Alverde

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbel, Módosítva: 2020. április 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

"A menta-bergamott illatú szilárd tusfürdő ápoló formulája ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó sheavajjal és kókuszolajjal intenzíven tisztítja és ápolja a bőrt. Használat után hagyja megszáradni, így az ismét használható. Használja közvetlenül a bőrön és élvezze a masszírozó hatást."

Nem tartalmaz tisztán szintetikus illatanyagot , színezéket és tartósítószert, állati eredetű és ásványiolaj-alapú összetevőket

valoviola

2020. június 24.

Alapjában habzó tusfürdős hatása van. Ha kiszámoljátok g-ra akkor a lushos változat sokkal olcsóbb. Tény hogy szerintem ez nem egy túlárazott szappan kategória tehat működőképes de ár érték arányban nem a legjobb. Szóval az ára okozza a lepontozást. 🤷🏼

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Kremcica

2020. június 3.

Update: Drága szappanként végezte. Érdekes mód a kezemet nem szárította és ekcémás tüneteket sem hozott elő. Viszont nem tudtam hogy tárolni hogy rendesen kiszáradjon. Akár szappantartóban, akár sima felületre raktam hozzáragadt-szárad és tört egy darabka belőle. Eleve puhább mint egy szappan így a ragacsos morzsolódásával együtt egy hónap alatt elhasználtam. Hozzátenném hogy nyilván többször használtam egy nap, míg fürdésnél pedig csak egy-két alkalommal kellett volna.

Régóta szemeztem már a Lush szilárd tusfürdőivel, de sajnáltam rá a pénzt. Vicces hogy gramm/ár arányában azzal jobbal jártam volna. :) Megtetszett a koncepció, jó volt a dobozban az illata és benéztem a boltban az árát. Sebaj, ettől még elhasználom. Illetve használnám, de nem tudom fogom e. Eleve az illata közel se olyan intenzív mint szárazon a dobozban volt. A vállamon lévő ekcémás foltokat irritálja, fürdés után mindig tiszta piros az a rész. Ami rosszabb hogy rémesen szárít, ha ezt használom biztosan testápolóznom kell különben kibújok a bőrömből. Pedig könnyű végigsimítani a bőrön, kellemesen habzik és nem hagy olyan tapadós érzetet mint egy szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.