Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. március 10.

A 2014-es tavaszi limitált kollekió, a Vintage Rose része

4 színben kapható, a 10-es és 20-as árnyalatok vegán termékek, azaz semmiféle állati eredetű összetevőt nem tartalmaznak:

• 10 Innocent White
  • 20 Vintage Taupe
  • 30 Passion Pink
  • 40 Valentine's Rose

istar

2014. augusztus 2.

10 Innocent White, 30 Passion Pink van meg nekem, imádom mind a kettőt jó highlighternek is és nekem mivel világos nagyon a bőröm és szőke a hajam szemfestéknek is használom szerintem szuper kis termék, amúgy én azt hittem hogy ez egy jó highlighter mikor megvettem hirtelen felindulásból és nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

ForestNymph

2014. augusztus 1.

A Valentine's Rose van meg. Szemfestéknek halovány, de nem is azért vettem.:P Ez az enyhe rózsaszínes, csillámos kis drágaság, olyan jó highlighternek, hogy csak na. :D Pont annyi diszkrét fényt ad, amennyit szerettem volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Alice83

2014. április 14.

IMÁDOM..A PASSION PINK LETT AZ ENYÉM..KISSÉ ARANY FÉNYE VAN ÉS MINDEMELLETT RÓZSASZÍN..TETSZETŐS..MÉG PIROSÍTÓNAK IS HASZNÁLTAM, DE KEVÉSSÉ SZÍNEZETT..NEKEM TARTÓS..NYÁRRA TÖKÉLETES SZÍN..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

garam mazsola

2014. április 12.

Cuki dizájn, de nagyon gyengén pigmentált, pereg, gyorsan kopik alappal is. Igazából pont olyan, mint a márka többi szemfestéke (leszámítva az égetettet, azok jók). Hétköznapokra szódával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Makk Zsuzsó

2014. április 6.

A vintage taupe árnyalatot vettem meg, pont ilyenre vágytam. A taupe-os árnyalatok általában túl barnák szoktak lenni, de ez tökéletesre sikeredett. Nem hivalkodóan csillámos, inkább szaténos, diszkréten árnyékol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

elfi777

2014. április 3.

A világos rózsaszín van meg, a sötétebb sajnos elfogyott, de végül is mindegy. vannak hasonló darabjaim. Szerencsére igen apró csillámokat tartalmaz, nem feltűnő, különben tuti nem szerzem be. Alappal relatíve tartós, de megmondom őszintén, semmi extra, nem ér meg egy ezrest. Nem bántam meg, de nem tud többet, mint egy 3-400 Ft-os cucc.
Kap egy közepest, mert kedves a tartója, és szép, de semmi olyan, ami nélkül ne lehetne élni.. szemüvegviseléshez vettem, arra fogom elhasználni.
Adnék egy négyest, de nem, csak közepes, mert legalább 3 rétegben kell felhordanom, hogy kiadja a színét. Lehet, hogy a sötétebbel remek páros lett volna, de ez a másik, kitették a papírdobozt, benne 5-6 db színenként, és nincs újratöltés. Nevetséges!
Közepes, nem ér többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Közepes, nem ér többet.

saethara

2014. április 2.

Megláttam ezt a rózsás dizájn és sikítva rohantam a polchoz hogy megnézzem mik vannak rajta.
A 20-as és 40-es árnyalatokat tettem magamévá. Mindkettő visszafogott, enyhén csillogós, felkenve nem túl erősek. Én pontosan ezt is vártam tőlük: hogy szolidan keretezzék a szemeimet. Nem vettem észre, hogy peregne, és fent is maradt egész délután.
Igazi kis tavaszi szemhéjpúderek, nekem nagyon bejöttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Igazi kis tavaszi szemhéjpúderek, nekem nagyon bejöttek.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0