hosszú a hajam. Az egyetlen problémám, hogy nem korábban váltottam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

ALettah

2019. augusztus 3.

Első szilárd samponom, a hulladékcsökkentés jegyében. Egy hónap használat után elégedett vagyok vele. Az első két hétben majdnem kidobtam, a hajam ragacsos, koszosnak tűnt, miután ezzel mostam, szerencsére olvastam egy komoly cikkben, hogy ez előfordulhat, mikor az SLS tartalmú samponoktól megválik az ember, ezért türelmes voltam. Most, egy hónap után teljesen úgy tudom használni, mint eddig bármilyen sampont - minden 3.ik nap hajmosás - jól habzik, szépen tisztít, kicsit nehezebben kifésülhető a haj utána, de erre is számítottam.
Eddig alig fogyott belőle.
Szerintem ki fogom próbálni a kókuszos társát is, és nem kizárt, hogy bérelt helyük lesz a fürdőszobában. Nem akarok több műanyag flakont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Eddig alig fogyott belőle.

platinakuka

2019. február 20.

Up: 2018. november 11-én kezdtem használni, 2019. február 18-án fogyott el. Heti két, háromszori használat, többszöri samponozás (minimum kettő), a hajam pedig eléggé dús, és fodrásznál már az extra hosszú kategória.
Szóval elég sokáig kitartott. 🤗 Biztos, hogy újra fogom venni!

Régóta szeretnék szilárd sampont használni, itt sajnos nincs Lush, és instán láttam egy hirdetést, hogy mennyire sok műanyag flakont kivált egy darab szappan 😉
Én is sokallom az árát, de azt kell mondanom, meggyőzött.
Nagyon kevés kell belőle. Ahogy a kókusz illatú változatnál olvastam, valóban pár simítás, és egy lágy, krémes habot ad.
Az illatát nem érzem egyáltalán. A terméknek van, de használat közben és után tök semmi. Mindegy, nem szeretem a túl erős illatú tisztálkodási szereket, a parfüm azért van.
Összetétel: ugyanaz, mint a kókuszosé.
Tárolás: szivacson 😎 Eddig nem találtam jobb ötletet, hogy ne áztassuk szét.

Mondjuk négy lenne az ára miatt, de mivel tök környezetbarát, és CF, így öt csillag!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szóval elég sokáig kitartott. 🤗 Biztos, hogy újra fogom venni!

Én is sokallom az árát, de azt kell mondanom, meggyőzött.
Összetétel: ugyanaz, mint a kókuszosé.
Tárolás: szivacson 😎 Eddig nem találtam jobb ötletet, hogy ne áztassuk szét.

lolkabolka

2019. február 13.

A megjelenést követően hamarosan megvásároltam. Könnyen beszerezhető, műanyag csomagolás mentes, könnyen habzik, jó hatása van a hajamon. Már-már tökéletes azt gondoltam, DE:
-drága
-az illata 2 használat után eltűnt
-elkezdett korpásodni/hámlani a fejbőröm

Nem fogom újra vásárolni, csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

-drága
-az illata 2 használat után eltűnt
-elkezdett korpásodni/hámlani a fejbőröm

Nem fogom újra vásárolni, csalódás.

PatriciaF

2019. január 26.

Annyira nem vált be, mint a kókuszos társa. Kifejezetten érzem, hogy szárítja a fejbőrömet, a hajam kissé száraz lesz tőle kb a 3. használat után. Heti egyszeri használatra más sampon mellett tudom csak alkalmazni. Így sem rossz a termék, hamar nagyon zsírossá váló fejbőrre tökéletes választás. (A pikkelysömörös foltokat kíméli, az állapotot nem rontja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

zsazsa

2019. január 5.

Nem rossz termék, de nem ér annyit, amennyi az ára. Tök jó, hogy csomagolásmentes, de ettől nem tud többet, mint bármely más 800 ft-os Alverdés társa. Jó az illata, könnyen felhabzik, jó érzés használni. DM szinte mindenhol van, így könnyen elérhető a termék, nem úgy mint a Lush és a Bomb C. hasonló termekei, de ettől engem nem győzött meg, én nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Z35

2019. január 1.

Nagyon jó kis termék! Másfél hónapja használom, eddíg ez a legjobb sampon amit valaha használtam. A hajam szép lesz tőle, jó tartású, sokkal szebb mint az eddíg használt samponoktól, plusz nagyon jól habzik egyből. Olyan hosszú ideig nem tart, mint ahogy gondoltam, mert mindjárt elfogy, háromnaponta mosok hajat, de így is ez a legjobb. Nincs műanyag flakon, környezetkímélőbb, kis helyen elfér, utazáshoz is perfect.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 1.

nemzuzu

2018. december 31.

Nem ígér többet, mint ami... korrekt kis szilard sampon, szerintem felveszi a versenyt a Lush termékekkel, ráadásul picit nagyobb és könnyebb is felvinni a hajra, szebben és gyorsabban habzik (legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom). Nekem 2-3 naponta kell vele mosnom a hajam, pont mint bármelyik másik samponnal. Nagyon szeretem, hogy környezetbarát a csomagolása... ha elfogyott, kipróbálom a másik illatot is, ez biztos. Nem mintha az illata a mosás után megmaradna... de én ezt nem bánom egyáltalán. Nem csodaszer, de samponnak szerintem teljesen jó, ajánlom! 4*-ot kap tőlem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate