Amouage

Ár:   108 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2020. október 19.

Ár:   108 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: kardamom, kurkuma, rózsaszín bors

Szívjegyek: jázmin, rózsa abszolút

Alapjegyek: ámbra, szantálfa, tömjén

Amouage Ashore bontatlan
Ár: 60.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Bontatlan, 100ml-es kiszerelés, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amea

2021. április 14.

Jázmin.
Szépnek szép, légies, tiszta, hűvösen elegáns és tartós - de leginkább akkor is csak jázmin, az egyéb illatjegyek elvesznek mögötte. A fehérvirág-fejfájásküszöböt épp csak nem viszi át, a határon egyensúlyoz. Finom illat, aki kedveli a fehér virágos vonalat, annak szinte biztos, hogy hordható, de elég lineáris. Kb olyan, mint belépni egy légkondícionált virágboltba. Azt sem lehet nem szeretni, de majdnem mindegy, melyikbe lépsz be. Semmi csavar nincs benne, semmi izgalom és semmi olyan, amiért vennék ebből egy teljes üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Jázmin.

laracroft

2020. december 12.

Jázminnal a közepén? Én az elejétől a végéig csak azt az egyetlen illatjegyet vagyok képes felfedezni magamon. :(
Rajtam ez az illat egy az egyben Gucci Bloom - és valóban, Fragin is sokan hasonlítják hozzá.
Talán egy kicsit lazább, szellősebb, a kifejezések lehető legjobb értelmében. Nem tudom miért, de ez ugrott be elsőre - hogy nem csak a virág maga, hanem a harmatos levelei, a vázába épp csobogó víz, a friss levegő... egy kellemes friss felhang jellemzi, na meg a jázmin. Jázmin, jázmin, jázmin. Az mondjuk tökéletes. Nem szúrós, nem kellemetlen, végtelenül tiszta és elegáns. Csak hát... "vót má".
Nekem ez, ennyi pénzért, ettől a márkától kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Nekem ez, ennyi pénzért, ettől a márkától kevés.

Marcsi66

2020. október 29.

Hát ez a virághullám jázminnal a közepében nem igazán,,,ellenben Portrayal Woman nagyon ütősre sikerült,(tudom dohányos más koncepció) Én úgy vélem ha valaki jázmin rajongó ,mint jómagam,,,,semmit nem veszít ha ezt elengedi.Természetesen a márkához mérem az értékelést,,,,semmi rossz nincs benne,de sokkal többet vártam.Az eleje tetszett. itt fűszeresség,,majd elveszik a jázmin mindent ledominál, Valóban hűvösnek kimért elegáns Nő képe ragyoghat
Miranda ' Az ördög Pradát visel" című filmből, beugrott..
tartós,alkalomra is megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 29.

Miranda ' Az ördög Pradát visel" című filmből, beugrott..
tartós,alkalomra is megfelel.

Tarzicia

2020. október 21.

Hát igen... Tudtam előre... A jázmin...
A fehér virágokat általában szeretem, tubarózsa és gardénia jöhet minden mennyiségben, de a jázminos illatokba 99%-ban beletörik a bicskám. Most is így lett. Nem baj, egy próbát megért.
Ez egy nagyon szép és különleges illat, az illatház legtöbb alkotásához képest elég visszafogott és lágy. Van benne egy légies, klasszikus vonulat, elegáns és előkelő, szinte alkalmat kíván. Engem valamiért a Chanel 22-esre emlékeztet. Tán a stílusa. Olyan jégkirálynős. Nem barátságtalan, de távolságtartó. Egyszerre hideg és édes, és ez az, amit én nagyon nem szeretek, sose fújnám magamra. Aromás, szinte élettelen. Nekem minden esetre teljesen testidegen. Ez számomra egy másik bolygó, egy másik világ.
Ez az illat is "for women and men" megjelöléssel az Amouage női sorozatának üvegébe van töltve, csakúgy, mint a Crimson Rocks, de hogy ez mitől unisex, végképp nem fér a fejembe. Abszolút női illat.
Nem is ragoznám tovább, egyezzünk ki döntetlenben, nem szeretném lepontozni, csak azért, mert nem az én ízlésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 21.

Hát igen... Tudtam előre... A jázmin...