Amouage

Ár:   108 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Ár:   108 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: fahéj, rózsabors

Szívjegyek: jujuba, méz, rózsa abszolút

Alapjegyek: cédrusfa, tölgy, vetiver

Amouage Crimson Rocks
Ár: 5ml - 4.500Ft, 10ml - 8.000Ft, vagy 100ml-es üvegében próbafújás hiánnyal - 60.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg fújósba, vagy saját üvegében eladó., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Milka71

2021. július 15.

A kezdete füstös, bőrös rúzs illat, picit hasonlít a Mula Mula Rouge Extreme-hez, a leszáradása mézes rózsa. Az én bőrömön a fahéj nem mutatta meg magát. Rengeteg hasonló illattal találkoztam mostanában, nem túl egyedi alkotás. Ettől függetlenül jár neki az 5 ⭐️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 15.

Laurencia

2021. január 27.

Ohhhh te Szent Péter az égben!!!!Csak szabaduljunk ki egyszer ebből a nyomorúságból, felveszem újra a 10 centis Casadeit, vén csontjaimba tűz költözik, jöhet a Rose de Lancome vörös rúzsa, egy fekete slim fit nadrágkosztüm és 4 fújás a Crimsonból.
Akkor azt tudom majd mondani hogy ismét élek.
Most több nem jut eszembe, csak annyi, hogy az Amouage megint kijelölte az új irányt.
Zamatos, földes, eső csöpögtette rózsa, lekváros-mézes bázissal, több mint jó, több mint mesteri, nekem a fény az alagút végén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 27.

Akkor azt tudom majd mondani hogy ismét élek.

Marcsi66

2020. december 27.

Most tartok ott h kicsit szüneteltetem a nagyágyúkat,hát akkor miért is teszteltem,,,,mert ez csak átmeneti állapot,aztán ott folytatom ahol abbahagytam,,Egyébként ilyennek is képzeltem,és nagyon örültem amikor már az első véleményt olvashattam róla ,Tarzicia alaposan" bevizsgálta" bizony sok parfümhöz lehet köze ,Úgy érzem én is ,h több helyről is csippentettek a finomságból,nem baj mert a végeredmény szuper lett,,,,Az fura helyzet h ő általa kezdtem vágyakozni Tom Ford Noir pour femme után,bár ez egy jóval fűszeresebb parfüm, Hát rózsa a mézzel,fahéjjal fenséges,csöpögősen édes mégsem irritál,jó az aláfestés,jól kiegészíti ez a fás alap.Nagyon tartós, kevés kell belőle,túlfújni őt tilos,és valóban uniszex

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 27.

laracroft

2020. december 2.

Kevés vagyok én ahhoz, hogy méltó véleményt formálhassak róla... nem azért, mert Amouage, vagy mert százezres kategória...hanem azért, mert annyira összetett. Mégis megpróbálom... :)
Kifújáskor tömény mézes fahéj, és ha a jujuba illata hasonlít a sima datolyáéhoz, akkor mézes fahéjas jujuba. Eszméletlen erős hatósugarú, mindent beburkoló édes-mézes illat, valóban vigyázni kell az adagolással. Rajtam ez hamar csillapodik, és átvált egy nagyon száraz, fás leszáradásba, ez a cédrus-tölgy-vetiver kombó szétszedhetetlen, csak azt érzem, hogy száraz, fűszeres, fás. Számomra az elejétől a végéig van egy nagyon pici keleties hangulata, de nem illat, csak hangulat. Amolyan aláfestésként, nem a szokásos Amouage-os nagyágyúsan. Nem füstös, nem is bazári fűszerek, hanem kifújáskor a fahéj-méz-datolya, a leszáradásnak meg a száraz érzete az, amiről nekem valamiért a közel-kelet ugrik be. Viszont a tény, hogy én ezt az illatot el tudom viselni, mi több, tudom viselni - azt jelenti, hogy valószínűleg nem túl erőteljes ez az orientális zamat, ugyanis sajnos én azt csak másokon szeretem érezni. Arról nem is beszélve, hogy az uniszex parfümök kevés kivétellel, de rajtam soha nem működnek - ez az illat viszont csodásan muzsikál, pedig én el tudnám képzelni férfiakon is. Tartóssága kiváló.
Az ára horror, de azért nem vonok le csillagot, a helyén kell kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Az ára horror, de azért nem vonok le csillagot, a helyén kell kezelni.

stylo

2020. november 12.

Csodas illat. A markahoz huen gazdag, telt, millionyi arnyalatban kibomlo parfum. Egy agyagos, foldszagu alapon rozsa es valamifajta mezes gyumolcsillat erzodik. Nagyon vonzo es erzeki. Viszont ha vallaki tulzasba esik a mennyiseggel, szerintem kifejezetten taszito es otromba illatta tud valni. Elkepzelni nem tudom, hogy aki ebbol egy 100 milis uveggel vesz, mikor hasznalja el. Nekem talan 10 evig eleg lenne. Bar ezzel az illatal konnyu hosszu tavra szerelembe esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

Tarzicia

2020. október 21.

Felcsillant a szemem, amikor megláttam ezt az újdonságot, ígéretes illatjegyek, és róóózsa, a kedvencem, az üveg színe meg bámulatos.
És igen! Végre valami, ami az utóbbi időben nem okozott csalódást. Sőt. Egy pöttyintés a kis mintafiolából, és azonnal tudtam, hogy ez csak jó lehet, ez az én világom, ha lehet ilyet mondani, rögtön azonos hullámhosszon voltunk, ami azért egy Amouage illat esetében szinte lehetetlen. (Ezért merek most három nap, és nem három hónap próba után véleményt írni róla.)
Az illatháztól megszokott színvonalú parfüm, itt is érezhető, hogy kismillió és nagyon jó minőségű alkotórészből áll, végtelenül összetett és harmonikus, minden szépet és jót el tudok róla mondani, és ráadásul még hordható is!
A hatósugara és a tartóssága kicsit visszafogottabbnak tűnik, mint a legtöbb Amouage-nak, de ez jót is tesz neki. Nem tolakodó, nem túlburjánzó, nem nehéz, nem nyom el, ennél valószínűleg nem egy levegőbe fújt permet alatt kell átszaladni. Az én ízlésemnek pont megfelelően édes, melengető, hűvösebb időre való illat, ez az őszi, Karácsony előtti, év végi, ünnepi időszak tökéletesen passzol hozzá. Kellemesen fűszeres-mézes (igazából nekem ámbrának hat), jó értelemben véve kicsit szirupos, pici alkoholos-forraltboros-aszaltgyümölcsös felhanggal, de azért nem karácsonyi vásáros, annál sokkal kifinomultabb. A rózsa itt nekem pacsuli nélkül is tetszik, közelről szaglászva szépen kivehető, amúgy belesímul az összképbe, úgyhogy annak sem kell megijednie, aki idegenkedik a rózsától. Van benne egy nagyon enyhe fás-púderes és talán némi füstös vonulat is, ezek könnyítik és elegánssá teszik az egészet.
Különleges és finom illat, de azért azt nem állítanám, hogy kimondottan egyedi, vagy újszerű. Van már néhány hasonló a Nap alatt, persze egyik sem pont ugyanilyen, és nem is ugyanilyen minőségű, csak a hangulatuk hasonlít kicsit. Ami nekem tesztelés közben bevillant: Tom Ford Noir pour femme, a fahéj miatt YSL Opium, Viktoria Minya Eau de Hongrie, Amouage Memoir woman (a Lyric woman nem, az más műfaj), és még Miss Dior Le Parfum is. Még valamelyik Diptyque rémlik, és ha gondolkodnék rajta, tán eszembe jutna még más is.
Érdekes, hogy ez az illat a női sorozat egyenüvegébe van töltve, viszont unisex megjelölést kapott. Kivételesen egyetértek, férfiakon is el tudom képzelni, de szerintem nőkhöz azért egy fokkal jobban illik.
Összefoglalva ez az új Amouage illat nekem a "felettébb kívánatos" és a "szívesen elfogadnám" kategóriába került, nagyon tetszik az elejétől a végéig, kívül, belül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Eugenol, Cinnamal, Citral, Benzyl Cinnamate, Linalool