Best of Beauty 2019

Amway

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű, hűsítő hatású gél. Az antioxidáns E-vitamin harcba száll a szabad gyökökkel szemben, a B-vitamin kondicionálja a bőrt, az exfoliáló elemek mint a glukozamin, tengeri botanikumok és élesztő kivonat közreműködnek a bőr hidratálásában és tisztításában.

Ellesmere77

2015. november 29.

Nagyon nem vált be, ragacsos utóérzete van plusz nekem az illata nagyon nem tetszik, mondhatni inkább büdös. Nem tudom, hogy még gyártják-e, de biztosan nem használnám többet, egy fél tubussal használtam csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

orafka

2015. november 26.

Szépen hidratálta a bőröm, de nem igazán hatot, halványitja a piros foltokat, de a pattanások megmaradnak és ujra termelődnek az éjszaka folyamán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

mobeto23

2014. december 30.

Jó ez a gél állag! Szokni kell, de nekem tetszik. Érzem, hogy feltölti a bőrömet. Szerintem a rendszerben jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

kviktoria

2014. november 25.

Nagyon jó! Az illatát imádom, az állaga is jó, hamar beszívja a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

Nagyon jó! Az illatát imádom, az állaga is jó, hamar beszívja a bőröm

Nanaho

2014. március 29.

A mumus számomra az egész szettből,ragacsos érzetet hagyott az arcomon,pedig keveset nyomtam belőle és rendesen eloszlattam mégis úgy keltem reggel mint amiknek ragasztóba nyomták a fejét.Pedig az ilyen géles krémeket szereti a bőröm,még adok egy esélyt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

farkasgaboc

2014. január 26.

Én az egész rendszert használtam, nem volt rossz, de találtam ennél sokkal sokkal jobban.
Ami abszolút pozitívum, hogy nagyon sokáig elég kb. 6-8 hónap, és nekem télen nyáron jó volt.
Viszont az én bőröm nagyon, nagyon zsíros és azzal nem tudott igazán megbirkózni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

tofifi11

2013. december 14.

Két éve használom. Most pihentetem, mert télen nagyon száraz a bőröm és úgy érzem, nem erre van szüksége az arcomnak. Viszont gyorsan beszívódik, tetszik a gél állaga. Amire vettem, hogy szép legyen a bőröm, mint a babáknak, az nem jött össze. Nem ártott, de a reményeimet nem teljesítette. Nem hiszem, hogy újra veszem. Előnye az összetevői és, hogy nagyon sokáig jó! Talán, csak az én bőrömnek van szüksége másra és nem erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

tuzgyujto

2013. április 30.

Ha a L'Oreal triple active éjszakai krémet ötösre értékeltem, akkor ezt többre kéne. Könnyű, géles állaga van (nahát, miért is lehet az a neve...), kellemesen hűsít és éjszakai krémhez képest viszonylag gyorsan felszívja a bőröm, nagyjából két óra és csak a hidratáltság marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Urea, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.