Amouage

Ár:   €200   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 4.

Ár:   €200
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Puccini örökérvényű darabja, a Pillangókisasszony története ihlette az Amouage fehérvirágos alkotását. Minden egyes összetevő érzelmekkel és jelentőséggel teli: az édes tubarózsa a veszélyt, a jázmin a ragaszkodást, a gardénia a titkos érzéseket, a gyöngyvirág a szív tisztaságát sugallja. A harmóniát árasztó, gazdag tömjénes, ámbrás alap a szinte felmérhetetlen mélységre utal. Az Honour Woman szépsége abban rejlik, hogy egy mélyérzésű, finomlelkű, mégis vonzóan nőies hölgyet jelenít meg: lágy nektárvarázslat az igazi nőknek."

Amouage - Honour Woman luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 4000 Ft, 10ml = 7500 Ft
Ár: 4000 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Cserefújósok
Ár: Csere egyben vagy külön-külön is , Eladó: gangix
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: ajánlott posta

kessi91

2021. július 27.

Ez egy gyönyörű illat. Finom, elegáns, ebben én is elegánsnak érzem magam, még farmerban is. Az elején hezitáltam, de azt hiszem, most felkerült a wish listemre...
Nem húz csíkot, de valahogy mégis ott van a levegőben, velem. Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Nem húz csíkot, de valahogy mégis ott van a levegőben, velem. Szerelem!

micsmics

2020. november 20.

2019.12.11.
Színtelen-szagtalan, gazdag nők, színtelen-szagtalan drága parfümje.
Tagadhatatlan, hogy minőségi cucc, érezni a pedigréjét.
Gyakorlatilag nincs szillázsa, nyilván egy úrinő nem illatozik messziről, csak diszkréten, nyáron is zárt orrú cipőben, harisnyával.
Na, ilyenkor örülök, hogy proli vagyok.😁

2020.11.20.

Aztán történt, ami történt, és menthetetlenül beleszerettem. Sóvárgok érte megállás nélkül....Nem lettem gazdag, és nem hordok nyáron harisnyát se, meg zárt orrú cipőket se, de ezt a parfümöt szeretném hordani, télen, nyáron, tavasszal és ősszel...
Így lett a 2 csillagból 5....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

2019.12.11.
Színtelen-szagtalan, gazdag nők, színtelen-szagtalan drága parfümje.
Tagadhatatlan, hogy minőségi cucc, érezni a pedigréjét.
Na, ilyenkor örülök, hogy proli vagyok.😁

2020.11.20.

Így lett a 2 csillagból 5....

TallodiZsofi

2020. július 18.

Egy klasszikus virágcsokor fehér virágokból. Édes tubarózsa és a bódító jázmin mellé szedtünk egy kis gardéniát, így zöldebb az illat. Könnyedséget, tavaszt hoz a gyöngyvirág és a szegfű. Nemes, elegáns virágok, visszafogott friss-zöld társaikkal. A leszaradás meleg, az elegy gyümölcsös. A borostyán mélyít az illaton, bár halványan, de a bőr illata is tetten érhető. Kifinomult, elegáns, "kihúzom benne magam" illat. Nem kislányos, klasszikus, mégis modern.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Odri

2020. május 8.

Most már 1000%, hogy nem szeretem a fehér virágos illatokat. Eddig is tudtam, de mivel ebből volt egy kis mintám, kipróbáltam, hátha. Hát nem. A férjemnek és a fiamnak ez tetszett rajtam a legjobban, de én sikítanék ha ezt az illatot kéne viselnem nap, mint nap. Számomra nagyon halovány, nagyon semmilyen, szinte már jellegtelen. Nem is rossz, de nem is szuper. Tök közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

Tarzicia

2020. április 22.

Ez nem az a tipikus fajsúlyos, orientális Amouage, hanem egy modern, virágos illata a háznak. Ugyanúgy érezni rajta a minőséget, ugyanolyan tartalmas, mint a többi, csak másképp adja elő magát. Nem is baj, hogy nem tudja mindenki meglátni benne a szépséget. (Aki csíkhúzós, testes, édes Amouage-tubarózsát keres, annak a Love Tuberose-t ajánlom.) Nekem kész felüdülés a sok nehéz, édes, füstös-fűszeres, oudos, téli illat után.
Ez egy kifinomult, intelligens, fehér virágos illat. Nem klasszikus, hanem modern. Bájosan elegáns, nem szexi. Bujaság, feltűnősködés, dráma itt nincs. Harmonikus, mosolygós, szép illat, egyszerűen megnyugtató érzés viselni. Krémes, lágy, jó értelemben véve "tompa", nincsenek benne kilengések, csavarok, élek és sarkok. A főszerep a fehér virágoké, tubarózsa és gardénia egy kis jázminnal, mindez egy enyhe tömjénes-ámbrás alapon. A bőr és a fűszerek csak kiegészítők, külön-külön egyiket sem érezni. Nem tolakodó, nem harsány, diszkréten de stabilan órák hosszat jelen van, én pont az ilyet szeretem. Ilyenkor tavasszal a legszebb, egyébként nyáron sem sok, mivel nem édes vagy nehéz, és hűvösebb időben sem kevés, mert kellőképpen tartalmas.
Két tubarózsás parfümöt használok mostanában, a Chanel Gabrielle Essence-t és a Honour-t, és mindkettőt másért szeretem. A kettő közt a különbség az, hogy a Gabrielle élénkebb, tisztább, átlátszóbb, és megvan benne az a tipikus "chaneles" parfümös jelleg, a Honour teltebb, krémesebb, kicsit visszafogottabb.
A szép fehér üveget öröm kézbe venni, szerintem a tartalom és a forma tökéletes összhangja. Lehet, hogy szinesztéziás vagyok, hogy az illatokról mindig színek ugranak be, de ez egy teljesen hófehér illat, és kevés ilyen van.
A Honour férfi párja ugyanilyen szolíd, de karakteres, és ugyanígy 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Agnesanna

2019. november 17.

Légies, finom, krémes, ámbrán úszó fehér virágok.
Nem hivalkodó, mégis érezhető a jelenléte több órán át.
Igazi elegáns esküvő illat, visszafogott, kedves, törékeny, álmodozó menyasszonyoknak.
Nem kerül be a gyűjteményembe, de pillangókisasszonyoknak melegen ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

Légies, finom, krémes, ámbrán úszó fehér virágok.
Nem hivalkodó, mégis érezhető a jelenléte több órán át.
Nem kerül be a gyűjteményembe, de pillangókisasszonyoknak melegen ajánlom.

bodi.kriszti92

2018. augusztus 23.

Te jó ég..... na most leírom az első benyomásom, az első illatolás után: csalódás. Hatalmas csalódás. Annyira vártam hogy megérkezzen a kis minta és akkor ennyi?!?! Ez egy ilyen kis "szépen csendben elillatozgatok rajtad, de sokat ne várj tőlem, nem dobod hanyatt magad". Most meg itt ülök értetlenül, hogy hát oké, oké, értem én...... de akkor hol van a Nagy BUUUMMM? :D :D Egy hatalmas virágcsokor lettem tőle. Még bízom az órák múlásában, hátha mutat valamit :( Mondjuk ha egy fehér nadrágkosztümös hölgyike lennék, csodás loknikkal, szó se róla, magabiztosan viselném :D Egyelőre 3*, de még ki tudja hogy alakul.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Melion

2018. augusztus 14.

Az Amouage háztól ez az egyik kedvencem. Krémes, fehérvirágos bájos illat. Nem túl édes, inkább kellemes, szolid illatnak mondanám, amihez hasonlóan csinos öltözéket tudnék elképzelni. Hasonlít Moresque Reginájához, csak az tengeribb ez meg kicsit “szúrósan” erősebb. Ha már ennyi pénzt áldoznék az illatra akkor lehet hogy inkább Reginát választanám, tejesebb, légiesebb jellege miatt. Bár nem tudom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Gorgeous

2018. augusztus 4.

Meseszép, és csoda . Akinek megnyitja a szívét az érzi tudja látja hogy mi van a vízesésen túl.
Szerintem a ház egyik legszebb darabja. Virágos krémes lágy , kicsit titkos... Olyan jajjjmieez .
Mint minden kicsit jobbfajta illat ő is bőrkemia függő. Nemmindenkinekvaló... Szerencsére .
Sokat foglalkoztat a gondolat hogy a Férfi nép mit érzékel . Kik azok akiket megfog egy ilyen illat. Jelentem kis kutatásom eredménye .
Egyértelműen az emocionalisan is felnőtt kicsit világot látott nagyobb képzelő erejű emberek értékelték ezt az illatot. Volt aki azt mondta hogy egy jó könyv és kert illata van. :) . Hát igen viszont a másik tábor lakói egyáltalán nem értékelték jól . Szóval ha egy erős hímet szeretnél kényeztetni akkor ajánlom az édesebb finomságokat. Ha viszont egy jó beszélgetésre vágysz finoman illatozz ebben!
Nem valóban nem egy túlfűtött érzéki illat. De gyönyörű és tüneményes , rejtélyes és krémes a leszáradása. Szeretni fogod!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Yeticica

2018. június 14.

Erdekes, de nem fogott meg ez az illat kulonosebben. Pedig elolvastam a szuletese tortenetet is, megsem ereztem az eg egy adta vilagon semmit amikor viseltem. Nagyon szepek benne a feher viragok, ez a resze nagyon is inyemre valo. De. Nekem a gyumolcsos vonal sajnos elrontja az illatelmenyt. Rebarbarat nagy szomorusagomra nem erzek benne, ellenben egy tuledes, dinnye-szeru illatot igen, ami raadasul orakon at megmaradt.
Szep illat, de ilyan, mint egy csinos no, aki messzirol nezve szep, de ha kozelebb megyunk hozza, eszrevesszuk, hogy a ciposarka lekopott, a hajan a festest mar meg kellene ismetelni, a szeme alatt elkenodott picit a festek. Mar nem annyura szep.
Ezt erzem. Ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Ezt erzem. Ennyit.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.