Amouage

Ár:   110 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   110 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális-virágos

Fej: üröm, fekete ribizli, mandula. Szív: ozmantus, jázmin,magnólia,vanília. Alap: boróka, pacsuli, papirusz, fehér dohány

Amouage - Sunshine Woman luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 4500 Ft, 10ml = 8500 Ft
Ár: 4500 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Amouage Sunshine fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

silence

2021. március 11.

Nagyon megosztó illat, leírtak itt már mindent előttem, pro és kontra.....
Lehet imádni és irtózni tőle. Én az utóbbiak táborát erősítem, rajtam szörnyen viselkedik.
Felvitelkor még megvillan valami gyümölcsös szösszenet, ami kicsit vidámabbá tehetné, de ez villámgyorsan tovaillan és rajtam csak a dohány tör előre erőszakosan, valami fura mellékzöngével keveredve (ezt a papirusznak tudom be).
Egyetértek azon hozzászólókkal, akik “dohos pinceszagnak” és “kriptaszagnak” tituálják. (bár szerencsére az utóbbit nem ismerem, de ilyennek képzelem)
Búskomor, sötét, depressziós hangulatú.
És persze elmaradhatatlanul jellegzetes arab illatvilágú: nehéz, tömör, nyomasztó illat brutális hatósugárral.
Egyértelműen ellentmond a nevének; ez nem ‘Sunshine’ ...... én inkább ‘Darkness’ névvel illetném, és fekete ruhába (üvegbe) öltöztetném.... akkor talán megtalálná a hozzá illő célközönséget.
Dark-goth stílust / divatirányzatot képviselő nőkön tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Nagyon megosztó illat, leírtak itt már mindent előttem, pro és kontra.....
Búskomor, sötét, depressziós hangulatú.
Dark-goth stílust / divatirányzatot képviselő nőkön tudom elképzelni.

Fanika

2021. január 1.

Most pedig nyilvánosan szerelmet vallok: imádom ezt az illatot! Nekem talán még szebb, mint a Mimóza testvérkéje. Amíg azt a tavasz illatának neveztem, ez egyértelműen a nyár manifesztációja: hatalmas napraforgótáblákkal, érni készülő gyümölcsökkel, buja, fülledt éjszakákkal. És mindez a szokásos Amouage-minőségben: megtiszteltetés viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 1.

msvelvet

2020. november 18.

Akkora csoda ez a parfüm, legnagyobb szerelmem lett, pedig először ki sem akartam próbálni. Sokat olvasgattam róla, mielőtt az első fújóst beszereztem belőle nagy elvárásokkal. Sokan írták, hogy nagyon tartós is, ezért mikor megérkezett és már a csomagból áradt az illat, nem mertem magamra fújni, mert ha nem tetszik majd meg sem tudok tőle szabadulni :) És hát amit a csomagból kiéreztem, az nem tetszett, olyan tipikus nagyi illatnak tűnt. Ezért egy pár hónapig csak úgy állt nálam, már gondolkodtam, hogy túladok rajta, de aztán mégis kipróbáltam és ez lett a vesztem :) Rajtam leginkább a mandulát és a ribizlit lehet érezni, szuper jó, nem egy tucat illat. Nagyon tartós és nagy hatósugarú is, gyakorlatilag egy fújás elég belőle reggel. Nekem abszolút téli illat, nyárra azért nagyon nehéz lenne, de hűvös időben jól érvényesül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

aydua

2020. október 16.

Megosztó illat, az biztos. Mikor először próbáltam, teljesen ledöbbentem...Sunshine??? Hát mintha Lucifert Angyalkának szólítanák. Nekem is a dohos pinceszag jelleg jön át, de ezeket a véleményeket csak később olvastam, miután nem akartam elhinni a saját orromnak amit érzek.
Számomra konkrétan kriptaszaga van, ahogy a nyirkos dohos levegő keveredik a bomló tetemek gyomorforgató és enyhén édeskés szagával. Ijesztő még beleszippantani is..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

csokicsibe

2020. április 29.

Rájöttem, hogy a dohány miatt nem annyira nagy kedvenc, de mindenképpen nagyon egyedi illat. Valahogy egy cigarettázó, inkább negyvenes mint harmincas nő képe dereng előttem, ha az illatba beleszippantok. Az illat egyedi, ezer közül is megismerhető, és nem tucat. A dohány miatt nálam négyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Phoenix19

2020. április 13.

Régóta ismerem és többször is próbálkoztam vele. Annyian szeretik, egy időben ez volt Amouage bestsellerje. Első találkozásunkkor sem értettem az asszociációs összeférhetetlenséget, a név és szín illetve maga az illat közötti ellentmondást, képzavart. Sunshine nevet sárga üveggel egy nyárias illatnak illik adni. Ez pedig nem nyári illat. Na jó, ezen túllendülve: dohány és papirusz, ha tömören összefoglalom. Rossz hangulatú. Régi könyvek bebarnult lapjai egy szellemjárta régi ház pincéjében. Dohos. Rideg. Hol az élet amit a napfény jelent, hol az életerő, a vitalitás, a ragyogó, vakító napfény. Ebbe a dohos pincébe nem hatol le egyetlen kósza napsugár sem. Olvastam itt, valakin finom gyümölcsös. Az illékony fejjegybe elrejtett ártatlanka ribizli sajnos beosztásánál fogva nem tudja túldominálni a nagyon karakteres pergamen száraz illatát, melyben kiteljesedik ez az örömtelen, szomorú illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 13.

Alsace

2020. április 7.

Ez egy végtelenül izgalmas élmény! Nagyon hálás vagyok a lehetőségért, hogy kipróbálhattam egy mai niche illatot. Rajtam a ribizlivel indult, édes, kellemes finomságként, majd átfordult valami rossz, szúrós szagba. Hasonló kellemetlen élmény volt nekem a Hermés 24 Faubourg mintám is, csak ott intenzívebb és hasonlóan szúrós szag lett a domináns és sajnos az maradt rajtam végig, pedig az a parfüm 5*!!!. Ellenben Amouage-nál ez elmúlt, és egy kissé unalmas, már éreztem valahol illat maradt véglegesen, emiatt 4*nál nem lehetne jobb számomra. Próbáltam összehasonlítani, mi lehet ez a szurkapiszka összetevő, de semmi közös nincs a két parfümben. Eddig a narancsvirágra gyanakodtam, de rájöttem van narancsvirágos parfümöm és nem szúrt soha. Az időszakos gonoszkodását az illatnak maximálisan elnézem, azt is, hogy valószínűleg nem nekem készült ez a kreáció, ezért 4* csillag felé húzok, ellenben ez a horrorisztikus ára szerintem rettenetesen kiábrándító. Többnyire igyekszem objektív lenni, pl nem túl nagy elvárással a gagyi, utánzat parfümök felé, mert mégiscsak egy 2ezer forintos dologról beszélünk. Itt belefutottam a másik oldal problémakörébe, amikor valami kiemelkedően drága és számomra ez a fajta hivalkodás zavaró. A kezdeti nyitás, izgalmasság, hűűű, már értem milyen egy modern niche egyszerűen elkezd leépülni és unalmassá válni. Mintha csak az első 1-2 órára gyúrna, utána meg kinevetve elbújik, de előtte még azért egy hatalmi szurkapiszkálást még műsorozik. A tartóssága szintén nem valami nagy szám, sajna az alapjegyek nem illeszkednek az én bőrkémiámhoz és ezt a parfümöt is "megette". 4-5 óránál nem igazán tart tovább, egyedül ez a fura édeskedés, (jaj azért annyira nem vagyok rossz, igaz?) kísér végig. Még adok neki pár esélyt, kicsi mintám van, szívesen elhasználom, de nagyobb érzelmi ráhatást vártam Miss Sunshine-tól, mint élmény fantasztikus, de sajnos annyira felejthető, drága ízlésű hölgy aki nem tud/akar partner lenni a kapcsolatban. Őszintén, ha fele ennyi áron lenne kapható, akkor sem venném meg, mert annyiért vannak az én ízlésemnek és világomnak jobb illatok. Ha annál is olcsóbb lenne, egynek elmegy érzésem lenne. Ha meg kellene személyesíteni, ő szerintem olyan lenne, mint a legtöbb ember általánosságban. Kedves, bájos, értékes tagja a világnak, de azért mégiscsak hajlamos túlértékelni önmagát és a képességeit...ezért lehet megköveznek sokan, de ezek a sorok mind szubjektívek. De olyan kis wannabe ez az illat, nagyon szeretne ütős lenni, jól összerakta magát, de a lóláb csak kilóg végül és majdnem szó szerint izzadtságszaga is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Emli70

2020. február 19.

Azt gondolom, hogy legjobb illatom pillanatnyilag. Nagyon-nagyon bőrfüggő, valóban van akin erős dohány szagú, szúrós. Szegény kolléganőmön is, teljesen más jegyek érezhetőek, szóval próba nélkül ne vegyétek meg. Rajtam szerencsére csodaszép, gyümölcsös, krémes, és amit nagyon imádok benne, hogy több órán keresztül jelen van, érzem, intenzív vibráló kedves illatát. Hasonlítani én sem tudom egy általam ismert parfümhöz sem.
Állandó darab lesz. Azért kiváncsi leszek nyáron mit tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 19.

Állandó darab lesz. Azért kiváncsi leszek nyáron mit tud.

Norella

2019. december 19.

Csodálatos illat !!!! Ami sosem közömbös számomra , újból és újból felfedeztem szépségét.
Én kifejezetten nem érzem benne a dohányt !
Helyette egy vidàm masculin , gourman érzést napfénybe burkolva .
Egyedülálló illat ami semmihez nem hasonlítható , vidàm kedves parfüm , jó érzés viselni, és nagyon tartós szerencsére !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

Én kifejezetten nem érzem benne a dohányt !
Helyette egy vidàm masculin , gourman érzést napfénybe burkolva .

adra

2019. október 16.

Bődületes "illat", vallatásra kiváló termék. Ha 30 percnél tovább kell szagolni, akkor garantáltan megtörik a legképzettebb titkos ügynök is és sírva mondja el a legféltettebb államtitkokat. 3x próbálkoztam a vásárolt mintával, most már valamelyik szemétdombot illatosítja Fóton..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citral, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol