Amber Valletta

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

"Tökéletes ív, meglepő hosszúság, lélegzetelállító volumen. Szempillái még soha nem voltak szebben kifestve! Elég csupán egyszer haszálnia, hogy örökre elköteleződjön emellett a mesés spirál mellett. Az eredmény: intenzív szín, ívelt pillák, volumennövelés, pillahosszabbítás. A kúpos és ívelt kefe tökéletesen illik a szempillákra, és könnyen formázza azokat."

Doribella

2020. május 9.

A Douglasban vettem a spirált, pedig nem is ezért mentem. Gyönyörűen volt kiállítva a mini Amber Valetta kollekció, ráadásul 60% kedvezménnyel árulták több termékét. Eredeti áron valószínűleg nem vettem volna meg, elég borsos áron kínálták, de az akció igen vonzóvá tette. Gyönyörű a csomagolása, a színe a formája és ami a legfontosabb, maga a termék is fantasztikus. Szeretem, hogy a spirál ívelt és nem olyan bumszli nagy, mint mostanában több spirál is, hanem kecses, könnyen használható. Bár nekem alapból hosszú szempilláim vannak, ezzel valódi drámai hatást lehet elérni. Sűrű és nagyon hosszú szempillákat képez. Egész nap viselhető, nem potyog le a szem alá, nem kenődik el. Most már csak azt bánom, hogy akkor, amikor ilyen jó áron volt, nem tankoltam be belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

Addicted

2020. február 25.

Szinte már sosem vásárolok anélkül, hogy konzultálnék a Krémmániával, de ez a spirál bizony impulzusvásárlás eredménye volt. Épp akciós volt a Douglasben és sajnos engem ezzel a színnel meg lehet venni kilóra. :) Nem bántam meg, hogy mellette döntöttem. Valamennyire dúsít is, hosszít is, a kefe kialakítása pedig minimálisan íveltebb pillákat eredményez. Eredeti áron nem venném újra, de kétezerpárszáz forintért egy nagyon jó kis spirál ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0