Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. május 1.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Bernyke207

2014. május 6.

Az elején nem igazán tetszett az illata. Valahogy nekem túl tömény volt. Sokáig nem is használtam. Aztán egyik télen a kezembe akadt, egy még a szekrényemben kallódó flakon. Gondoltam adok még egy esélyt neki. Azóta is használom, de csak télen. A tavaszi-nyári melegben nem bírom az illatát, viszont a téli hidegben kifejezetten jólesik ez az illat a bőrömön. A karácsony hangulatát idézi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Milka

2014. március 15.

nem tudom az illatát hová tenni, nekem kicsit disszonáns ez a párosítás, de azért nem kellemetlen, sőt, néha egészen szerethető. funkcionálisan teljesen rendben van. ha akarnám, alighanem akkor sem tudnám újra venni, mivel limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 15.

diamia

2013. szeptember 26.

Finom illata van, enyhén habzik, nem szárítja bőröm és natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Finom illata van, enyhén habzik, nem szárítja bőröm és natúr.

saethara

2013. szeptember 22.

Az illata nagyon tetszik, egész jól érezhető mosakodás közben. Én leginkább csak lábborotváláshoz szoktam használni, mert teljes testre képes vagyok horribilisen sokat kinyomni belőle : D Nem irritál és nem is szárít, de speciel a makadámdiós tusfürdőjük jobban bejön a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Kiscsillag5

2013. július 1.

Az elején nem igazán tetszett az illata, de ahogy használtam, megkedveltem. Kicsit olyan Coca Colás. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

tellokin

2013. június 10.

Kellemes az illata, és nem hozza ki az ekcémámat, nincs viszketés sem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Kellemes az illata, és nem hozza ki az ekcémámat, nincs viszketés sem :)

Langel

2013. március 17.

Nagyon finom illata van, mint a chai teának, igazán fűszeres, de nem zavaró, csak furcsa első alkalomkor, mert nincs megszokva! nem viszketek tőle és a mandarinos mellé már ezt is néha be fogom tenni a kosárba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

sydney

2013. január 30.

Nagyjából én is illat alapján választok Alverde tusfürdőt, a bőrömnek nincs igazán baja egyikkel sem, ezzel sincs gondom. Ennek kifejezetten tetszik az illata (kb ez az első), engem fahéjas-meggyes pitére emlékeztet. :) Viszont zuhanyzás után már nem marad meg az illat, sőt inkább vmi kesernyésebbet érzek magamon, de hamar teljesen elillan. És a csomagolása nekem is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

hanna

2013. január 23.

Az illata olyan édes "Alverdés", szerintem nagyon felejthető, bánom, hogy megvettem az újdonságot a kedvenc mandarinos helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

killdy

2013. január 18.

Cseresznyés lepényre emlékeztet az illata, ami kezdetben izgalmasnak tűnik, de aztán mégiscsak fura. Nem zavaró, csak valahogy... mégsem... nem lett kedvenc. Amúgy engem nem szárított. A vanília-mandarinos nálam a befutó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate