Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Hajformázók

Normál tartást ad.

flo00

2013. március 22.

Sok helyen kerestem már, de még nem találtam.
Valaki találkozott már vele valahol Budapesten? Szívesen kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Sok helyen kerestem már, de még nem találtam.
Valaki találkozott már vele valahol Budapesten? Szívesen kipróbálnám.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.