Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sonkabence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: davana, feketeribiszke, koriander, ladanum, narancs, tömjén

Szívillat: babér, fahéj, guajakfa, méz, orchidea, rózsa, szegfűszeg

Alapillat: ámbra, cédrusfa, mirha, moha, mósusz, pacsuli, szalmavirág

Amouage Jubilation XXV man minták és fújósok eladók. 5ml = 4500 Ft, 10ml = 8500 Ft
Ár: 4500 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 3800 Ft, 6300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Rhodesian Ridgeback

2020. november 17.

Számomra a Jubilation XXV simán benne lenne a Top 3-ban a legjobb férfi Amouage parfümök között. A Reflection Man mellett a másik olyan Amouage parfüm, amit bátran ajánlok bárki számára, akár vakon is megvásárolni. Niche minőség, mégsem fog csalódni a delikvens.
Extra különleges és rendkívül egyedi, komplex illat. Teljesen más, mint az Amougae illatok 90%-a. Nem az a nehéz, nehezen viselhető, "öreguras", hanem szolid és kellemes átfedésekkel illatozik hosszú órákon keresztül. Füstös-gyümölcsös (olyan, mintha a szeder és a tömjén szerelemgyereke lenne) mégis 100%-ban férfi illatként hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

laracroft

2016. november 6.

Erős, keleties füstösség. Füstös szappanszag. Töményen, elsőre. Aztán, mint a legtöbb Amouage esetében, elkezdem a csuklómat szimatolni, hogy mi ez az isteni illat... tömjén, igen. Talán pacsuli is....de annyira kidolgozva, eldolgozva, hogy nem tudom.... Aztán ahogy telik az idő, egy kicsit megédesíti a méz, de az egész olyan összhangban van, az előbb említetteken kívül nem tudnám illatjegyeire bontani (persze nem vagyok szakértő. :) ) Nagyon komplex illat, nagy hatósugárral, rajtam tartós is. Adagolással vigyázni kell. Mert ha éppen csak érinti az embert, akkor kicsit sem bántó, kicsit sem erős, inkább finom, lélekmelengető. Viszont elég egy cseppel több, és fejfájdítóvá válik (legalábbis nekem/rajtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

sonkabence

2016. június 21.

Ennek a parfümnek története van. Két éve találkoztam vele és azonnal megdöbbentett az illat minősége.
Ehhez fogható minőséggel korábban nem találkoztam. Végigpróbálva a parfümház többi illatát ez elmondható az összes parfümjükre. A Jubilation gyümölcsössége a békét hozó tömjén illatával és a megtisztulást adó mirha tökéletes elegyével. Ezt a három fő alkotóelemet fogja össze az oud, ami nem engedi, hogy az összetevők elnyomják egymást.
Az illat jelentése számomra a lemenő nap fényétől kapott elégedettség, megnyugvás.
Úgy gondolom, mint a legtöbb Amouage illat ez is csak estefelé, éjszaka működik. Nappal hajlamosak nyomasztóvá válni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Rainy

2014. november 24.

Szép, finom és könnyed nyitány, de elmarad a lényeg. Lehet én vagyok maximalista, de nekem nem jön a robbnás, csak ellaposodik az illat és kész. Inkább marketingnek érzem ezt az illatot mint művészetnek. Sajnos érződik belőle a szintetikumok kavalkádja amelyet próbáltak elfedni egy pár természetes összetevővel, de tapasztalt orrot nem vernek át. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Geraniol, Isoeugenol

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.