Best of Beauty 2019

Amodent

Ár:   290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Amodent+ egy nemzetközileg széles körben elterjedt fogszuvasodásgátló technológiával készült fogkrém. Hatékony összetétele segít visszaadni fogai fehérségét, ugyanakkor a kálcium és aktív fluorid tartalomnak köszönhetően erősíti a fogzománcot és óvja fogait a szuvasodás ellen. Friss leheletet biztosít.

stefiniki

2017. április 22.

Rémálom ez a halmazállapot ........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Rémálom ez a halmazállapot ........

redrick

2016. november 26.

Tinédzserkorom rémfogkréme, irtózom az ízétől, fehérítő hatása pedig egyenlő a nullával. Kimondottan az a termék, ami nulla csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

eveartstar

2016. március 31.

Meguntam az ízét és új fogkrémre váltottam amivel azóta jóval több ideig mosom a fogaimat, mint ezzel a maróhatású borzalommal. Egy ideig nem is értettem miért is vagyok türelmetlen fogmosáskor?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

bazinga

2015. december 21.

Látom nem vagyok egyedül a problémámmal... Nekem is marta az ínyemet, az egész számat. A legolcsóbb Colgate fogkrém kb 50-100 ft-tal drágább, de attól semmi bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

RyouHati

2015. augusztus 23.

A legeslegrosszabb fogrém, amivel eddig valaha találkoztam! Széjjel marta a számat és a nyelvemen apró kiütések lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Heloise

2015. augusztus 5.

A Herbal változata után igazi felüdülés, hogy intenzívebben mentolos, tisztább és hosszantartóbb frissességet hagy a számban. Ár-érték arányban verhetetlen, és nincs benne több káros anyag mint a drágább fogkrémekben. Fehérítő hatásáról én sem tudok nyilatkozni, hiszen ha az ember lánya minden nap a tükörbe néz, esetleg a fogait is megnézi nem hinném, hogy lehelettnyi árnyalatok különbségét felfedezné. Mindenesetre használom szorgalmasan, nem kávézom, és nem iszom vörösbort sem..Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 5.

bamy

2015. július 25.

nem vettem észre, hogy fehérítő hatása lenne, és még a szám is marja....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

nem vettem észre, hogy fehérítő hatása lenne, és még a szám is marja....

Bonn1e

2015. január 23.

A Herbal verziót szeretem, ez viszont szörnyű. Híg, szétfolyik és olyan mintha üres fogkefével sikálnám a fofam. Fehérítest se érzékeltem, és nekem is befogta a fogkefémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

butterfly.6927

2014. május 23.

Nem vettem észre fehérítő hatást, sajnos. Az ára miatt elfogadható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Nem vettem észre fehérítő hatást, sajnos. Az ára miatt elfogadható.

Marcsus

2014. május 20.

Most éppen ezt használjuk (mindig Amodent-et veszünk, de már kezdtem unni az ugyanolyan ízeket). Hozza az elvárt szintet, nekem teljesen megfelel. A fehérítő hatásról nem tudok nyilatkozni, bár ahogy a napokban a tükörbe néztem, mintha egy árnyalattal szikrázóbb lett volna a mosolyom, de természetesen csodát nem várnék egy fogkrémtől sem, inkább csak tisztaságot, frissességet, azt pedig adja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!