Amore Pacific

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Samponok

A sampon készítése során alkalmazott különleges eljárásnak köszönhetően a szokásos gyógynövény koncentrátum háromszorosát tartalmazza.
A fejbőr egészségének helyreállítása mellett az elvékonyodott hajszálak átmérőjét növeli, miközben könnyen fésülhető marad a haj.

A márka legnépszerűbb terméke, Koreában gyógysampon minősítést kapott.

infernal

2019. július 31.

Erős, gyógynövényes illata van. Zsíros hajra tökéletes, nagyon jól tiszít.
Hajhullás ellen nem vettem észre semmi hatását, de még nem régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Erős, gyógynövényes illata van. Zsíros hajra tökéletes, nagyon jól tiszít.
Hajhullás ellen nem vettem észre semmi hatását, de még nem régóta használom.

anneshirley

2019. március 24.

Átlagosnak mondanám. Nem láttam tőle egészségesebbnek vagy szebbnek a hajamat. Korpán, viszketésen nem segített, de nem is rontott. Kicsivel gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, mint a már bevált samponjaimtól (3. napra lett fujci, 4. helyett). Nagyon erős gyógynövényes illata van (leginkább ginzeng szerintem), de nem marad meg sokáig. Rejtély számomra, hogy mitől tisztít és habzik ennyire, ha ez tényleg a teljes INCI.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

ivett.zornanszki

2018. december 15.

Nekem az újabb kiadása van meg érzékeny fejbőrre való változatban, balzsammal együtt... Isteniiiiii!!!!! A sampon illata nagyon jó, a balzsamé hasonlít a svédkeserűre, de hajmosás után alig kivehetően egészíti ki a sampon illatát. Szuper sejmes a vékonyszálú hajam tőle❤❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

lumen

2018. július 13.

Kifejezetten meglepett ez a kis sampon. Eloszor is az illata. Hasznaltam mar elotte is gyogynovenyes samponokat, de ennek nem volt az a tipikus illata. Gyogynovenyesnek, gyogynovenyes, de egy kicsit mas, fura, nem a kedvcenc illatom, de nem is olyan budos, mint a Dr. Chen fele sampon. A masik, ami meg meglepett, hogy egeszen jol habzik, ami nem jellemzo a hasonlo termekekre, nagyon kellemes volt hajatmosni vele, oblitesnel is ereztem, hogy tetszeni fog a vegeredmeny. A fejboromet nagyon jol tisztitotta, a hajam pedig konnyed es selymes. Nem neheziti, nem fullasztja a fejbort. Viszont semmikepp sem szabad kihagyni a balzsam vagy a hajvegapolo hasznalatat! A hajmosast most ki tudtam tolni 4 napra, ami azert nem rossz. A korpasodason is segitett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

s05

2017. november 3.

Gyorsan zsirosodo hajamra kerestem megoldast, ez felig-meddig valt csak be. Minden masnapi hajmosas helyett eleg 3-4 naponta is (szarazsamponnal rasegitve az utolso napon), de cserebe annyira kiszaritotta fejboromet, hogy elkezdett korpasodni, ami elotte sosem fordult elo. Az illata szornyu (gyogynovenyes) es az ara is eleg borsos volt. Hogy mondjak pozitivumot is: a flakon nagyon sokaig kitart es tetszik a pumpas adagoloja is. Sajnos ez meg keves ahhoz, hogy ujravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Tearsong

2016. augusztus 11.

A hajam gyorsan zsírosodik és erre keresem a megoldást. Sajnos nem ez az. A zsírosodáson nem segít, és a többi ígéretet se teljesíti, nem lettek tőle vastagabbak a hajszálaim és könnyen fésülhetőségről is tudnék vitatkozni. Nekem szárítja a hajamat, érzem hogy nem tesz neki jót, sprőd lesz tőle. Az illata kifejezetten kellemetlen gyógynövényes. És méretéhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

ViviAnne

2015. augusztus 25.

A hajam erősen kezdett hullani, ezért egyből ezt a sampont szemeltem ki magamnak. A második flakonnál tartok, de a hajhullásomat nem állította meg, viszont nagyon jól tisztít, szuper tartása van tőle a hajamnak, és nagyon finom selymes lesz tőle. :) Az illata engem egyáltalán nem zavar, szerintem kellemes. Amit negatívumként tudnék említeni, hogy egy picit zsírosít, pedig a zsíros hajra való változata van meg.
Egyik ismerősömnek ajánlottam, aki az utóbbi időben sűrűn festette a haját, amitől az teljesen kiszáradt, de ez rendbe tette neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

sajtosszenya

2015. július 31.

Néhány hete vásároltam 1690 Ft-ért egy flakont, ebből az eddig ismeretlen márkából. Az alkalmazás rövidsége miatt egyelőre csak az első benyomásaimat tudom leírni, de azok mind nagyon pozitívak. Alapból nagyon érzékeny fejbőröm van (seborrheára hajlamos), amit a legtöbb sampon irritál (viszketés, kiütés) és nagyon kiszárít (fejbőrhámlás). Hajszálaim elvékonyodottak, hajhullással is küzdök, tehát a fejem egy "állatorvosi ló" esete ahogy szokták mondani. A hajhullásra más szert is alkalmazok (Ilcsi hajserkentő tonik), ezt a sampont elsősorban nem emiatt vettem meg. És eddig nagyon beváltotta a hozzá fűzött reményeimet: szépen tisztítja a fejbőröm, ugyanakkor cseppet sem szárít, nem okoz irritációt, sem viszketést. Előttem szóló véleményét csak megerősíteni tudom: valóban kevés mennyiség is elég belőle, mert jól szétoszlatható, jól habzik. Ahogy látom egy flakon még gyakori hajmosás esetén is simán kihúzza 1,5 hónapig. Nekem a hajmosási intervallumot nem tudta megnyújtani, de a komfortérzetemet messzemenőkig növelte.
Az illata valóban intenzíven gyógynövényes, én elviselem a jó cél érdekében, de ha pl. reggel hajat mostam és este hazamegyek, még mindig érezni a lakásban a sampon illatát. Szóval el tudom képzelni azt, hogy valakit ez nagyon zavar. Más "negatívumot" nem tudok mondani erről a termékről. Ha így teljesít a továbbiakban is, akkor jó barátok leszünk és tuti, hogy újra fogom vásárolni, mert kímélő és "jól működő" gyógysamponért nem sajnálom az 1690 Ft-ot. A beszerzését egyébként az elitkozmetika honlapon keresztül bonyolítottam le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Ellie

2014. augusztus 1.

Én már a 4.-5. flakont használom el belőle, nagyon szeretem. Az illata elég intenzív gyógynövényes, de számomra nem zavaró. Állagra inkább hígabb mint sűrű-krémes, de ez nem okoz problémát abban, hogy jól habzó, kenhető, mindenhol eloszlatható legyen. Egy flakon nekem kb. 2 hónapig elég, heti 2-3-szori hajmosásnál is, mert kis mennyiséget a tenyérbe tévé, majd azt felhabosítva nem fogy olyan sok belőle. Kezdetben tartottam tőle, mert akármennyire is jó a vegyszermentesség, a bio/gyógynövény samponokkal végül mindig pórul jártam, mert rettentően kiszárították és töredezetté tették a hajamat, annak ellenére, hogy alapból zsíros állagú. Ezzel a samponnal ez a probléma sem merült fel eddig, pedig tényleg aktívan használom. Azt vettem észre, hogy a hajhulláson is segít valamennyit (persze erős hajhullásra azért ez nem elég). Összességében tehát nekem csak pozitív élményeim vannak a termékkel kapcsolatban, és bár mindenkinek más jön be, egy próbát azért mindenkinek megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!