Amodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bedo924, Módosítva: 2012. március 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Amodent fogkrémben található ásványi anyagok serkentik a természetes remineralizációs folyamatokat, azaz a fogak ásványi anyagokkal való feltöltését. Különösen fluortartalma játszik szerepet a fogak megerősödésében.

poszike22

2021. november 18.

Nagyon jó fogkrém, rendszeresen használom, nagyon jól mentolos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Nagyon jó fogkrém, rendszeresen használom, nagyon jól mentolos

ViragKisAsszony

2021. március 6.

Régebben nem akartam ezt megvenni, mert az ára miatt gagyinak gondoltam. Időközben rájöttem, hogy valószínűleg csak azért ilyen olcsó, mert magyar tarifával mérik, nem pedig mondjuk némettel, már egy jó ideje ezt használom, teljesen rendben van. Az íze olyan közepesen mentolos, elég csak két pöttynyi adag, mert jól habzik. Semmi extra, viszont a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

blurryface

2020. március 8.

Árához képest nagyon jól tisztít, az íze is semleges, és tiszta érzetet hagy maga után. Nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

hetesiedit

2019. július 10.

Gyerekkoromban sokat használtuk, mert viszonylag olcsó volt. Az íze kellemesen kámforos, jó fogkrém. Nem is gondoltam, hogy az összetevői is ilyen szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Szépen tisztít és iszonyatosan mentolos.... nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Szépen tisztít és iszonyatosan mentolos.... nekem nem jött be.

Csirip74

2018. augusztus 20.

Igazi retro élmény....azt hozza amire emlékszünk tinikorunkból....se többet se kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

lovecreams

2018. június 26.

Átlagos fogkrém. Jól tisztít, jó az íze, frissességet és kellemes leheletet ad, ezekre tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

PETRA820718

2018. január 29.

Abban biztos vagyok, hogy nem ő a legjobb és leghatàsosabb, legkeresettebb fogkrém a piacon, de mindezek ellenére nekem bevàlt. Az íze kifejezetten tetszik, tisztítani is jól tisztít, kellemes ízt, leheletet hagy maga utàn.Egy hàtrànya, hogy a fogérzékenységre semmit sem ér, de nyilvàn nem is igér ilyet és ennyi pénzért nem is vàrható el tőle.
Àr-érték arànyban tökéletes, sokkal rosszabb dràga fogkrémekbe is botlottam màr bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Kinga79

2018. január 4.

Gyerekkoromban használtuk, mert nem nagyon volt más :) Most mindig másfélét veszek, mind márka, mind paraméterek tekintetében.
Vettem egy tubussal ebből is, nosztalgiából.
Fájó szívvel - úgy szerettem volna, ha beválik, de nem tudok jót írni erről a fogkrémről. Nekem sárgábbak lettek a fogaim :( Remélem, azért, mert feltöltötte a fogzománcomat és ezáltal véd. A fogfehérítést ellenzem,de azért ne sárguljanak már a fogaim a fogkrémtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Vettem egy tubussal ebből is, nosztalgiából.

Barbika

2017. december 8.

Ha nincs Aquafresh, akkor ez is jó. Az egyik legolcsóbb a piacon, ezért gyakori vendég nálunk is. Azon kívül kellemesen erős, és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.