Best of Beauty 2019

Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnar.judit5, Módosítva: 2015. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

farkasgaboc

2014. január 26.

Jól tisztít, de a zsíros hajamat ezzel is hetente kétszer-háromszor kellett mosnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Kitti90

2014. január 25.

Nekem sajnos nem vált be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Nekem sajnos nem vált be...

nyilvan

2013. december 22.

Szeretem, kevés is elég belőle így a flakon végtelen ideig elég és szép is tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

bolero

2013. június 17.

Régebben ezt használtam rendszeresen, és nagyon-nagyon szerettem. Aztán váltottam, mert meguntam, de nekem hatásos volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

molnar.judit5

2012. december 17.

Egyre jobban tetszik ez a sampon,szép fényes a hajam tőle,és mintha kevésbé zsirosodna,ezt azért mondom, mert két hajmosás között elhagytam a száraz sampon használatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

molnar.judit5

2012. október 19.

Hát....megrendeltem az extra zsiros hajamra,nagy reményeket fűzve hozzá.Párszor használtam még,de semmi változás,minden a régi.Szeretném beállitani a heti kétszeri hajmosást,mert hosszú a hajam,de eddig sikertelenül.Ami viszont mellette szól,hogy nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cholesterol eo I eu 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.