Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: zsuzsika.brk, Módosítva: 2014. november 27.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

revontulet

2018. február 16.

Az Alverde termekek kozul egyedul a tusfurdokkel vagyok teljes mertekig megelegedve. Nem szaritjak a boromet, nagyon kellemes illatuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Csally

2017. augusztus 21.

Nagyon szerettem, főleg az illata miatt. Sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Nagyon szerettem, főleg az illata miatt. Sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Lina1105

2017. június 27.

Imádtam az illatát, elhasználtam legalább 3 flakonnal :) Jó lenne, ha Alverdéék bővítenék a tusfürdőket ilyen illatokkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Penge

2016. augusztus 9.

Édes ,mély illatú, bár nem tartós. Na de ilyenek a natúr cuccok . Amúgy jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

blackspot

2016. június 23.

Szeretjük. A párom és én is. Jó az illata, és szebbek az összetevői a drogériás barátainál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

HRenata

2016. június 9.

Egész télen ezt használtam, isteni finom illata van, nem szárít, szerintem megfelelően habzik is. Nagyon kár, hogy limitált kiadású volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

THIERRY

2016. május 7.

Ennél nincs jobb illatú tusfürdő a világon! És nincs benne alkohol :D
Mindet megvettem télen a dm-ben mivel limitált kiadás így még most is van belőle. 10 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Ennél nincs jobb illatú tusfürdő a világon! És nincs benne alkohol :D

dorcsigo

2016. február 25.

Nem habzott jól, nem értek vele egyet. Az illata valóban nagyon kellemes, és szép az összetevők listája, és ugyan nem szárította a bőröm, de a habzás hiánya engem tud zavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Diana82

2016. február 7.

A márka tudfürdői között ennek az illata tetszik a legjobban. Hatásban pont olyan jó, mint a többi alverdés tudfürdő: jól tisztít, nem irritál nem szárít. Jó lenne, ha eltüntetnék róla a limited edition feliratot és beillesztenék az állandó kínálat közé (ami illatra már egy kicsit uncsi több év használat után).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

straub.stella

2016. január 6.

Jó télies illata van és jól tiszt, nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

Jó télies illata van és jól tiszt, nagyon tetszik :)

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.