Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Testápolás

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó mályva- és búzavirág kivonattal felfrissíti a bőrt, tavaszi virágos illata pedig életre kelti az érzékeket.

Izabel

2016. május 23.

Nagyon örültem, amikor az egyik DM-ben felfedeztem az Alverde új limitált kiadású termékeit. A rúzsok igénytelen kivitelezése láttán csodálkoztam, hogy a testpermet ilyen kis szép lett, és mivel az illata is tetszett, hazahoztam :) Cukorkás illata van, ami hamar elillan ugyan, de nem zavar. Régóta nem használok parfümöt, csak testpermeteket a reggeli zuhanyzást követően és igazából nem várom (meg szerintem nem is várhatom el), hogy egy testpermettől egész nap friss, virágos illatom legyen, így nekem a pillanatnyi gyönyör is elegendő :) Összességében jó termék, de az AVON testpermetei még mindig verhetetlenek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Antioxidánsok: Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract

Az erdei mályva virágából, szárából és leveléből készült kivonat, melynek gyulladásgátló és bőrnyugtató hatása, illetve antioxidáns tulajdonságai lehetnek.