Amouage

Ár:   108 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2021. május 12.

Ár:   108 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: fahéj, kardamom, menta

Szívjegyek: pacsuli, rózsa, tömjén, vetiver

Alapjegyek: ámbra, labdanum, sáfrány

Ár: 1100 , Eladó: Mesati
Állapot: 1 ml-s minta képen látható hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően postán maradóra (Foxpost nem)
Ár: 4700 Ft, 7800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Scara

2021. április 20.

Tegnap kaptam belőle ajándék mintát a vásárlás mellé. Első lendülettel a férjem polcára tettem, mert az üvege alapján eszembe sem jutott, hogy ez nem kifejezetten férfi illat.
Aztán ahogy elolvastam a leírását és egy-két fórumot is körbejártam, tettem vele egy próbát. Nagyon ismerős illat számomra, lehet csak az orrom csal meg, de számomra szinte 90%-ban a JHAG Calamity J. illata egy kis mentával. Ugyanaz a fahéjas-ámbrás-fűszeres csoda, amit legszívesebben késő ősszel és télen használok, mert felmelegíti a testet-lelket, ünnepekre hangol. 😊
Még van itthon egy fél üveg Calamity J., de úgy tudom ezt már megszűntették és nem kapható sehol, ezért örülök, hogy ha elfogy, van helyette alternatíva.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Tarzicia

2020. október 26.

Újabb jól sikerült kreáció a háztól.
Az eleje szokatlan, aromás, mentás, nem rossz, bár én kicsit "mű"-nek találom, és ezt természetesen nem az összetevők minőségére értem. Csalóka, mert ekkor még elég visszafogott, de kb. negyed óra múlva nagyon beindul, a friss jellege észrevétlenül eltűnik, és egy elég édes, balzsamos, fűszeres illattá alakul.
Az elejét leszámítva végig egységes képet mutat, az illatjegyeket külön-külön nem könnyű beazonosítani. Karakteres és jól felismerhető stílusa van, de nem elvont vagy rétegillat. Szerethető, kellemes, komfortos, telt és meleg. Mindkét nemen el tudom képzelni, és bármilyen alkalomhoz illik, téli sétához, síeléshez (főleg este a hüttébe), ünnepi, családi-baráti összejövetelekhez, akár színházba is. Tetszik, hogy van egy pozitív kisugárzása.
Az más kérdés, hogy nekem kicsit sok, egy fokkal testesebb és édesebb, mint amit szeretek. Valamiért végig a Sunshine járt a fejemben, emlékeztet rá a hangulata, és ott volt ugyanilyen érzésem, hogy mint illat szép is jó is, de hosszú távon nem tudnám hordani.
Minősége, hatósugara, tartóssága kiváló, és biztos sokan fogják szeretni.
4 és fél csillagról eredetileg felfelé akartam kerekíteni, de meggondoltam magam, 5 csillagot egy másik Amouage versenyzőnek osztok majd ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 26.

Újabb jól sikerült kreáció a háztól.
Minősége, hatósugara, tartóssága kiváló, és biztos sokan fogják szeretni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.