Amouage

Ár:   88 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   88 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: rózsa, ylang-ylang, narancsvirág, jázmin

Szívjegyek: fekete ribizli rügyek, aldehidek, édesgyökér

Alapjegyek: tömjén, szantálfa, pacsuli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Khyira

2021. július 2.

Tegnap erkezett postan egy adag belole, mert epp az illatomat keresem.. hat mit is mondhatnek. Az en boromon nem igazan erzodik a friss gyumolcsosseg amit vartam. Rajtam a fustos tomjen erzodik. Massziv illat, talan par ora utan finomodott egy kicsit. Meg nem vagyunk baratok, de ez lehet valtozni fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

Olivia86

2021. január 12.

Én ezt imádom:) Annyira retro, amennyire kell, jeges ribizli, télen-nyáron szeretem <3 Rajtam nagyon sok parfüm semmivé lesz, na, Ő nem. Ő marad, csíkhúzós delej :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

Verona5

2020. július 31.

Végre őt is kipróbálhattam!
Ami eszembe jut róla így elsőre a mintácska próbájakor pár kenésből:
- kezdetben savanykás, majd gyümölcsös-virágos bódulat,
- elegáns nő, aki ezzel rendesen húzza az illatcsíkot,
- legalább annyira feltűnő mint az Erba Pura, csak másképp, de domináns illat,
- van benne valami retrós hűvösség, valószínűleg az ylang-ylang hatása.

Egy óra után lecsitul a bőrön és szépen simul, kellemessé, hordhatóvá válik.
Nagyobb mennyiségben biztosan nem fogok rá vágyni, de öröm volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 31.

Végre őt is kipróbálhattam!
Ami eszembe jut róla így elsőre a mintácska próbájakor pár kenésből:
- kezdetben savanykás, majd gyümölcsös-virágos bódulat,
- elegáns nő, aki ezzel rendesen húzza az illatcsíkot,
- legalább annyira feltűnő mint az Erba Pura, csak másképp, de domináns illat,
- van benne valami retrós hűvösség, valószínűleg az ylang-ylang hatása.

Egy óra után lecsitul a bőrön és szépen simul, kellemessé, hordhatóvá válik.
Nagyobb mennyiségben biztosan nem fogok rá vágyni, de öröm volt kipróbálni.

Chirmook

2020. január 31.

A legkülönlegesebb parfümöm, pedig van kb 70 niche- m. :) Nagyon finom feketeribizli illat, eszméletlen jó bukéja van- gyönyörű felhőbe burkol. Az első fél óra nagyon erős és kissé zavaros, de utána gyönyörűvé válik. Nagyon tartós és hatalmas a szillázsa, 2 fújás bőven elég belőle. Csak olyanok használják, akik nem félnek attól, hogy mindenki odafordítja a fejét, ahol elhalad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

riatai

2020. január 14.

Az első találkozásunk első másodpercében azt hittem, szeretni - mit szeretni - imádni fogom. De a harmadikban már le akartam mosni magamról. Mivel autóban ültem, hazáig szagolgathattam. Mert hát percenként kellett az orromhoz emeljem a csuklómat.... ( ugye lányok, ismerős??? ) Nagyon tolakódónak találtam... Ez még véletlenül sem én vagyok. Harsány, színes, mint az üvege. Nem találtam benne a bájosságot. Nekem túl extravagáns, picit füstös, picit mű. Talán a természetességet hiányolom belőle....
Tovább adtam rajta.... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Tovább adtam rajta.... :)

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. október 29.

Különleges alkotás, azt hittem füstös tömjénes lesz,de nem ,egy igazán nőiesen finom illat, ezzel nem tudsz elbújni! Tartós és téli illat kifejezetten!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 29.

Lina6

2019. augusztus 29.

Egyik kedvenc illatom lett. Addiktív,picit retrós, csíkhúzós dög. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

tigerkid

2019. július 15.

Mindenki óvva intek attól, hogy ezt a parfümöt látatlanban, pusztán a leírás, küllem alapján vegye meg! Mivel ódákat zengtek róla, gondoltam kipróbálom én is, és elsőre nem is, de másodikra olyan taszító volt, hogy nem tudtam elviselni magamon. Az illatkreáció önmagában érdekes, az üveg gyönyörű, azonban - annak ellenére, hogy szeretem az aldehideket - ez túl aldehides és fémes, van benne egy olyan tolakodó hűvös fémes illat, mit nem szeretnék többé szagolni. Pár hónap múlva majd felülvizsgálom az véleménymenet, mert most fullasztó nyár van, de nem gondolnám, hogy gyökeresen változik majd. Sok Amouage tetszik, habár egyik se vesz le annyira a lábamról, hogy 100 ml-t vegyek belőle, különösen az ára miatt. Ez viszont még csak sajnos nem is tetszik, túl erőszakos nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 15.

Marcsi66

2019. május 10.

Rend a lelke mindennek,igyekszem ezt betartani,mert ha nem,akkor borul minden,,,valahogy ez jutott eszembe róla,persze nem ilyen sarkosan értem,lehetnek kivételek,de sajnos ő nincs közöttük,ami a legigazabb a parfümre ,h disszonáns ,mire a végére érek,még jobban érzem,Lehet h csak rajtam,azt hiszem még nem említette senki,h fémesség is mutatkozik, Hidegség áramlik,gyümölccsel ,fekete ribiszke ,rózsát én alig érzem,szíven szúr a narancsvirág+jázmin,de lehet fokozni még az édesgyökérrel,tömjént nem fedeztem fel,csak a szantált,,,Nem tudom h miért irritál ennyire,vszínű h a márkára nagyon jellező fűszeresség ami általában gyönyör,itt nem működik,,,nagyon meglepett,mert imádlak Amouage, a legjobbak között,az én ismereteim szerint,minősége a szokásos,príma.) ezért 3 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 10.

Tarzicia

2019. február 21.

Újabb egyéniség az Amouage női sorozatából.
Először élethű fekete bogyósgyümölcsök pici rózsával, majd nagyon hamar kialakul az összkép: hűvös jázmin narancsvirággal és rengeteg édesgyökérrel. Furán sokrétű, egyszerre hűvös, éles, majdhogynem szúrós, közben meg végtelenül nőies, selymesen lágy, mint egy luxus krém egy dúsgazdag, de hidegszívű hölgy csupa tükör öltözőszobájának fésülködőasztalán.
Tolakodó, rajtam külön életet él, az Ubar-nál tapasztaltam hasonlót, ráadásul sose szerettem a bogyós gyümölcsöket, a jéghideg jázmint, pláne az édesgyökeret, és itt ők játsszák a főszerepet. (Se pacsulit, se tömjént nem érzek.)
A hangulata tényleg kissé retro, ezt a korszakot ill. stilust én se divatban, se lakberendezésben, se parfümöknél nem szeretem.
Pár óra múlva bőrközelivé válik, ekkor a szantál is előmerészkedik a rejtekhelyéről, és tompítja azt az erőszakos hűvösséget.
Bár nem az én ízlésemnek megfelelő, a szokásos kíváló minőségre és az egyediségre való tekintettel 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

Újabb egyéniség az Amouage női sorozatából.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Eugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.