Amouage

Ár:   75 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: imsad, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   75 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: cisztusz, kardamom, labdanum, narancs, tömjén

Szívillat: bazsarózsa, ilang-ilang, írisz, szilva

Alapillat: ámbra, bőr, pacsuli, paliszander, vetiver

Amouage Dia man minták és fújósok eladók. 5ml = 4000 Ft, 10ml = 7500 Ft
Ár: 4000 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 3000 Ft, 5000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

sonkabence

2016. szeptember 7.

Egy viszonylag régebbi illata a háznak. Azóta kijött 12-15 Amouage, de nagyon kevés illatot találok szebbnek, mint ez. Csodálatosan kevert, hűvös vetiverrel indít enyhe szilva, barack, rózsa társaságában. Az újabb kiadásban a tömjén valamivel hangosabb mint a műanyag kupakos verziónál. Tényleg, egy illathoz sem lehet hasonlítani, így nincs más alternatívája. Szerintem a Jubilationnál is jobban érezni a luxust, kényelmet ezen az illaton. A leszáradása púderes, porszerű, virágos. A ház legkönnyebben viselhető illata úgy, hogy az Amuage-ra jellemző összetevők végig jelen vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

imsad

2016. augusztus 27.

Leültek a parfümtervezők, maguk elé rakták a Geo F. Trumper - Eucris nevű már több mint 100 éves (első kiadása: 1912) parfümöt és feltették a kérdést: Hogy csináljuk meg ezt hogy ne ugyanez legyen? Szerintem így születhetett a Dia Man.
Persze nyilván nem ugyanaz, kicsit lágyabb de tagadhatatlan a hasonlóság. Az Eurcisról azt írtam 50+ éves férfiak illata, hát erről nem tudom mit írjak akkor, 40+?
Inkább átmásolom amit oda is írtam:
"Azt hiszem egy mai modern férfi már sokkal kifinomultabb illatokat talál, amiben megtalálhatja önmagát."

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Inkább átmásolom amit oda is írtam:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonene, Coumarin, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 10316, CI 14700

Színezék. Narancssárga.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Színező anyag. (Piros)