Alyssa Ashley

Ár:   2540- 7390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. december 3.

Ár:   2540- 7390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 1969

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: bergamot

Szívjegyek: jázmin, muskátli, ylang-ylang, rózsa

Alapjegyek: pézsma, írisz, tölgyfamoha, tonkabab

mooo

2016. június 15.

A lenti véleményem egy online rendelt EDT teszter (ami doboz,kupak nélkül érkezett,tiszta porosan !!!) hatására íródott, ami ezek szerint már nem volt jó, mert savanyú, szúrós szaga volt. Azóta megjött a másik, EDP és most már értem a többi véleményt. Ez egy nagyon puha, krémes pézsma illat, nagyon tetszik! Mindenkitől elnézést kérek, akit esetleg megtévesztettem a lenti véleményemmel, ez a tanulság, hogy a doboz és kupak nélküli teszter már eleve nem lehet fénytől védve...,így a minősége kétséges! A szomorú az,hogy ezt egy megbízhatónak vélt és a legnépszerűbb webshopból rendeltem! :-( Igaz, hogy utána a jó minőségű EDP is onnan jött...! :-)

(Hát ez meg mi????Írisz,pézsma, tonkabab, moha???? De hol vannak? Vagy romlott parfit kaptam vagy ez a legbüdösebb valami amit parfümnek neveznek. Egy az egybe büdös felmosóvíz, ez rettenetes!!!!
5 perc múlva....Az nem lehet, hogy ezt valaki illatosítás céljából magára fújja..............Pfujjjjjjjj!!!!
negyed óra múlva.....Egyébként lehet, hogy nem is romlott, mert 10-15 perc után erős istállószaga lesz....fertelmes.
Miért nem lehet nulla csillagot adni?
(A white musk változatot viszont érdemes megillatolni, mert az nagyon fincsi. Olyannyira, hogy most már szinte biztos vagyok benne, hogy ebből romlott parfümöt kaptam! Úton a mintám és jövök módosítani a véleményem ha változik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Miért nem lehet nulla csillagot adni?

nicole74

2015. július 4.

Szerintem nagyon hasonlít Villoresi Teint De Neige parfümjére. Krémes, hintőporos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

szamira

2014. december 2.

2 ml-es mintám van belőle. Bocs, hogy lehúzom az átlagát, de nekem ez borzasztóan büdös. Biztos van, akinek a bőrkémiájával szép lesz, de rajtam katasztrófa...
Először pillanatragasztó/oldschool hajlakk szag. Olyan szagom volt, mintha most jöttem volna egy fodrászatból. Később öreg néni illat, majd a vége felé púderes, visszafogott babahintőpor illat.
A mottója, hogy "dangerous but fun" nem tudom, hogy született... Nekem ez értékelhetetlen. Férfiakon sem tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 2.

szilviakiralyno

2014. november 17.

Életem egyik kedveskés parfümje. Lágy pézsma, (persze, feltételezem totál szintetikus) de akkor is. Egyszer finom, babapúder illatát árasztja, máskor dögös csábító aspektusát. Olyan illat, amit ha magadra fújsz, szinte alig érzed, de órák múlva... hjajjj, akkor válik éretté a bőrön, lágy mósusz, ahogy terjeng a levegőben, beterít, magnetikus. Szerintem abszolút afrodiziákum, nőnek/férfinak egyaránt. Érdemes törődni vele, és megpróbálni. Szeretem, na. És kész :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

x

2014. szeptember 15.

Én ebben csak a tiszta, uncsi fehér pézsmát érzem... olyan, mint a Musk néven árult női illatok 90%-a, plusz egy kis lágy púder és vanilia, ami fehér jelleget ad neki, ez kellemessé teszi, madártejes otthonos érzést nyújt. Nem tudom, mire fel a szexizős reklámkampány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

hulcsi

2014. március 18.

hm-hm. Ugyebár unisex illatnak van titulálva. Ez nálunk úgy néz ki, hogy rajtam túl férfias. a férjemen túl nőies. Mindenképpen érdekesebb, öszetettebb illta, mint a másik csuklómon lévő MJ Daisy. Kivárom a következő mínuszokat vele. Azt hiszem igényli a borús időt, esetleg ködöt... meglátjuk. Egyenlőre 5 csillag, mert a megosztó, komplikáltabb illatokat kedvelem, és ez ilyen, még, ha nem is szerettem bele elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

kjudit

2013. július 12.

A legjobb, a legfinomabb, a legek legje! Nekem :-) Púderes illata miatt inkább ősszel-télen használom. Tartós, különösen az olaj változata. Korábban a Douglas-parfümériákban vettem kb. 5.000-7.000 forintért. Sajnos egy ideje nem találom, így kénytelen vagyok interneten rendelni jóval magasabb összegért vagy nyaralás alkalmával beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance