Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. április 12.

Kategória:   Hidratáló krémek

AliceWonderland

2017. június 27.

Egy másik Alverde krémet szoktam használni, de az épp nem volt, viszont krém nélkül sem akartam maradni, így levettem ezt, bár filóztam az alkohol miatt...hallgatnom kellett volna a "belső hangra". Már ahogy kinyitottam nagyon megcsapott az "alkohol-szag", felkenve pedig csípte az arcom és nagyon hamar piros foltok jelentek meg rajta :( Sajnos nekem teljes pénzkidobás, talán zsírosabb bőrre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Mehecske

2015. szeptember 17.

Az első arcomra krémezés után tudtam, hogy nem szeretem ezt a terméket. Büdös, zsírosít (nagyon!) egyszerűen a szagától elment az életkedvem. Nem veszem újra, és most döntöttem el, hogy a száraz lábamra, sarkaimra kenem el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Cintike

2015. május 1.

Nekem nagyon bejön ez a krém. kicsit zsíros, de nekem kell is, mert nagyon száraz bőröm van. Ugyanezt a sensitive éjszakai is verzióját használom, reggelre szép puha bőröm lesz tőle. sminkelni nehezen lehet rá, de ez nagyon nem is érdekel, én nem sminkelem magam agyon, alapozot nem kell használnom mióta ez a krémem van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

mintberry.crunch

2014. április 11.

Egyszerű krém szép összetevőkel. Nekem kombinált a bőröm, így csak télen éjszakára tudom használni, én is vízzel keverem kicsit. Problémát nem okozott, jól hidratál, de persze nagyon kifényesedek tőle. Valószínűleg nem is nekem való.
Anyukám bőre hiperérzékeny és nagyon problémás. Ő is szereti, nála sem okozott problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

odelnyul

2014. február 24.

Valóban kicsit sok alkohol van benne, de ennek ellenére nem szárít, és nem csíp pl. a vadrózsás alverdével ellentétben. Elég zsíros, ezért nappalra vízzel összeverve, nagyon keveset kell felvinni belőle, és azt jól bedörzsölni. A száraz érzékeny bőrt (mint amilyen az enyém) nagyon jól hidratálja, és zsírosságának köszönhetően sokáig kitart - én egy tubust két évig használtam.
Nappalra én már nem használom, mert nincs benne fényvédő, de nekem úgy is bevált anno. Mostanában éjszaka használom: vízzel összekeverek egy fél borsónyit, és bőségesen bekenem vele az arcom és a nyakam. A szárazabb részekre kenek még egy kis Lipobase-t, és reggel gyönyörű bőrrel ébredek.

Ez a krém tökéletes lenne, ha lenne benne fényvédő. Ennek hiányában le kell, hogy vonjak egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

mrs.bravo

2013. október 29.

UPD. kb 2 hét után már nem is kell minden este kenni,és így el vagyok krém nélkül estére,mert már eléggé felhidratálta a bőrömet +1* :D
most ilyet vettem,miután a többi zsíros bőrre való termék tönkre vágta a bőrömet. egyelőre nem érdekel,hogy zsíros,mert most kész vagyok. emberi fejemnek kell lenni a munkába,szóval kenem éjszakára vékonyan. hamar beszívja a meggyötört arcbőröm, én nem bánom,ha kicsit ez is fura szagú,csak jó legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Timi92

2013. március 15.

Éjszakára szerintem tökéletes krém, nagyszerű összetevőkkel. Én egy szárító gyógyszerkrém mellé vásároltam hidratálónak és így garantáltan nem fog tőle kiszáradni a bőröm. A dobozán egyébként szerepel is hogy" nagyon érzékeny bőrre" így szerintem jogos ez a nagyon zsíros hatás. Ha valami szilikon vagy lanolin okozná ezt akkor én is kilennék akadva, de ez sheavaj és jojoba, oliva meg szőlőmagolaj. Nekem meg van az 5 csillag, amit ígér azt beváltja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

monip

2012. szeptember 27.

Jó krém,mert tényleg nincsenek benne irritáló anyagok,szép egyenletes az arcbőr tőle,de inkább száraz bőrre ajánlom,nehezen szívódik fel,ragacsos marad a bőr tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Nessy

2012. május 16.

Furcsa állag, és furcsa "illat", valóban! Arcom száraz részeire kentem csak, kellemes eredménnyel. Annyira azonban nem tudott meggyőzni hogy újra megvásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

manyicili

2012. május 4.

Katasztrófa! Bűzlik az alkoholtól és az állaga tényleg olyan mint a libazsíré!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 4.

Katasztrófa! Bűzlik az alkoholtól és az állaga tényleg olyan mint a libazsíré!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil