Amodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bedo924, Módosítva: 2012. március 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Amodent fogkrémben található ásványi anyagok serkentik a természetes remineralizációs folyamatokat, azaz a fogak ásványi anyagokkal való feltöltését. Különösen fluortartalma játszik szerepet a fogak megerősödésében.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Szépen tisztít és iszonyatosan mentolos.... nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Szépen tisztít és iszonyatosan mentolos.... nekem nem jött be.

Csirip74

2018. augusztus 20.

Igazi retro élmény....azt hozza amire emlékszünk tinikorunkból....se többet se kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

lovecreams

2018. június 26.

Átlagos fogkrém. Jól tisztít, jó az íze, frissességet és kellemes leheletet ad, ezekre tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

PETRA820718

2018. január 29.

Abban biztos vagyok, hogy nem ő a legjobb és leghatàsosabb, legkeresettebb fogkrém a piacon, de mindezek ellenére nekem bevàlt. Az íze kifejezetten tetszik, tisztítani is jól tisztít, kellemes ízt, leheletet hagy maga utàn.Egy hàtrànya, hogy a fogérzékenységre semmit sem ér, de nyilvàn nem is igér ilyet és ennyi pénzért nem is vàrható el tőle.
Àr-érték arànyban tökéletes, sokkal rosszabb dràga fogkrémekbe is botlottam màr bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Kinga79

2018. január 4.

Gyerekkoromban használtuk, mert nem nagyon volt más :) Most mindig másfélét veszek, mind márka, mind paraméterek tekintetében.
Vettem egy tubussal ebből is, nosztalgiából.
Fájó szívvel - úgy szerettem volna, ha beválik, de nem tudok jót írni erről a fogkrémről. Nekem sárgábbak lettek a fogaim :( Remélem, azért, mert feltöltötte a fogzománcomat és ezáltal véd. A fogfehérítést ellenzem,de azért ne sárguljanak már a fogaim a fogkrémtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Vettem egy tubussal ebből is, nosztalgiából.

Barbika

2017. december 8.

Ha nincs Aquafresh, akkor ez is jó. Az egyik legolcsóbb a piacon, ezért gyakori vendég nálunk is. Azon kívül kellemesen erős, és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

wiolet

2017. december 1.

Ár- érték arányban nem lehet ok panaszra. Teljesen jól tisztít, nekem utána is tartós a friss lehelet; tartósabb, mint némelyik 800.- Ft-os fogkrém esetében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

Ella

2017. április 17.

Szerintem ár-érték arányban jó kis fogkrém. Tisztít, nem hagy furcsa réteget a fogaimon, nem gátolja a természetes nyálképződést, frissességet biztosít. Nem a legjobb, de az árkategóriájában kiemelkedő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Ancs

2017. február 12.

Mindig ezt a fogkrémet veszem, nekem elég mentolos jó sokàig kitart, tisztànak érzem a fogaimat, az àra is baràti. Nekem ő alap. Bàr néha szàrítja a szàm körüli bőrt de az nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

panreka

2016. szeptember 4.

Nem tudom miért, de ha ezt a fogkrémet használom, a szám széle rettentően kiszárad és bepirosodik, mintha sebes lenne vagy kifújta volna a szél, nagyon nem szép látvány és érzés...
Smelyik más fogkrémnél nem tapasztalom a fent említetteket.
Egyébként jó fogkrém lenne, az íze és ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Smelyik más fogkrémnél nem tapasztalom a fent említetteket.
Egyébként jó fogkrém lenne, az íze és ára is jó.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!