Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. március 10.

A 2014-es tavaszi limitált kollekió, a Vintage Rose része

Hab állagú pirosító

2 árnyalatban kapható:

• 10 Sweet Rose
  • 20 Deep Rose

Mini100

2014. november 22.

Nekem tetszik! Gyönyörű a színe és az állaga is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Nekem tetszik! Gyönyörű a színe és az állaga is szuper!

natasa

2014. május 4.

Enyhe kis színt ad, nem is tartós. Természetes árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

Enyhe kis színt ad, nem is tartós. Természetes árnyalat.

lzsoficim

2014. április 16.

Aki látja,vegye meg. Nagyon krémes, szinte hab állagú, nagyon könnyű eloszlatni az arcon, nem kell gyűrögetni a bőrt( az a halálom). Nem mondom, hogy extra tartós,olyan átlagos és sajnos picit gyorsan is fogy, de nem lehet rá haragudni,annyira kényelmes ,gyors megoldás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Alice83

2014. április 15.

Ma volt szerencsém kipróbálni a 10-es árnyalatú kis aranyost, hát mit ne mondjak nagyot csalódtam..az állaga eleinte jónak tűnt, míg nem került az arcomra, alig bírtam eloszlatni, plusz szépen beleült a pórusokba..szeretem a krémes vagy folyékony arcpirosítókat, de h őszinte legyek még natúr változatban nem találtam ideálisat..koreai ajaktintákat használok erre a célra, na az tökéletes és tartós de nem natúr..:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

lujzi

2014. április 11.

glamour-napi szerzemény. nem volt szükségem egy újabb pirosítóra, de kuponnal 600 forint volt, és ellenállhatatlanul aranyos :-) a sweet rose árnyalatot választottam, ez egy világos rózsaszín. nagyon jó az állaga, könnyen kenhető. nem sok látszik belőle, de egy enyhe egészséges pírt azért mégis ad. örülök neki :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

LenaL

2014. április 8.

Bementem a dm-be, megláttam ezeket és szerelem volt első látásra. Nem vettem még Alverde terméket egy korrektor stick óta, ami borzalmas volt és emlékszem, hogy pár használat után ki is dobtam anno. De annyira szép volt a színük és annyira tetszett az állaguk, hogy félretettem az előítéleteimet és hazajöttek velem. A Deep Rose árnyalattal jobban tudok azonosulni, de mindkettő gyönyörű. Mint minden krémpirosítót, ujjal dologzom el, nekem ez a legbeváltabb és legkényelmesebb módszer. Nagyon egyszerű felvinni, zseniálisan könnyű az állaga, tartós, természetes és még az illata is jó. Minden fillért megér, pláne hogy ennyire olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

rekag

2014. április 4.

A 20-as Deep Rose-t választottam. Ez a tökéletes pirosító árnyalat!!!! Egyszerűen mesésen néz ki rajtam! Volt már több krémpírem is, de egyiket sem szerettem igazán, de ezt nagyon fogom!
Én ecsettel oszlattam el (RT stippling brush) és hibátlanul elterült BB krémen és alapozón is. 2 rétegben kellett feltennem, hogy igazán szép legyen. Nekem nagyon tetszik az illata, ami enyhén púderes rózsaillat, kb. 1 órán keresztül éreztem az arcomon. Nem kopik, talán a nap végére egy hangyányit kifényesedett, de ettől még szebb lett, legalábbis én tavasszal és nyáron szeretem a fényesebb píreket. Nekem kifejezetten átfényesedésre hajlamos bőröm van, de nem lett tocsogós tőle az orcám, szóval zsíros/kombinált bőrre is ajánlom. A színe ugyanolyan, mintha kipirultam volna, az én bőrömön van egy kis lilás beütése is. Szóval maximális 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

melindae

2014. április 2.

Nagyon jó ez a pirosító! Könnyű, hab állaga miatt nagyon egyszerű egyenletesen eloszlatni akár több rétegben is. Sweet rose árnyalatot vettem, de szívesen kipróbálnám a sötétebbet is, csak már sajnos egyik dm-ben sem találom. Egész nap tart, feltéve ha nem "simongatjuk" össze-vissza az arcunkat ;)
Fényes árnyalat szerintem mindkettő, de csillámok szerencsére nincsenek benne. Zsírosabb bőr esetén óvatosan bánnák a felvitt mennyiséggel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 2.

2014. április 2.

Többször használtam a megvétele óta, és eddig nagyon szeretem. Alapozóecsettel vihető fel a legszebben, de ujjal is el lehet dolgozni. Egy rétegben nagyon lehelletnyi, halovány színt ad, 2 rétegben pedig egy természetesnek tűnő, egészséges pírt, rajtam tényleg olyan ez a szín mint a saját bőröm halvány pírja. Mivel kicsi a kiszerelés biztos gyorsan fog fogyni, de megbocsátom neki mert az én bőrömre tényleg telitalálat ez a szín. Nem csillámos, nem fénylik, de nem is matt. Biztos veszek majd belőle utánpótlást mielőtt kivezetik ezt a kollekciót. Ajakra is próbáltam, nagyon enyhe színt ad, de ott picit szárít, viszont ajakápolóval működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.