Amouage

Ár:   86 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   86 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Minden igazi nőnek szüksége van egy grandiózus parfümre a kelléktárában. A Gold egy ilyen grandiózus illat: egy királyi kompozíció, melyhez egy gyönyörű nagyestélyi és pazar környezet dukál. Erőteljes, szépséges virágcsokor több mint 120 kiváló minőségű összetevőből. A híres parfümmester, Guy Robert – aki olyan klasszikusokat alkotott, mint a Madame Rochas, a Dioressence, az Equipage vagy a Caleche – káprázatosat alkotott, saját bevallása szerint karrierje „koronaékszerét”. Teljesen szabad kezet kapott az alkotásnál, és az alapanyagokból is a legjobbakat használhatta.
A Gold Woman örökérvényű, klasszikus alkotás a megfelelő alkalomra: egy csodálatos, feledhetetlen estélyhez.

A parfüm fenséges aranyborítású üvegben kap helyet, aranylemezes díszítéssel és kupakkal, melyet egy fehér opálos ékkő koronáz.

Fejillat: gyöngyvirág, rózsa, tömjén

Szívillat: írisz, jázmin, mirha

Alapillat: ámbra, cédrusfa, cibet, mósusz, szantálfa

Ár: 3.800,-+posta , Eladó: kmt
Állapot: 4,5 ml , Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni.

Tarzicia

2018. október 2.

Szerintem egyáltalán nem annyira grandiózus parfüm, mint ahogy jellemezni szokták. ( A Beloved számomra sokkal komolyabb és összetettebb, én inkább azt mondanám grandiózusnak.) Nem kell tőle megijedni, nem csak nagyestélyihez való.
Kezdetben aldehides jellegű, aztán ezt a szikrázó jellegét sokáig megtartva balzsamos, luxus tisztaságillat lesz. Nem édes és nem füstös, majdnem hűvös, de azért nem annyira, mint a Dia. Leszáradása mennyeien finom szantálos. Hermès Caleche-hez szokták hasonlítani (Guy Robert alkotása mindkettő),de a Caleche szolídabb, púderesebb, és valahogy erőtlen, homályos, mintha árnyéka lenne a Goldnak, és pár óra alatt rajtam úgy eltűnik, mintha ott se lett volna. A Van Cleef First-re jellegében ugyan hasonlít, de a First harsányabb, virágos-szappanos, lineáris, kicsit retro, és nagyon érezhető, hogy az alapanyagok nem olyan minőségiek, mint a Goldban. Én leginkább a Chanel 5 EDT ( nem EDP!) kategóriájába sorolnám.
Karakteres, de nem feltűnősködő vagy cicomás.
Klasszikus, nőies elegancia, mint a vörös körömlakk és a tűsarkú cipő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

Karakteres, de nem feltűnősködő vagy cicomás.
Klasszikus, nőies elegancia, mint a vörös körömlakk és a tűsarkú cipő.

Lina6

2018. április 28.

Nekem nagyon hasonlít chanel 5-re. De attól összetettebb, minőségibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Nekem nagyon hasonlít chanel 5-re. De attól összetettebb, minőségibb.

Nice

2018. március 16.

Ajándékba kaptam ezért becsben tartom de,nem nekem való . Túl sok túl virágos fejfájás közeli állapotot produkált. Nincs benne egyéniség. Sajnos . Ilyen illatot sok hasonlót kaphatunk. Sajnos Guy Robert nem tudott kilépni a komfortzónájából. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Cintia04

2017. április 5.

Nem szeretem a tömjénes, fullasztó illatokat sajnos megfájdul a fejem tőle... de... ő más. Annyira, tiszta, annyira mesterien van megkomponálva és adagolva ez a jegy ebben az illatban, hogy az már csoda. Gondolom sokaknak ez a "nyanya szag" vagy a öreg nénis illat de én imádom a 27 évemmel ez azt illatot mondjon ki mit akar. Virágos, cédrusos kissé szantálos, füstös. Igazi királynő. Ebből tényleg elég pàr csepp és az egész testemet körbeöleli. Tartóssága meg egyszerűen maga a mennyország, egész napos kis csoda. A nap végére rajtam már nem füstös csak egy nagyon finom virágos kissé poros illat marad meg. Gyönyörű. Engem emlékeztet a classic YSL Opium piros üveges parfümjére. Számomra igen hasonlóak legalább is a bőrömön. Nem tudnám minden nap viselni ahhoz nagyon nehéz de egy egy különlegesebb eseményen bármikor megállná a helyét és méltó társam lenne😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

galagonyanya

2016. október 16.

Yasmine, az arab olajmilliárdos negyvennyolc éves felesége a legújabb luxusszálloda megnyitóján vett részt Dubai-ban. Tradicionális estélyi öltözékben érkezett, arannyal dúsan megrakva, az illatfelhő pedig már azelőtt elárasztotta a vörös szőnyeg körül ácsorgó fotósokat és egyéb léhűtőket, mielőtt kiszállt volna a tizenkét méter hosszú csillogó fekete autóból.

Yasmine az Amouage parfümház Gold nevű kreációját viselte - minden alkalomra külön üveg parfümöt vásároltatott magának - a virágok illata őt magát is elbódította. Elegánsnak, gazdagnak, nagyviláginak érezte magát, mint ahogyan az is volt.

Yasmine tudta, hogy csak a legjobbat érdemli mindenből.

***

Yasmine a fantázia szülötte. Nekem a Gold nem tetszik, mert nem tudok mit kezdeni vele. Túl virágos, túl sok. De megfelelő alkalomra nyilván tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Yasmine tudta, hogy csak a legjobbat érdemli mindenből.

***

ZaFi

2016. október 10.

A legkorábbi Amouage illat,jól eltalált, hozzá illő arany elnevezéssel.
Ez az Amouage illat az, amit csak estélyi ruhához tudnék elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

A legkorábbi Amouage illat,jól eltalált, hozzá illő arany elnevezéssel.
Ez az Amouage illat az, amit csak estélyi ruhához tudnék elképzelni.

Anne74

2016. szeptember 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot...
Valahogy úgy vagyok az illatok terén, hogy nálam teljesen hangulat és napszak függő. Mást használok délelőtt ha "amolyan szaladgálós dolgokat" intézek, délután ha séta a családdal s mást az esti programokhoz.
Ezt az illatot mindig délután használom... Imádom az egyediségét, a hatósugarát, a tartósságát...szinte körülölel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot...

next36

2016. augusztus 11.

GRANDIÓZUS, találó a jellemzés. Bár, nem ez a kedvenc parfümöm, de vitathatatlan, hogy a legkarizmatikusabb alkotás a gyűjteményemben. Szupertartós, egyedi, na ez egy PARFÜM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Marcsi66

2016. augusztus 3.

Van belőle,de csak 10 ml,itt vettem,,,olyan parfüm amibe a legtöbb ember azonnal beleszeret,hódolatot és csodálatot vált ki,estélyi kötelező hozzá, Klasszikus,a szépsége dacol az idővel,h luxusban született nem vitás. Az illata olyan puha balzsamos,lágyságától még a kőszikla is darabokra hullhat szét,
Gyönyörű púderes édessége,feledhetetlen,,,,,ha ilyen illatra vágynék,megfizethető áron Chanel Coco Edp-t választanám,van párhuzam köztük
azt elfelejtettem h picit tömjénes,elég jó a tartóssága

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 3.

azt elfelejtettem h picit tömjénes,elég jó a tartóssága

egyboszorka

2016. június 11.

A Királynő. Teljes pompájában.

Friss. Nagyon örülök, hogy más is kipróbálta, annak pedig főleg, hogy ugyanolyan elragadtatást okozott, mint nekem. Hetekig a hatása alatt voltam, mitöbb most is így vagyok ( mondtam már, hogy én vagyok a parfümök rosszéletű nője, csélcsap módon ide- oda, ehhez- ahhoz...), és így is maradok, azt hiszem. Maga az illat nem egyedi egyébként (1983- as ), tökéletesen beillik a klasszikus balzsamos- fűszeres- meleg aldechides vonalba ( VCA Van Cleef, Arpége, Chanel No.5.), nagy hasonlóságot mutat a Van Cleef- ház First Edp- jével ( 1976- os). Nem ugyanaz, nem ám. emez rajtam mélyen balzsamosabb, pöttyet fűszeresebbnek hat, a First icipicit virágosabb. Természetesen az Edp, a First Edt könnyedebb egy pöttyet, írok majd róluk is , mielőtt itt jól belekeveredem a mondandómba. Mai illatok mellett abszolúte értelmezhetetlen, illetve a jelenlegi vonal értelmezhetetlen Őmellette, akit megszeret, és aki be tudja fogadni ezt a Nagyasszonyt, annak más megvilágításba kerül ez az egész cécó a parfümösdivel...
Ez egy " elit " illat, nem tudom máshogy megfogalmazni. Klasszikus elegencia, klasszikus nő, tökéletes frizura és manikűr az Ő kiegészítői, mindezekből a letisztult fajta. Az ékszer hozzá? Nomen est omen, csakis arany, esetleg egy kis " lányok legjobb barátja " , de az is csak decensen. Nem hétköznapi illat, ámbár akinek a hétköznapi stílusa is ilyen, ahhoz tökéletesen passzol, abszolút szignatúraillat kategória...
A férjem puhítását megkezdtem. Amatőr csillagász a Drágám, nemrég érkezett egy nagyobbacska távcső a gyűjteményébe, azt hiszem, ez kitűnő tárgyalási alap lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

A Királynő. Teljes pompájában.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Isopropyl Myristate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol