Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asbothb, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz arcbőrre, segít megelőzni a bőröregedést. BDIH jelölés van rajta.

Nyuszi1

2013. január 4.

Normál, vízhiányos bőröm van. A kapszula nagyon olajos, nem szívódik be, hatását sem mondhatom nagyon pozitívnak, nekem nem vált be! A diadermine kétszer ennyibe kerül, de legalább ötször jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

lovemiyu

2012. március 21.

Én sejtettem, hogy nem fog teljesen beszívódni, úgyhogy nem is vártam tőle. Este, a szokásos éjszakai krém alá kentem és együtt jól bemasszíroztam. Reggelre puha lett a bőröm. Az illata tényleg nem finom, de nem is elviselhetetlen. Szerintem máskor is fogok venni, ha megint le lesz árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Nyuszi1

2012. február 2.

Bár nagyon olcsó volt, de egyáltalán nem is volt jó. És nagyon zsírosította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

kali

2012. január 11.

Én este, tusolás után kentem az arcomra, akkor nagyon puha, jól beszívódott, reggelre viszont tiszta olaj lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

csillag1219

2011. augusztus 19.

Gondoltam kipróbálom, mert bár kombinált a bőröm, az ajkam körül mindig olyan száraz. Kibontottam egy kapszulácskát, direkt előtte a Fresh Pharmacy szappant használtam a Lushtól, amely eléggé szárít. Rákentem az olajat az arcomra... hááááát, vártam fél órát, de nem szívta be a bőröm, ezért lemostam. Ami először megcsaptott, az a borzasztó illat. Szeretem a rózsa illatát, de ez nagyon intenzív "pacsulis". A nagyon száraz bőrűeknek lehet, hogy jó, de én szerintem max a hajvégemre fogom ezentúl rákenni a maradék 5 kapszulát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!