Amalfi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn08, az összetevőket feltöltötte: ancsika, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Használatával a haj fényessé, rugalmassá válik.

Kiszerelés: 750 ml

hollyg

2019. március 7.

Ár/érték arányba nem rossz, nagy kiszerelés, sokáig elég de ennyi pénzért csodát ne várjunk. Engem is zsvar, hogy alig habzik, viszont nem zsírosit, ez jó. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

tothbernadett

2016. szeptember 23.

Az okés, hogy olcsó, de nem habzik eléggé, így túl gyorsan fogy. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

bad810

2016. szeptember 19.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam!
Az agyonszőkített hajamra nagyon jó, száraz , töredezett volt, első hasznalat alkalmaval, már változott, könnyen kifésülhető lett!Mintha ki is egyenesítette volna, mivel enyhén hullamos a hajam.Remek termék, csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

fayless

2015. július 27.

Ez nagyon jó sampon! Jól tisztít, jól habzik, kellemes illata van (hasonlít a Fructis samponokéra). Valami 5-600 körül vettem a madaras boltban. Szerintem megéri.

Update: naponta kell mosni vele a hajamat így nyár folyamán. A tisztító ereje mégis nulla..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

melodiii

2015. február 15.

Már 4-5 hete használom.A hajam csodásan kiegyenesedik tőle,mondjuk nem olyan tartósan de még ígyis ez tart a legtovább az ilyen samponok közül.
500 Ftért vettem mert az előző samponom elfogyott,úgy gondoltam hogy ennyiért még a hülyének is megéri mert nagyon nagy kiszerelés,csak addig terveztem használni amíg nem jön meg a rendes samponom de a végén meg se rendeltem a másik samponom annyira beleszerettem .Biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

ancsika

2014. július 18.

Már 3 hete használom,és nagyon megvagyok vele elégedve.Használok hozzá balzsamot is,de ha elfelejtem,akkor sincs semmi.Nagyon száraz,törött végű,zsíros tövű,szőkített a hajam.{Tehát a legrosszabb hajam van}.Ez a sampon nem szárít,nem zsírosítt.Már elég 4 naponta hajat mosnom.Az illata is szuper.Nem fogom lecserélni semmi másra.Az Auchanban vettem,olyan 500ft körűl volt a 750ml.Ajánlom mindenkinek,hogy próbálja ki.Jobb mint bármelyik drága sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin