Amway

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loccitane, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Különleges, szulfátmentes hajregeneráló hajsampon hidratáló formulával

Segít a hámréteg regenerálásában. Elősegíti a haj regenerálását, és visszaadja a haj természetes, egészséges megjelenését, állapotát. Hozzájárul a töredezett hajvégek helyreállításához és megelőzéséhez. Új életre kelti a stressznek kitett hajat. A haj hosszabb ideig megőrzi színét.

• ENERJUVE™ – hajerősítőlipidekből, hajerősítőkreatinból és simító hatású 18-MEA anyagból álló, amerikai szabadalommal rendelkező, pozitív töltésűhatóanyag-együttes
  • Gránátalma és szőlőmagolaj kivonat egyedülálló keveréke

Morcinella

2019. szeptember 21.

Még csak két hete használom, de csakis jót tudok róla mondani! Isteni az illata, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik, könnyen eloszlatható a hajon, az eredmény pedig pihe-puha, csillogó haj! Sőt, mintha egyenesebb is lenne a hajam a szárítás után. Imádom a balzsamjával együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Timicat

2017. október 23.

Egy szuper termék! Amikor először használtam, meglepődtem hogy mennyire puha lett a hajam, pedig még nem kentem rá semmit. A balzsammal együtt használva pedig iszonyúan fényes és még selymesebb lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

vicka

2017. október 20.

Barátnőm fürdőszoba polcán láttam ezt a termékcsaládot először, és mindenképp ki szerettem volna próbálni, annyit áradozott róla. Tegnap végre megérkezett a rendelésem, és ki is próbáltam. Először nagyon meglepődtem, hogy ez a sampon NEM HABZIK... aztán lemostam, használtam a hozzá való kondícionálót, és a végeredmény engem is ámulatba ejtett, ez a termék maga a csoda! Gyönyörűen tiszta, selymes, és fényes a hajam, amit néha még a professzionális termékektől sem kapok meg. Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes sampont. Ami pedig külön öröm számomra, hogy koncentrátum, tehát a derékig érő dús hajamra kb 2 borsónyi mennyiség bőven elegendő volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

leja

2017. február 25.

Azt hiszem megtaláltam a tökéletes sampont. A hajam nem fakul ki, remekül tisztít. Kb. egy hónap használat után a töredezett hajvégeimen sokat javított és az illata mennyei. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Carillon

2016. május 14.

Festett vörös hajam van.Gyönyörű fényes hajszínt biztosít,kevés kell belőle mert koncentrátum,mint bármelyik Amway termék.Az illata valami fenséges,Nekem nagyon bejött.Hozza az áráért a minőséget is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

kviktoria

2015. január 19.

hosszú hónapok óta használom, festett vörös hajam gyönyörű hetekig tőle :) imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

Kókuszdió

2014. szeptember 30.

Nagyon jó!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Nagyon jó!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Alanine
Hidratálók: Glycereth-26, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PCA h

Alanine a I h

Cholesterol eo I eu 0 0

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.