Amouage

Ár:   108 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   108 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"2018 őszén az Amouage Secret Garden kollekciója imádnivaló romantikus taggal bővül: a pasztellszínű üveg egy végletekig nőies illattot rejt. A Love Tuberose a gardénia, tubarózsa és jázmin költői melegségét harmonizálja vaníliahabbal (ahogy a franciák eredetileg hívják: Crème Chantilly) és szantálfával. Az ábrándos illat gazdag aurája egyáltalán nem harsány, hanem melegséget, szinte szeretet (szerelmet?) és már-már irodalmi szépséget áraszt…"

Fejillat: gardénia, jázmin, tubarózsa

Szívillat: vaníliahab (créme chantilly)

Alapillat: cédrusfa, szantálfa

Ár: 3.800,- Ft + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: --

zuzmano

2019. december 6.

Sokan írják hogy egy szeretem- gyűlölöm illat .
Egyetlen dolog fontos mint rájöttem a tubarózsa vagy jól áll neked vagy csúnya mami leszel tőle .
Ez a 3 . Tubarózsás illatom . Bevallom 6 éve a világból ki lehetett volna üldözni vele. ( ) Így 40
éven túll már megszépül szelidül nőiesedik az illat rajtam . Az első 20 perc ami kissé harsány tubarózsa harsona . Ezt követően egy krémes meleg bújós tejszínes finoman nőies virágos ínyencség . Egész nap tart ! Két fújas után másnap is érzem . Szeretem .
Az Amouage ház illatai kezdenek beérni rajtam .
Talán átveszik a Chanel szerepét. Vagy fej fej mellett haladnak . A Honour egy másik szépség szintén tubarózsás de egy teljesen más zöldes picit borsos karcosabb érzet . És inkább a jázmin jön elő ott. Itt a tubarózsa a szóló táncos és finoman bekúsznak mellé a lágyító melengető édesebb habosabb illatjegyek .
Azt gondolom ehhez is kell a bőrkemia szerencsére nem tucat illat. Próba nélkül ne vegyél 100 ml . -t .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 6.

Sokan írják hogy egy szeretem- gyűlölöm illat .
Az Amouage ház illatai kezdenek beérni rajtam .

Piri11

2019. július 10.

Az egyik kedvenc, ha nem a legnagyobb kedvencem ez a parfümház. Nagyon sok illatuk üvegesen van meg, mert óriási irántuk a szerelem.
A Mytsh és az Imitation voltak azok az utolsó illatai a háznak amelyek még - véleményem szerint - igen különlegesre sikeredtek, de ezeket bármilyen különlegesek is nem fogom üvegesen megvenni, egész egyszerűen azért mert nem passzolnak hozzám.
A fentiek alapján igencsak evett a fene, hogy ezt az illatot is megismerjem, hiszen olyan sok szép vélemény van róla.
Kis fújós formájában meg is érkezett. Na ná, hogy rögtön jött a próba fújás majd rövid időn belül a szörnyülködés és lemosás. Ennek a parfümnek egész egyszerűn főtt kukorica szaga volt rajtam. Azt hittem elsírom magam, hiszen eddig erre a hatásra csak egy illat volt képes, Givenchy Organza-ja.
Most nézem, hogy mindkettőben van gardénia és tubarózsa. Lehet, hogy ez a kombó okozza a bőrömön ezt a furcsa illatot.
Mondanom sem kell, ment cserére.
Megjegyezném, hogy az utóbbi időben a ház által piacra dobott illatok nem lopták be magukat a szívembe, valahogy olyan irányt vettek, ami nekem már nem jön be, vagy csak egyszerűen öregszem. :)
Sajnálom de nekem ez az élmény 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

Mondanom sem kell, ment cserére.
Sajnálom de nekem ez az élmény 1*.

Phoenix19

2019. június 20.

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy több parfüm márkától pontosan azok az illatok tetszenek, ami másoknak nem nyerte el a tetszését. Odavagyok az Imitation jeges ribizli illatáért, míg sokan inkább csalódottak....nem szeretem a Sunshine-t, ami szinte a legnépszerűbb Amouage..... sőt, nekem nem a Delina tetszik, hanem a Cassili....ezzel a parfümmel is így vagyok. Én a Love Tuberose-tól megkapom azt, amit ez a márka nyújt: luxusérzetet, különlegességet. Pedig én aztán nagyon nem szeretem a fehérvirágos illatokat, és tessék. Nerolis látogatásaim során mindig végig szimatolgatom amiket előzőleg elfelejtettem, sőt van, hogy felírom miket kell megszagolnom. Na mikor a Love Tuberose került sorra, a sok túlfűszerezett, tömjénes Amouage után....wow! meglepett, hogy mennyire más mint a többi, mennyire könnyed, ízléses, elegáns, hú aztamindenit nagyon megtetszett, azóta vettem egy 10 ml-es fújóst. Ez a tejszínhabos tubarózsa szellő nekem nagyon betalált, én egyáltalán nem érzem édesebbnek, mint amennyire szükséges. Míg Fracas tubarózsája egy ripacs, Amouage-é egy intelligens úrinő. Engem nem zavar, ha hasonlít egy illat valamire, feltéve, ha azt is szeretem. Nem keresem a csavarokat, miért kell örökké az a csavar, jól meg vagyok anélkül is, csakis egy dolog számít, ha tetszik az illat úgy ahogy van, nem baj ha lineáris, nem kell feltétlenül építkeznie, átalakulnia, az sem mindig szerencsés. Ez a gyönyörűség olyan, mint egy mesebeli táj, egy illatos rét fehér virágokkal ahol lágy szellő fújja a habos bárányfelhőket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Marcsi66

2019. június 9.

Óriási hiba ha a trend után igyekszik,nem hiszem el h ennek a márkának ez lenne az útja,,,,olyan parfümöt legyártani,h nem lettem volna képes rájuk gondolni?? Egy ilyen árfekvésű illatról , általában ordít a minőség,itt nekem teljesen elveszett,az elején éreztem,,aztán huss,kb negyedáron lenne korrekt (108.000 ft,,online már csak a fele a teszternek,az sem éri meg) Ha tubarózsa akkor FM Carnal Flower,,és őutána Fracas,,én még ezeknél szebbel nem találkoztam.de nem ezért fogom lehúzni,és azért sem h ne lehetni más élete ennek a virágnak.....Pasztellszínben is roboghatna a vágy a szerelem,de itt oly kevés lett,h újra fújom h emlékezzek.Olyan egyszerű kis tubarózsás ,picit zöldes,de nagyon gyorsan elúszik ez a nyalánkság. Ja igen most jutott eszembe Honour hát igen,van különbség,nem is kicsi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 9.

Tarzicia

2019. február 21.

A Love Blossom után meglehetősen szkeptikusan álltam ehhez az új illathoz, meg is lepődtem rendesen...
Ez ám a művészet, ennyi tipikusan édes jegyből és virágokból megalkotni egy parfümöt, ami a mai ízlésvilágba illik, mégis kiemelkedik a mezőnyből!
A Love Tuberose modern, fiatalos és vidám, elegáns és szexi, édes, mégsem tömény, hanem lágy, habos, szinte légies tubarózsás illat. Tökéletesen kiegyensúlyozott és harmonikus, szép illat, csavarok és meglepetések nélkül, egyszerűen csak jó érzés viselni. Szerintem bármelyik korosztályhoz illik, és bármilyen évszakra.
Felületes szippantáskor csak egy tipikus mai édes, cukros, vaniliás csacskaságnak tűnhet, jobban koncentrálva azonban kiderül, hogy luxusparfümmel állunk szemben, és nem csak minősége, de bizony mélysége is van.
A szantál és a fás jegyek adják meg a biztos alapot, és nem engedik túl édes irányba elcsúszni. ( A végefelé én most nem az Amouage-nál megszokott egzotikus szantált érzem, leszáradása inkább Tom Ford Velvet Orchid-ra ill. Lumière-re hajaz.)
A fehér virágok közül - a nevéhez hűen - leginkább a krémes tubarózsa dominál, nem vajas Fracas-féle, ezt szépen aláfesti az elegáns gardénia; a jázminból pedig szerencsére épp csak annyi jutott bele, hogy az édességet kordában tartsa.
Összehasonlítva a Honour-ral, természetesen teljesen más világ, a Honour érdekesebb, előkelőbb, visszafogottabb és sokkal frissebb. A Honour ugyan közelebb áll a szívemhez, mégsem tudok neki 5 csillagnál kevesebbet adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

szeliger

2018. december 16.

Christopher Chong tud mesélni, nem vitás, megmutatta ezt már nekünk a Library sorozatban. Ennél a parfümnél azonban nem bonyolítja túl a történetet, egyszerűen kimegy a kertbe és gyönyörködik, miközben tejszínhabot majszol. (Ami azt illeti, kevés jobb dolgot tudok elképzelni a világon.) Rajtam a parfüm végig krémes, puha tubarózsa, nagyon fehér, nagyon habos, gyönyörű virágos illat. Hasonló napokra, mint a mai délelőtt, havas a táj, fehér minden, a nap szikrázóan süt, ugyanakkor nincsenek éles mínuszok, kicsit olvad is a frissen esett hó, vasárnap délelőtt a gyerekekkel. Vagy balzsamos, kellemesen meleg nyári éjszakákra valahol a mediterrán partvidéken. Rajtam nem mutatkozott olyan tartósnak, mint amennyire sokan dicsérik, hat-nyolc óráig tart, a reggel feltett illatot estefelé már nem érezni. A hatósugár rendben, végig szép burokban tartja a viselőjét, az orr sem szokik hozzá, fel-felszökken az édeskés virágos illat.
Szerintem jól sikerült, elegáns, nőies és biztonságos parfüm, úgyhogy az uraknak íme egy tipp, ha még hezitálnának a karácsonyi ajándékot illetően. Szívesen viselem, a környezetemet sem kergetem ki vele a világból, ugyanakkor vannak ennél furmányosabb tubarózsás illatok is, amikért személy szerint jobban rajongok és ha választani kellene, akkor inkább azokra szavaznék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

aidanne

2018. szeptember 27.

Ha mar tubarozsa, hamar Amouage, akkor mar alap, hogy szamomra erdekes a megismerkedes. Gyonyoru parfum de.. szedjuk szet kicsit....
A minosege megkerdojelezhetetlen, vibralo, feher, csodaszep viragok egy kupacban, a jazmin nagyon szeretne gyozni a gardenia es a tubarozsa felett, a boromon ugy erzekeltem van ra eselye. Ez azert annyira nem erdekes a szamomra, mert ha mar love meg tubarose akkor ugyan legyen ez nagyon tubarozsa... mindegy!
Amikor felfujtam, a viragok szepsege aramlott kifele, azonban nem ertem: egy komoly illat keszuletekor minek beletenni mindenfele edes jegyeket? Ahh ertem.. a nep meg mindig nem tud elrugaszkodni a jo adag edesseg vagyatol ugyebar... es pont itt bukik meg ez a parfum. Pont ettol az edes erzettol fogjak azt gondolni, hogy megint csak rongyrazasnak lettekk kiteve, nepbutitas( biztos?) es hat mi ez a tucat illat(?!)... pedig ebben az illatban bizony van craft, van ero, es a minosege is olyan, ami elvinne a jo iranyba ezt az egesz secret garden cuccot. Van benne valami szelfutta luxus, amit az edesseg bizony elnyom. Kar erte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Bernadett78

2018. szeptember 26.

Rajtam csak tömény virág, de az sem a jobbik fajtából😳
Mintha Avonos vagy hasonló kategória lenne. Ez komoly?? Ennyi pénzért?? Kb 3 órán át érződik, és tovaszáll az illat.( hála az égnek) Nagyon NEM kategória!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Rajtam csak tömény virág, de az sem a jobbik fajtából😳

laracroft

2018. szeptember 26.

Semmi meglepő, semmi csavar. Pusztán édes, krémes, finom tubarózsa, enyhe vaníliás aláfestéssel. Nem olyan rágógumis, mint általában rajtam a tubarózsás illatok, nagyon kifinomult és elegáns, de nekem mégis kevés ahhoz, hogy szerelem legyen. Hála Istennek, legalább nem fogom megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.