Amway

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2011. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

kkytty21

2019. március 20.

Évek óta csak ezt vagyok hajlandó használni.Az illata nagyon lightos. Az izzadásra is remek,nem hagy sárga foltot és sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

timi1989

2018. november 23.

Az illatával valahogy nem tudok megbarátkozni, de a hatása nagyon jó. A G&H PROTECT-tel felváltva szoktám használni. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Nicolett022

2018. március 16.

Életem első dezodorja, ami TÉNYLEG megszüntette az izzadást. Ez a csoda dezodor. Már kb. fél éve használom, és egyáltalán nem izzadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Annakitti

2017. november 6.

Évekig használtam, kitűnően működött, sokáig kitartott, kedvencem volt, de mostanra hozzászokott a bőröm, így váltottam Sanex golyósra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

tabi96

2017. szeptember 4.

IMÁDOOOM! Egyszerűen nagyszerű találmány. Serdülőként nagyon beindult nálam az izzadás,eszméletlenül zavart.Szinte mindent próbáltam,volt hogy kombináltam 2 félét is,de sose vált be egyik se. Az elején mikor először használtam ezt a dezodort,kicsit csalódott voltam,mert nem múlt el teljesen az izzadás,de a herbáriában lévő EXODOR termékkel kombináltam és nagyon jól bevált! Először a golyóst vittem fel,hagytam megszáradni,míg kb kifehéredett és kissé pergős lett,(valószínűleg az izzadságcseppek miatt hogy "magába itta",mert azóta 8 éve használom és mostanra már olyan lenne mintha inná a bőröm a dezodort,nem pereg)majd egy fújás az Exodorból és láss csodát,egyáltalán nem izzadtam.HA LEFUTOTTAM A FÉL MARATONT TESI ÓRÁN,AKKOR IS TELJESEN SZÁRAZ VOLT A HÓNALJAM! Igaz, azóta az Exodort hanyagoltam mellette, mert a végén nem volt rá szükségem,annyira szárított, hogy viszketett a hónaljam,így nivea-val kentem utána. DE idővel eljutottam oda hogy elég minden második nap felvinnem ezt a csudi jó terméket,hiába mosom tusfürdővel a hónom alját,ugyanolyan száraz marad mintha dezodort kentem volna rá.Így elég sokáig elég egy ilyen "kis tubus",kb fél évet is ki szokott nálam bírni. TIPP:este,fürdés után,lefekvés előtt(hogy legyen ideje szépen megszáradni) használjátok,és ki fog tartani egész másnap estig is a hatása! Egy próbát mindenképpen megér szerintem :) Ha lehetne,6*ot adnék :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

reaC30

2017. augusztus 11.

A DEZODOR! Így nagybetűkkel. Én már próbáltam ezer félét, tényleg több ezer forintos dolgokat is, de semmit nem értek. Még talán 25 fokig a Biobaza golyós deóját nagyon tudom ajánlani, de 25 fok fölött hatástalan. Ez viszont tökéletes. Tényleg csak az utóbbi 39 fokos napokban vettem észre, hogy mondjuk 8 óra múltán egy zuhany után utána kell kenni, de amúgy tényleg csodaszer! Ha lehetne 10 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Maramor

2017. április 14.

Jo termek.Semleges illat.Nem lesz az ember kellemetlen illatu,mellette termeszetesen izzad de nem az a cel hogy eltomitsuk a porusokat mert akkor kezdodnek am a problemak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Mukifej

2017. április 7.

Nekem nem jött be. Nem hogy nem segített, de még foltot is hagyott a ruhákon. Nagy csalódás volt, főleg, hogy ha az árát is nézem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

ALettah

2017. március 28.

Szerettem ezt a deót, én sajnos izzadós vagyok, úgyhogy a szép összetevők helyett a hatást preferálom. Nálam hatásos volt, és semmiféle bőrirritációt nem okozott. Sokáig elég, kétszerakkora, mint az átlagos deók - ez mondjuk utazásnál nem egy előny, de az árat rögtön felezni lehet vele.
Illata szinte semmi, diszkrét tisztaságillat, amit külön értékeltem, mert a parfümtől várom el, hogy illatozzak, nem a deótól.
Ha lenne még alkalmam rá, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Ha lenne még alkalmam rá, újravenném.

OceanSky555

2017. január 14.

NYUGODTAN MEGVEHETED, nem lesz kidobott pénz!!! ÉVEKIG CSAK EZT használtam, egy ideje nem veszem csak, mert alumínium só mentes alternatívákat keresek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.