Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kategória:   Lábápolók

Kényeztető lábfürdősó rebarbara illattal. Ásványi anyagokat, napraforgóolajat, bambusz kivonatot tartalmaz. Vegán.

Provence

2020. szeptember 19.

Finom illata van, és szépen puhává varázsolta a lábam. Venni is akartam belőle még, de már nem láttam a polcokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

cattitude

2019. június 1.

finom illatú lábfürdősó, talán kicsit sütire emlékeztet. én az egészet beleteszem a lábáztató vízbe és nem volt gondom a feloldódással. különösebb ápolást nem vettem észre, de nem is baj, az illatáért megéri. a zöldteás lábfürdősót viszont szívesebben használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

natasa

2019. január 13.

Puhítja a bőrt, utána jöhet a pedikűr. Az illata elmegy, nem a legjobb, de azért nem kellemetlen. Egy tasak 2 alkalomra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 13.

Aadrii

2018. szeptember 24.

Kicsit erős, de nagyon jó illata van, és szép barackos rózsaszínű a kristály. Na de a lényeg! Fél óra áztatás után konkrétan megtriplázta (az amúgy sem rossz) lábradírom teljesítő képességét! Csúcs ez a lábfürdősó! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

CBlue

2018. szeptember 18.

Az illata nagyon mu szamomra es zavaro, szerencsere nem tul eros. Apolo hatasa nincs, a sima tengeri sos labfurdo vagy a Holt-tengerbol valo so sokkal hatasosabb, valamint a Balea kek-feher labfurdosoja is klasszisokkal jobb. A ket csillagot azert kapja, mert vegan es szep a csomagolasa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Tvylvis

2018. szeptember 15.

Ez az a luxus, ami nem szükséges, de nagyon jól esik. Egyszerűen jó benne pancsolni pedikűr előtt. Hogy mennyivel lesz puhább a bőr, mennyire ápol, azon kívül, hogy kellemes illata van, nem tudom. De a lelkemnek biztosan nagyon jó (már a csomagolására ránézni is kellemes). Lesz belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

szeliger

2018. augusztus 11.

Végre kapható, a tavalyi két alverdés sikerlábfürdősót már mindenhol összevissza kerestem, limitált kiadások voltak, úgyhogy hiába. Biztosan jól fogytak, mert most úgy néz ki, ez a rebarbarás az állandó kínálat része lesz, legalábbis nem szerepel rajta a limitált kiadás felirat.
A fürdősó barackos rózsaszínű, finom friss illatos. A vízben gyorsan oldódik, de nekem nem maradéktalanul, a lavór alján maradtak még szemcsék, lehet, hogy a fél tasak a víz mennyiségéhez sok volt. Egyébként pedig megőrjítenek ezzel, hogy miért nem képesek egy tasakba egy porciót rakni, most is a felirat szerint két használatra elegendő a lábsó, klassz, csak pakolgatom ide-oda a nyitott zacskót a következő használatig. Sajnos heti egyszeri alkalomnál nem jutok hozzá gyakrabban, pedig milyen jó is, kint a teraszon közben újságot olvasni, aztán a puha lábakat bekrémezni, átmasszírozni!
Szóval a nyári időszakra lábfürdősó függő lettem, a mánia tavaly kezdődött és az idén is folytatódik, talán már így is maradok, persze, hogy öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol