Amouage

Ár:   110 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2014. október 14.

Ár:   110 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális-virágos

Fej: üröm, fekete ribizli, mandula. Szív: ozmantus, jázmin,magnólia,vanília. Alap: boróka, pacsuli, papirusz, fehér dohány

Amouage - Sunshine Woman luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 4500 Ft, 10ml = 8500 Ft
Ár: 4500 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 2,5ml/ 1.600ft 5ml/ 3.000ft 10ml/ 5.600ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
adra

2019. október 16.

Bődületes "illat", vallatásra kiváló termék. Ha 30 percnél tovább kell szagolni, akkor garantáltan megtörik a legképzettebb titkos ügynök is és sírva mondja el a legféltettebb államtitkokat. 3x próbálkoztam a vásárolt mintával, most már valamelyik szemétdombot illatosítja Fóton..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 22.

Barkácsfészer szag, vagy valami penetráns vegyszeré, de semmiképp sem a nyár illata. Legfeljebb a tundra/tajga éghajlaton élőknek lehet beadni, hogy ez a nyár illata, akik még életükben nem találkoztak igazi nyárral, azt se tudják, eszik-e vagy isszák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Yeticica

2019. szeptember 7.

Hat jajjj! En ilyan lelkes voltam, egesz nyaron rola olvasgattam, es szabalyosannbeleszerettem igy latatlanban , pedig ott csilingelt a veszharang a fejemben - ne csinald, ebben DOHANY van, amit te uuuuutalsz magadon!
Azert csak vettem egy fufut (masra ugysem futotta volna, egyszeruen rohejesen dobbenetesen tularazott ez az egesz marka szvsz). Elso alkalommal meg nagyon orultem neki, elojott az az isteni sargabarackos lekvaros feeling, amit masok is tapasztaltak, es ezt a reszet imadtam! De aztan ahogy szaradt le, egyre furibb, tolakodobb lett a dohany es talan a papirusz?
Masodik tesztelesnor alig ereztem a barackot, mar szinte csak a zavaro illatjegyek dominaltak rajtal. Kovetkezo alkalommal ugyanerre jutottunk. Igy elengedtem.
Gyanitom amugy, hogy melegben a legszebb ez az illat, az elso nekifutaskor meg 30+ volt a homerseklet idehaza.
Remelem a kivetkezo gazdajanal vegleges otthonra talal 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Remelem a kivetkezo gazdajanal vegleges otthonra talal 😉

tigerkid

2019. augusztus 27.

Megkedveltem ezt a parfümöt, annak ellenére, hogy az első kifújáskor furcsa volt benne a papirusz illata. Később ezt már nem éreztem, főleg a jázmin, magnólia, vanília és pacsuli az, ami az én bőrömön legjobban kijön. Féltem a dohányos illattól, de rajtam semmi dohány, semmi zavaró illat, tömény édesség, tömény sunshine. Maga az illat nagyon tetszik, egy minimális üveges maradékot el is fogadnék, de teljes üveggel nem tudnék elhasználni, mert túl drága és tömény. Ha negyed áron lenne, azt mondom, hogy rohanok, de ez is, mint a többi Amouage, rettentően túlárazott, nagyon különleges extrát nem nyújtó parfüm. Tartósságra viszont ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

twentylessone

2019. augusztus 24.

Nagyon tetszik, lédús őszibarack és igen, a nyár illata! Viszont fura mód, tőlem elég hamar elmegy, kár, mert megúnhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

kertesznorka

2019. augusztus 17.

Update: nem tudtam, hogy a hozzászólás szerkesztésével automatikusan első helyre ugrik a hozzászólás szövege (stilisztikai hiba miatt szerkesztettem:-)), de ha már így alakult, hozzátenném, hogy nem tudtam ellenállni, és vettem egy üveges maradékot. Ugyanezzel a mozdulattal sajnos elmúlt a varázs is, jobb volt messziről imádni, nosztalgiázni. Túl erősnek érzem magamon, nagyon szépen összerakott kis parfüm, de hordani nem tudom :-(

Ma végre sikerült megszagolnom, és ahogy utaztam hazafelé, csuklómon a Sunshine-nal, megrohantak az emlékek: '80-as évek, strandolunk a nagyszüleimmel. Mama végre kiimádkozott a vízből, törölközés után bekeni a hátam sárga Fabulon naptejjel. Balra tőlem pocakos bácsi cigarettázik, a felesége bronzolajjal kenegeti a lábszárát. Nagypapám megérkezik a vaníliás cukorral megszórt gofrival, mama kicsit méltatlankodik, ez rablás, ennyit elkérni egy ilyen vastag rácsos palacsintaszerűségért. Majszolom a gofrit, nézelődöm, szívom-raktározom magamba ennek a gondtalan nyárnak minden hangját, színét, melegét és illatát. Semmi sem maradt ezekből a nyarakból, és mégis minden itt van a szívemben... és most az orromban. Hosszútávon nem bírnám viselni, túl felkavaró lenne, de azt hiszem, egy kisfújósra beruházok, amikor abba a gondtalan életbe akarok "visszautazni", mamához és tatához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Lina6

2019. augusztus 3.

Szeretem télen-nyáron. Mindig jó kedvre derít. Több bókot is kaptam mar ra. Nagyon tartos,nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Quebeck

2019. július 26.

Kérem szépen, beszippantott engem is a Sunshine varázs - pedig ellenálltam rendesen.....
Próbáltam - nem is olyan régen - de nem igazán fogott meg. Olyan kis semmilyen volt az az egy spricc, amit illatoltam.
Most viszont birtokomba került egy üveges példány és meg kell mondjam van benne valami.....
Bajban vagyok mert nem igazán tudom megfogalmazni hogy mi is az, ami igazán tetszik benne.
Talán az a végtelen krémes-selymes, napsütéses, meleg illat, ami hosszú órákon át körbeöleli az embert. Olyan megnyugtató és egyben fenséges.
(Tegnap a buszon meg is kérdezte egy hölgy hogy mit viselek.)
Nem utolsó sorban a család férfi tagjainak is egyöntetűen tetszik - erre is ritkán van példa! Apukám szerint: fagylalt illata van 🙄
Új kedvencem van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

(Tegnap a buszon meg is kérdezte egy hölgy hogy mit viselek.)
Új kedvencem van!

Tarzicia

2019. június 3.

A Sunshine szerintem egész évben hordható, nem kimondottan nyári illat, a neve (és a csillogós sárga üvege) nem az évszakra utal, hanem a hangulatára, napsütötte, derűs, felhőtlen boldogság-érzésre, mert ez az illat úgy ölel át és melegít, mint a nap sugarai, amikor végre kisüt, és nem úgy, mint pl. a kandallótűz.
Már az elején sincs benne semmi friss, talán picit füstös és herbal, kár, hogy nem marad így, érdekesebb és légiesebb lenne. Pillanatok alatt előtör az édes-selymes vanília és a krémes mandula, engem nem zavar az enyhe porossága sem, nem lesz fojtogató. A főbűnös, akinek a hangja viszont kilóg a kórusból, és elrontja az előadást, az az osmanthus, ez a jegy adja azt a sárgabaracklekvárosságot. Egyszer katalitikus parfümlámpába vettem osmanthus-illóolajat, öntöttem is ki, még nagy térben is elviselhetetlenül nyomasztó, furán édes volt, azóta kiszúrom parfümökben is.
A Sunshine amúgy szépen összerakott illat, telt, édes és krémes, komfortos és puha, mint egy süppedős szőnyeg egy luxuslakosztályban. Akkor érvényesül igazán, ha mértéket tud tartani valaki mind az alkalmat, mind a mennyiséget illetően.
Nem csodálom, hogy sokan szeretik, hangulatjavító és kedves, finom női parfüm, nem egy tipikus Amouage, de a minősége és a tartóssága a megszokott.
Amúgy meg biztos, hogy addiktív, minél többet szaglászom, annál jobban tetszik, de nem venném meg, mert nem az én világom, és nekem túl "tömör".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 3.

Nenuka

2019. április 7.

Gyönyörű! Signature scentem lenne - ha nem lenne ilyen eszement drága. Vettem belőle mintát, édes, de nem durván... kicsit orientális, mégis jó nyárra is.. zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.