Amouage

Ár:   110 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   110 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális-virágos

Fej: üröm, fekete ribizli, mandula. Szív: ozmantus, jázmin,magnólia,vanília. Alap: boróka, pacsuli, papirusz, fehér dohány

Ár: 21.000.- , Eladó: judit0310
Állapot: 12db-os szett, melyből 11-ben van , Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
5ml/10ml🧪🎀Amouage Sunshine
Ár: 5ml vagy 10ml megegyezés szerint , Eladó: ZaFi
Állapot: üveg parfümszóróba kiadó, Helyszín: --, fizetés: számlára utalás,FOXPOST automata

Feketehattyú

2024. június 29.

Ha a boldogságot egy illattal lehetne definiálni, ez lenne az. :)
Egyetemen egy tantárgy keretein belül elvittek minket a Neroli parfümériába. Már akkor nagy parfüm rajongó voltam, de sosem jártam addig ott. Rengeteg finom illatot kipróbáltam, de a Sunshine ragadt meg bennem olyan mélyen, hogy 10 éven át emlegettem a világ legfinomabb illataként. Nagyon szerettem volna, de az ára visszatartott a vásárlástól.
Ennyi év vágyakozás után megleptek vele a szülinapomra. Az illat most is ugyanolyan érzelmeket vált ki belőlem mint akkor. Többé nem mondok le róla, mindig kell, hogy legyen belőle! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 29.

Ha a boldogságot egy illattal lehetne definiálni, ez lenne az. :)

ZaFi

2024. június 12.

Bár sok parfümöm van, ez azok közé tartozik amiket többször is újravettem. Kellemes illat, valóban jó kedvre derít, télen-nyáron is használható. Európában és a Közel -Keleten is ritka parfümnek számít: sokan kérdezték, mi ez a finom illat, még nem találkoztak hasonlóval :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 12.

ylexe

2024. június 10.

UD: Nem hasonlítanak La Capitalelal, és üvegből rendkívül tartós. 💖 köszönöm, Szabina!
Ez nagyon-nagyon finom!! Üvegből fújva tartós? A mintámat (fújva) alig pár órát tudtam kihozni belőle, és nem is érzem eleget (én általában szinte folyamatosan érzem a többséget). Hasonlíthat La Capitale-ra vagy képzelegtem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 10.

Abidel

2024. május 25.

Nagyon szeretem az Amouage illatait. Niche kategóriában ez a kedvenc illatházam. Mi sem bizonyítja jobban, hogy nyolc üveges illatom csücsül jelenleg a polcon. Sunshine. Sokat nem fogok róla írni, az előttem véleményezők már sok mindent leírtak róla. Amivel kiegészíteném, hogy a személyes tetszésem szerint a nyolc illatom közül ő az utolsó előtti. Édesebb, gyümölcsös-vaníliás illat. Rövidre zárva ahogy jellemezni tudnám: Coty Exclamation egy kicsivel több és cukrosabb barackkal nyakon öntve. Rajtam teljesen ezt az illatot hozza. Vehetjük egy kicsit maracujásnak is. A Sunshine név talán akkor találó, ha a nyári koktélok inspirálták esetleg a megalkotóját. Összeségében rendben van. Nem ő a kedvencem, de van az a hangulat, amikor épp őt kívánom meg. Azért adok 5 csillagot, mert az Amouage illatokkal elfogult vagyok. Mindegyikben találok valami különlegeset és valami nagyszerűt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 25.

adrika128

2024. május 10.

Annyit hallottam erről a parfiról, hogy csak rávettem magam a próbára. És teee jóóó ég! :D Hát nem gondoltam, hogy így megfog. A Guidance-t is annyira szeretik, viszont nekem nem nagyon jött be, azt hittem ezzel is úgy járok. Sikerült egy üveges maradékot vennem, aminek iszonyatosan örülök. Én is csak azokat a pozitívumokat tudnám írni róla, mint előttem mások. Érdekes, mert rajtam a dohány egyátalán nem mutatkozik. Egyetlen nagy szívfájdalmam, hogy nem érzem magamon tartósnak, pedig annyira imádnám egész nap illatolni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 10.

NinIM

2024. február 2.

Üvegbe zárt napfény ☀️
Szerintem is inkább ez a vénasszonyok nyara feelingje van, amikor már itt van az ősz, de még, kellemes napos idő van kint, és kiülök a hintaágyra magamba szívni a napfényt, tudván, hogy ez az év utolsó ilyen alkalma …

Nem egy bonyolult illat, de mégis szívet melengető, gyümölcsös, vaníliás, és puha. Az osmanthus és a vanília a kedvenc párosom, minden este ezekkel kenem be magam olaj formájában lefekvés előtt.
Annyira tetszik ebben a parfümben is ez a duó.

Csak ősszel és tavasszal nyúlok utána, mégis úgy éreztem kell belőle egy teljes üveg, mert az is annyira szép és illik az illathoz, télen azért jó érzés beleszippantani és felidézni a nyár végi emlékeket.
☀️🌼🌻🌾

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 2.

Üvegbe zárt napfény ☀️

Annyira tetszik ebben a parfümben is ez a duó.

☀️🌼🌻🌾

dandelion97

2023. december 14.

Oh de mennyei! Rajtam egy vaníliás, barackos csodává alakul, gyönyörűséges illat. Abszolút nem tucatillat, egy nagyon szépen komponált különlegesség, ami egész nap jó érzéssel tölti el viselőjét. Nevéből ítélve azt gondoltam, hogy ez egy tipikus nyári parfüm, de szerintem tökéletes 4 évszakos illat, én elfújkálom téli napokon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 14.

Gretam

2023. október 17.

Szerintem telitalálat a neve és az üvege is.
Olyan először, mint amikor nyáron megcsap a frissen mosott ruha illata, gyümölcsös Orbit rágó illattal keveredve. :)
Aztán előbújik a vanília és a papirusz is lassan.
Szép és kellemes friss-virágos-gyümölcsös-napfényes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 17.

Szerintem telitalálat a neve és az üvege is.
Aztán előbújik a vanília és a papirusz is lassan.
Szép és kellemes friss-virágos-gyümölcsös-napfényes illat.

Cintia04

2023. március 30.

Régebben anno volt alkalmam párszor kipróbálni és hiába a nagy hype, hogy annyira közkedvelt főleg Niche gyűjtők körében én valahogy mégsem tudtam vele azonosulni és el is engedtem évekig nem foglalkoztam vele! Igen ám de ismét össze találkoztunk és bár nem elsőre de utána nagyon gyorsan szerelem illat lett belőle! Számomra olyan megfoghatatlan mint maga a napsugár és körülötte a pihe puha felhők mert bizony benne van az a vidámság, boldogság amit csak akkor érzünk ha viseljük! Jegyeiben nem magát a nyarat akarja idealizálni mert nem kókuszos, sós, naptejes amire mindenki homlok egyenest rávágja,hogy ezek nyári illat jegyek és jöhet a tenger meg a strand élmény hanem inkább azt a megfoghatatlan érzést amikor az ember tényleg igazán, önfeledten boldog! Amit nem tud szavakba önteni mint ahogy a napsugarakat sem tudja megfogni vagy elkapni csak érezni és élvezni amivel eláraszt minket! Nekem mint maga a sárga szín nem áll jól viszont végtelenül imádom mert vidámságot és gyermeki játékosságot jelképez és nem mellesleg az igazi barátság színe is! Régebben azt mondták aki szereti a sárga színt az irigy... Hát ezen én mindig jókat nevettem mert mióta az eszemet tudom sosem éreztem irigységet senki és semmi iránt nem is tesz jót a szépségnek meg amúgy is minek? Inkább azt az erőt vidámságra és az élet apró örömeire fókuszáltam és sokkal boldogabb is vagyok így! 👑🌷👑
Az illat maga rajtam édeskés, mandulás,
fűszeres virágos behatárolni nem is lehet mit érez benne az ember! Annak kifejezetten örülök, hogy a dohányos jegy nem nyomja el az egész illatot... Nagyon kellemes aromát ad neki de semmiképpen sem rontja az összképet! Úgy érzem inkább a virágos, fűszeres jegyeket erősíti fel sokkal teltebbnek hatnak tőle! Lentebb olvastam többen is írták a barack lekvárt és valóban... Én azt a féle barack lekvárt érzem benne amikor nagyim nagy fazékba a hatalmas nagy sparhelten főzte és át itta magát az egész konyha azzal az igazi finom, cukros, fűszerezett fanyarkás barack illattal és ez az illat erősödött mikor még melegen néhol még sziporkázott alatta a tűz de már kezdett kihűlni és a teteje már zselésedett a cukortól de még finom meleg volt! Bár barackos jegy egyáltalán nincs benne de mégis ahogy összérnek ezek az illat jegyek mégis annak érezni ezért is csodás az illatok világa! Szívem szerint minden nap ezt viselném annyira beleszerettem! Mámorító boldogság illat! 🌞🌼🌞🌼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Az illat maga rajtam édeskés, mandulás,

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2023. február 27.

Ez az illat egész egyszerűen káprázatos! Mennyei finom, azt hiszem menthetetlenül beleszerettem. 😍 Minden, amit a nyár jelent számomra, azt ebbe az illatba belekeverték. Másrészről viszont egész éves viseletnek is kiváló! Úgy ahogy van csodás. Nincs is róla több mondanivalóm, hisz ha valamibe beleszeretünk nem mindig tudjuk megmondani pontosan az okát! Ha lehetne több csillagot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citral, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.