Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2016. május 31.

Kategória:   Samponok

Az oliva és a henna kivonatot tartalmazó alverde sampon dússá és selymesen puhává varázsolja a vékony szálú hajat egészen a hajvégekig. Az ápoló tenzidek alaposan tisztítják a hajat, mely csillogóbbá válik.

Ayase

2017. április 18.

Amennyire tetszett az illata az elején, éppen annyira untam a végére. Hennával festem a hajam már egy ideje, de semmi változás nem tapasztaltam vele, azon kívül, hogy sokkal jobban gubancolódott a hajam. Nem lett fényesebb sem és a színt sem tartotta meg tovább. Nálam sajnos nem működnek a szilikonmentes samponok, nem tudom miért hittem, hogy ez majd fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

fannc22

2016. január 17.

Hennázom a hajam, Úgyhogy kerestem valami jó kis sampont, ezt találtam. Alverde, natúr, szép összetevők, szóval a kosaramban landolt. Hát az illata nekem nagyon tetszik, citromos sütemény nyamiiii. A hatása pedig nálam bevált. Kis mértékben emeli a hajtöveket es gyönyörű fényes a hajam (bar a hennától alapból is az, de ez csak rátesz). Sajnos hamar zsirosodik tőle a hajam, ezert nem vagyok maximálisan elégedett, illetve muszáj balzsam/pakolás hozzá, mert úgy vettem észre picit szárítja a végeket. Sajnos korpás fejborre sem a legjobb, tudom, nem arra van, Úgyhogy ezert nem vonok le. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

natasa

2015. december 3.

Először is: az összetevői már nem ezek, valószínűleg jobbak lettek. Nekem nagyon bejött ez a sampon. A hajamról: évek óta hennás festékkel festem, és nehezen találok olyan sampont, amiben nincs szilikon, rendesen tisztít, nem szárít, nem zsírosít, és pár nap múlva nem áll össze a hajam tőle.
A natur samponoknál ugyanis ezeket tapasztaltam, jó drága samponoknál is! Nem is tudom, hogy miért vettem meg, de nagyon jól tettem. Nagyon jól tisztít, és nem zsírosodik vissza hamar. Pedig vagy balzsamot (Sante) használok utána, vagy hajolajat előtte (YR). Szóval ez egy remek termék: olcsó, könnyen beszerezhető és tényleg jó. Ja, és valamennyire dúsítja is a hajamat, tartást ad, de nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Cadaverous

2015. november 10.

Friss és tiszta érzetet nyújt a hajamnak, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

Friss és tiszta érzetet nyújt a hajamnak, nagyon szeretem. :)

senskin

2015. október 30.

Egyszerűen nem térek magamhoz, ez a sampon szörnyű. Össze vissza áll a hajam, kezelhetetlen és semmilyen!!! A szőke samponnál egy fokkal jobb, de az még rosszabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

Merci0041

2015. október 26.

.sajnálatos de az amúgy normál hajam ami 4napig is kibirta most 2nap alatt összeragad és viszket...a zöldkávés változattol semmi bajom ezt nem veszem újra többé...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 26.

nayliey

2015. október 21.

Hennával festettem a hajam régen, és nagyon örültem hogy találtam olyan sampont amiben pont henna van. (már egy ideje nem hennázom de tervben van) Az illata nagyon tetszik, mint minden Alverde sampiban ebben sincs SLS (ezért nem habzik annyira), + szilikon mentes, remek összetevők, szerettem, csak mással kísérletezek most, de amint újra hennázok beiktatom ezt a sampit ismételten a készleteimbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Klaudia25

2015. október 21.

Nekem eddig a szilikonmentesség világába ez a sampon vált be a legjobban.....EDDIG! :) Nagyon szeretek kísérletezni, ha elfogy biztos mást veszek, és azt is véleményezem majd! Egyébként nagyon jól habzó, jól tisztító, friss illatú, és ahhoz képest kiadós!

UPDATE: Imádom, amikor elfogyott nem vettem másfajtát, hanem ezt! És addig amíg nem találok szebb összetevőkkel jobb sampont, nem is váltom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Tvylvis

2015. szeptember 21.

Életem egyik legjobb szépészeti döntése volt, amikor átálltam a natúr hajápolásra. Szent hármasom a hennával való hajfestés, a kókuszolaj és a szilikonmentes samponok. Nekem ez így nagyon bevált.
Ez a sampont teljesen korrekt teljesítményt nyújt. Jól tisztít, nem irritál, egész jól habzik. A hajam balzsam nélkül is jól kifésülhető, szép fényes. Nem zsírosítja a hajat egyáltalán. A férjem is kifejezetten kedveli, nagyon jó tartást ad a hajának. Könnyen beszerezhető, jó árban van. Összességében megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

zajax90

2015. február 2.

Én nagyon megszerettem ezt a sampont,nálam hozta az ígért dúsító hatást a normál vastagságú hajamon.Még az illatát is szerettem.Szerintem újra fogom venni,ha végzek a többi alverdés sampon tesztelésével és persze ha még kapható lesz ez a sampon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Linalool

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!