Amway

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sabrirory, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   11 100 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Érzékien nõies, lágy virágillat. Az elegáns nőnek, aki anya, feleség, szerető és barát, aki tiszta bájjal alakít ki közelséget és intimitást. Olyan hölgynek, aki minden kapcsolatában vágyik az erőre és a mélységre, de akit meghódít a romantikus fantázia.

Szar

2019. április 16.

Enis beszereztem ezt a parfümöt. Nem rossz az illat, de egyáltalan nem tartós. Többet vártam tőle:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

katalinmester13

2018. május 6.

7-8ezer forintos korában vásároltam. Szép halvány rózsaszínű. ( Nem olyan, mint az ide feltöltött képen.) Csinos, formás kislány. Rajtam ibolyás. Nem egy csokor ibolya illatozik a bőrömön, inkább csak egy szál. Nagyon rövid szárú ibolya. Csak akkor érezhető, ha felszántom az orrommal a csuklóm talaját. Ezenkívül a környezeti tényezők közül a hőmérséklet tekintetében nagyon szűktűrésű. Ugyanis csak 20 és 22 fok között érezhető az illata. Akkor szűk 4 órán keresztül élvezhetem, de csak szántás közben. A többi hőmérsékleten 1-1,5 óra. ( Szintén szántás. ) Kb. 5 ml van még az üveg alján, tehát 45-öt elhasználtam, de még soha senki nem vette észre rajtam. Szerény, mint az ibolya. Tudtam mellette érvényesülni, nem nyomott el, kibontakozhatott a személyiségem, "érzéki, tiszta, bájos női mivoltom".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

canimbenim

2018. január 19.

Nagyon nőies, finom illat! De egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Nagyon nőies, finom illat! De egyáltalán nem tartós

marryjane

2017. június 25.

Nagyon szeretem az Amway termékeket. Jó minőségűek. Ez a parfüm pedig csodás. Jó az illata és hosszantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

PerfumePippi

2016. augusztus 31.

Az illat jellemzői:
Fejjegy: ciklámen, rózsaszín bors, licsi, zöld növények illatakkordjai, gyömbér, bergamott
Szívjegy: jázmin, gyöngyvirág, ylang-ylang, rózsa, ibolya, tubarózsa, rózsaszín bors
Alapjegy: írisz, borostyán, pézsma, vanília, vetiver

Valóban nőies, lágy virágillat, ami csak e lágyság miatt tűnhet púderesnek, de egyáltalán nem édes. Számomra a komfortosan viselhető irodai illat egy hűsebb napon - milliméterre pontosan megkomponálva, mint minden Amway-parfüm, de az általános ízlésekhez igazítva; semmi extra csavar. Noha az illat "világossága" miatt inkább tavaszi-nyári jellegű, én mégsem ajánlanám a hőségben való viselését, mert roppant bőrközeli. Szívesebben venném, ha nagyobb hatósugara volna (ez amúgy az egyetlen hátránya), és ezért adok csak négy csillagot. Mostanság csomagolásában megújult: a lekerekített üvegforma és az áttetsző kupak visszaadja az illat légiességét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Az illat jellemzői:
Alapjegy: írisz, borostyán, pézsma, vanília, vetiver

Detti

2016. július 11.

Anyukámnak volt ilyen, de időnként "rájártam". Azért csak időnként, mert azért ez egy kicsit nehezebb illat, így tényleg csak hangulatomtól függően csökkent az üvegben a szintje. De nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

jbbogi

2015. november 26.

Nagyon finom, igaz nőies illata van... az illata igazán tartós... szerintem nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

kovariviki

2014. március 29.

Hétköznapra tökéletes, elsőre olyan "zöld" illat, talán gyömbérre hasonlító, de mellette meg később is ami érezhető az egy olyan igazi nőies, kicsit jázminos- kicsit talán vaníliás illat. Nem tudnám egyértelműen kategorizálni. Szerettem, sokáig használtam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate