amaZene

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Az Acai meglehetősen magas mennyiségű antioxidánssal látja el a bőrt, ami segíthet a bőrön észlelhető öregedés jeleinek lelassításában, csakúgy mint a bőr regenerálódásához szükséges hasznos nyomelemek. A Babacu egy pálmafajta, amely értékes olajtartalma felettébb lágyító hatású és minden típusú bőrön használható, anélkül puhítja, hogy olajos felületet hagyna. A Cupuacu bizonyítottan rendelkezik a bőrt hidratáló javakkal, melyek segítenek erőteljessé és feszessé tenni és helyrehozzák a természetes rugalmasságát.

Ebben a termékben egyesítették a Kakaót és a Copaibát, amely fa az Amazóniai esőerdőkben található, kivonata a Babacuval együtt hatva stimulálja és puhítja a bőrt.

murasaki

2014. április 10.

Imádom ezt a testvajat! Én ajándékba kaptam, szóval fogalmam sincs, mennyiért és hol lett véve, de biztosan megérte! Gyorsan felszívódik, nem zsíros, nagyon selymes lesz tőle a bőröm. Na és az illata... nem mindenki szeret csokiillatú lenni, de én testápolókban imádom az ilyen illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

vadmacs

2013. február 9.

Nem hittem a szememnek, amikor a Százforintos boltban organikus testvajat találtam, potom 399 forintért - ezt a terméket a külföldi honlapokon 3000 forinttól 6000 forintig árulják. :O Egy szó mint száz: az áráért Isten áldja az olcsó boltokat és Isten áldja, aki kitalálta ezt a selymes, lágy krémet, mely zsíros utóérzet nélkül szívódik a bőrömbe, és melynek olyan harapnivaló az illata és az állaga, mint egy csokikrémé. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 9.

trudie

2013. január 11.

Újabban nagyon megkedveltem a kakaós krémeket, ezért választottam ezt. 390 Ft-ért (hihetetlenül olcsón) vettem és eddig csak annyit tudok róla mondani, hogy isteni az illata, gazdaságosnak ígérkezik (250 ml) és a kezemen kipróbálva hamar beszívódott és egyáltalán nem hagy zsíros utóérzetet.
Hosszú távú hatásairól hamarosan írok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Hosszú távú hatásairól hamarosan írok.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Benzyl Alcohol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Színezék. Lilás piros.