Amouage

Ár:   88 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   88 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: rózsa, ylang-ylang, narancsvirág, jázmin

Szívjegyek: fekete ribizli rügyek, aldehidek, édesgyökér

Alapjegyek: tömjén, szantálfa, pacsuli

Ár: 3500 , Eladó: andi27
Állapot: 5/4 ml, Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: Fizetés banki utalássa a parfit postával küldöm
Ár: 4200/7990 , Eladó: Kicsivero
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél vagy foxpost5
Marcsi66

2019. május 10.

Rend a lelke mindennek,igyekszem ezt betartani,mert ha nem,akkor borul minden,,,valahogy ez jutott eszembe róla,persze nem ilyen sarkosan értem,lehetnek kivételek,de sajnos ő nincs közöttük,ami a legigazabb a parfümre ,h disszonáns ,mire a végére érek,még jobban érzem,Lehet h csak rajtam,azt hiszem még nem említette senki,h fémesség is mutatkozik, Hidegség áramlik,gyümölccsel ,fekete ribiszke ,rózsát én alig érzem,szíven szúr a narancsvirág+jázmin,de lehet fokozni még az édesgyökérrel,tömjént nem fedeztem fel,csak a szantált,,,Nem tudom h miért irritál ennyire,vszínű h a márkára nagyon jellező fűszeresség ami általában gyönyör,itt nem működik,,,nagyon meglepett,mert imádlak Amouage, a legjobbak között,az én ismereteim szerint,minősége a szokásos,príma.) ezért 3 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 10.

Phoenix19

2019. május 2.

Itt aztán kapunk hideget, meleget. Érdekesen disszonáns illat, nem lehet csak úgy elmenni mellette. A feketeribizli valami gyönyörűség ebben az illatban. A bogyós gyümölcsös jegyzetektől tartok egy kicsit, mert éreztem már niche-ben pl. nagyon szintetikus málnát vagy ha L'Artisan szedres pézsmájára gondolok még a víz is kiver.
Itt a feketeribiszke nagyon zamatos, élethű, az aldehidek jéghideggé teszik az illatát, olyan mint egy jégkockákkal teli ribizlikoktél amit hűvös rózsavízzel kevertek volna fel. Az aldehideket nem érzem szúrósnak, csak jegesnek. Nyáron fantasztikus lesz. Egyáltalán nem érzem retronak, sőt a virágok sem kapnak nagy hangsúlyt az én orrom szerint. Az édesgyökér és a szantál belecsempész az illatba egyfajta melegséget amit a pacsuli fanyarsága ellensúlyoz. Nagyon nőies, tömény, picit édeskés illat és nagyon jellegzetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 2.

Tarzicia

2019. február 21.

Újabb egyéniség az Amouage női sorozatából.
Először élethű fekete bogyósgyümölcsök pici rózsával, majd nagyon hamar kialakul az összkép: hűvös jázmin narancsvirággal és rengeteg édesgyökérrel. Furán sokrétű, egyszerre hűvös, éles, majdhogynem szúrós, közben meg végtelenül nőies, selymesen lágy, mint egy luxus krém egy dúsgazdag, de hidegszívű hölgy csupa tükör öltözőszobájának fésülködőasztalán.
Tolakodó, rajtam külön életet él, az Ubar-nál tapasztaltam hasonlót, ráadásul sose szerettem a bogyós gyümölcsöket, a jéghideg jázmint, pláne az édesgyökeret, és itt ők játsszák a főszerepet. (Se pacsulit, se tömjént nem érzek.)
A hangulata tényleg kissé retro, ezt a korszakot ill. stilust én se divatban, se lakberendezésben, se parfümöknél nem szeretem.
Pár óra múlva bőrközelivé válik, ekkor a szantál is előmerészkedik a rejtekhelyéről, és tompítja azt az erőszakos hűvösséget.
Bár nem az én ízlésemnek megfelelő, a szokásos kíváló minőségre és az egyediségre való tekintettel 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

Újabb egyéniség az Amouage női sorozatából.

laracroft

2018. szeptember 30.

Nagyon retro. Ylang-ylang, jázmin, aldehidek és némi fűszeresség. Szegény megboldogult nagymamámnak volt egy (egyébként márkátlan) parfümje, az a tipikus régies, balzsamos, édes virágillat. Nekem az Imitationról azonnal ő és az illata jutott eszembe (egyébként a tiarés illatok tudják ugyanezt produkálni rajtam). Ezen a retro érzésen kívül viszont nincs benne semmi különleges vagy egyedi, legalábbis számomra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Kicsivero

2018. szeptember 29.

Az egyik legjobban sikerült Amouage...
Mindegyik szép a maga módján...de nekem Ő a nagy Ő.
Szinte mindegyiket próbaltam már...De nem hagytak mély nyomot
.egyik azért ,mert túl tömjenes..masik mert mindent elnyom a benzoin..
DE most itt Róla van szó!
Igen..ajanlom a NŐnek aki nem tud elbújni a tömegben...már az illatával is hódit
Egyszerre klasszikus,picit aldechides...nőies,elegáns ...extra...és nagyon tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Az egyik legjobban sikerült Amouage...
Mindegyik szép a maga módján...de nekem Ő a nagy Ő.
Szinte mindegyiket próbaltam már...De nem hagytak mély nyomot
.egyik azért ,mert túl tömjenes..masik mert mindent elnyom a benzoin..
DE most itt Róla van szó!

Piri11

2018. szeptember 28.

Tyű ....., nem egy szerény, sarokban vagy a háttérben megbújó kis illat Ő :)
A nyitása ütős, orrba vágós, de nem tudom meghatározni, hogy pontosan mit is érzek. Kb. 1-1,5 órán át szinte fortyog-kavarog az egész illat. Hol sziporkázó, hol hűvösen nyugodt. Valóban olyan, mint a Neroli oldalán található leírás. Nem akarom ide bemásolni ...
Majd egyre többször jelenik meg benne ez "hűvös" illat, amely szép lassan átveszi az uralmat. Olyan, mint a pezsgő éjszakai élet után az ébredező új nap. Amikor még pezseg az ember vére, de a hajnal hűvöse miatt már összehúznád magadon a felsőd. A leszáradása a legszebb, valami megfoghatatlan nyugalmat áraszt.
A kezdeti nagy "lángolása", finom simogató puhasággá válik.
Szerintem ez egy nagyon jól sikerült alkotás lett :) Én IMÁDOM! Köszönöm AMOUAGE!!!!!

Update: Pár napja újra próbáltam, ugyanolyan különlegesnek éreztem, mint ahogy fent leírtam, viszont a gyerekeim, akik általában parfüm próbálgatás után azt kérdezik, hogy "Mi ez a finom illat?", itt megkérdezték, hogy "Anya! Mi ez a büdi szag?" :)))))) Hmmmm, azt hiszem ők még nem tudják értékelni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Tyű ....., nem egy szerény, sarokban vagy a háttérben megbújó kis illat Ő :)
A kezdeti nagy "lángolása", finom simogató puhasággá válik.