Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 4.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Az ellentétek illata, a különlegességre vágyók kegyeltje. A harmónia és a káosz háborúja. A nyitány feszültséget, érzelmi csavart fémjelez, mégis a szívben átmeneti harmóniára lelhetünk, melyet olyan különleges jegyek teremtenek meg, mint a mogyoró, kávé, kivi, méz és agarfa teljesen egyedi kompozíciója. A mély persze kavarog és fortyog: az animális és bőrjegyek a puha ámbrás és vaníliás jegyekkel mennek ölre. Nem könnyű, kaotikus, behatárolhatatlan – talán pont ezért gyakorol merőben szokatlan bájt, és hordoz egyszerre veszélyt. Végre egy igazi unikum a női parfümök világában."

Amouage Interlude Woman FÚJÓSOK
Ár: 2.500 Ft /4.000 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.
1 x 5 ml - Amouage Interlude Woman
Ár: 6.000,- , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújva a saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Utalas után CSAK Foxpost

Ildiko9

2018. október 31.

Illatmintákat rendeltem, és az sem titok, hogy az itt olvasott vélemények adták ennek a fő alapját. A leginkább ezt a csodás sötétkék királynőt vártam. A reptereken már találkoztam Vele, de annyira sok minden van ott, hogy nem egy esetben már az utolsó felszólítással rohantam a géphez (nem is én lennék....), mert úgy el vagyok ott varázsolva. Egy ilyen illatcsodát azonban nem akartam elrontani (ha ez a megfelelő szó) sietséggel.
Fogalmam sem volt, hogy mit várhatok, így nagy izgalommal kentem fel magamra mintácskámat.
Ünnepek jönnek Mindenszentek-Halottak Napja. Talán ez is befolyásolta az érzést, nem tudom. Én egy gyönyörű templom meghitt csendjében éreztem magam. Néhány halk kopogás, szenteltvíz és nyugalom. Meghitt nyugalom. Sokféle van az ember életében, ez az egyik. Nem tudom az összetevőket, képtelenség talán megmondani. Minőség a javából, az elmúlás illata lett nekem. Milliónyi emlék jutott eszembe, egy varázsszőnyeget terített alám, és én csak szárnyaltam. Illatcsoda a javából.
Hordani? nem...nem tudnám. De nem is e szerint csillagozok. Magát a művet, az élményt. Az illat túl sok lenne nekem. Élménynek elsöprő. Próbáljátok ki, és üljetek fel Ti is ennek az illatnak a varázsszőnyegére!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

Marcsi66

2018. október 3.

Minden képzeletemet felülmúlta,hát ez a márka azért SOKAT tud,nem is véletlenül a kedvencem.Ő már arab,nem a mi orrunkhoz tervezve,azt is gondolom h megosztó,az értékelése ellenére,a marketing korrekt,abszolút az érzelmeimet visszaolvasom itt. Gyűlölet és imádat ez az ellentét játszadozott velem is,nem tudtam hova is álljak??Nehéz fegyverzet ,viselése ráhangolódás,és akkor a csodálat a magasra száll!!Mint a lórúgás elsőre,kavarog fortyog ez a sok fűszer,érzem h itt van a oud,van még egy kis szúrósság is,A leszáradás igézően szép,bársonyos, a kiemelkedő jegye szerintem a körömvirág,azt érzem nagyon ki belőle,a főszerep az övé,ez a kesernyés illat keveredik,egy halom fűszerrel.Egy idegennek küldeni hódolatot és szerelmet,nem szokás,mégis ez jutott eszembe róla,valamikor majd találkozunk!!!!! Különlegességre vágyóknak,hatalmas élmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 3.

Laurencia

2018. január 25.

A minőségi együtt töltött idő illata, az állapot amikor semmi dolgunk sincs, úgy reggelizünk és kávézunk mintha nem is lenne holnap, csak számunkra vélt és fontos dolgokban járunk el, amit más valószínűleg kinevetne. Ha látsz két pávának öltözött idiótát hisztérikusan röhögni parfümériák környékén és egy szót sem értesz abból amit beszélnek, akkor bizony helyben vagyunk ès oda az incogntiom.
Egy emberi kapcsolat mélysége nem egy kiragadott életkép alapján mérhető, viszont bőven elég ha a külvilág csak a felszínt látja, erre a filozófiámra valahogyan ráerősít az Interlude. Mára nekem egy fogalom,amelyet nem én és nem egyedül építettem fel, ahol a kék az új fekete, s a szalmagyopár az új oud, mint ahogy a piros is az új szürke és a rózsa az új tömjén természetesen.Megtestesíti mindazt amit mindketten gondolunk az időtálló minőségről, egyéniségről, vagányságról. Mérföldkő a személyiségünk, stílusunk, és ízlésünk fejlődésének kalandos útján: ez az Interlude és egyben az "Interlude kék".
Az utóbbit lassan le kéne védetni azt hiszem, ennél szebb sötétkéket nem alkotott még a világ, s ha ez a szín visszaköszön valamely világmárka kínálatában, e parfüm hatására biztosan megtalálhatóak vagyunk mindketten valahol a kassza környékén.

Nem sokan értik az Interlude nyelvét, a szalmagyopár egy nehezen emészthető note. Amit az Opusban annyira karmolóssá alkotott az Amouage, itt valahogyan szelídebbé tették és nem annyira a sikoltozós, üvegrepesztős ereje a domináns, másként mutatkozik, annak ellenére hogy ebben is ő a fő motívum. Animális, oudos is kicsit, jóféle szúrósság ez bársony bőrkötésben, virágokkal beszórva.
Kék fátyolos éjszaka királynője, ezer összetevőből alkották, annyira komplex, hogy nem is tudom ízeire bontani, legalábbis nem jobban mint ahogy feljebb írtam, ami ritka történés.Az Immortelle nevét a különleges tartósságának köszönheti - hiszen virága soha, még leszedése után sem hervad el.

Az Interlude elpusztíthatatlan és örök, mint az emberi kapcsolat is amelyet átitat az ereje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 25.

Szirisz

2017. április 3.

Elsőre kinevettem,mert hirtelen bevillant a narancssárga 1200-as ,birkabőr üléshuzatú Lada illata kb '90-es évek elejéről.. :-D Aztán megfogott..Persze lehet,hogy mégiscsak az autó miatt,mert gyönyörűszép gyerekkori emlékek kötnek hozzá..Kell ez a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

ZaFi

2016. október 31.

Az Arab-öböl emlékei...egy helyi férfinek volt hasonló illata,nagyon különleges...
Lehet hogy az Interlude férfi verziója volt /azt nem ismerem/
(Ami férfin meglepő, de ott sokkal édesebb-fűszeresebb parfümöket használnak.)

Az Interlude Woman a legarabosabb Amouage, varázslatos és vonzó.
Minél többet próbálgatom annál inkább beleszeretek az illatba, miden fázisa hihetetlen összetett, füstös. dögös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Lehet hogy az Interlude férfi verziója volt /azt nem ismerem/
(Ami férfin meglepő, de ott sokkal édesebb-fűszeresebb parfümöket használnak.)

Az Interlude Woman a legarabosabb Amouage, varázslatos és vonzó.

szaboszilvia28

2016. szeptember 29.

Kedvelem a ház illatait, ez sem rossz, de nem igazán én vagyok, bár időnként magamra fújom, nem ez a védjegyem. nekem túl erős valamelyik illat benne, zavarja az orrom a szúróssága, ami ugyan később szelídül, de az első órában nekem fejfájdító illat. Valami "démoni" , magabiztos, attraktív osztályvezető vagy menedzserhölgy illataként tudom inkább elképzelni, 40 felett. Nálam továbbra is a Sunshine a kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

erika0325

2016. augusztus 26.

Ehhez az illathoz én kicsi vagyok:-) Mintám volt belőle, majd itt a KM-en sikerült nagyon jó áron megvennem, de nem tudom használni. Reggel ha készülődöm, és úgy döntök, hogy az Interlude lesz a napi társam, konkrétan úgy érzem magam, mintha harcolni indulnék a frontvonalra. Soha nem tudom éppen melyik arcát mutatja majd, és van neki bőven, így kész talány az egész napom, most épp győzök vagy legyőzött leszek estére. Elfáradtam a harcban, harcoljon vele egy bátrabb jelentkező:-) Felraktam az eladók közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Ytteb

2015. január 27.

Az egyik legnagyobb kedvencem! Talán azért szeretem ennyire, mert kis különc :) nem az a tipikus parfüm, amit megillatozok és megmondom mire hasonlít, mi van benne... Ez érzéseket kelt inkább, maga a kavalkád, a káosz! Ès ahogy kinyílik az illat, az maga csoda! Az én bőrömön gyönyörű! Meg szokták jegyezni még órákkal a használata után is, hogy mennyire kellemes, finom az illatom. Tény, hogy a lágy, könnyed parfümöket nem kedvelem, inkább a testes, fűszeres illatokat. Az Amouage parfümök közül nekem csak ez és a Memory tartós a bőrömön, a többi sajnos gyorsan elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

vador

2014. szeptember 23.

Nyilvánvalóan minőségi és finom de szerintem ez egy Van Cleef & Arpels Midnight In Paris pepitában. Nem tudom melyik volt előbb, de kitalálhatjátok, melyiket fogom (majd) megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Svetlana

2013. július 16.

Ez az illat tényleg maga a káosz! Leírhatatlan, változó. Az elején, éles, bőrös illat, amely a végére édeskéssé szelídül. Nem tudom a bőrömön viselni sajnos, nem az én világom. Az üvege viszont remekmű és maga az illat is. Nem a parfüm hibája, h az én bőrömmel nem passzol össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Eugenol, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.