Anastasia Beverly Hills

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2016. március 5.

Ár:   $40
Kiszerelés:   6 x 4,5 g

Könnyen használható krémes kontúrpaletta 3 kiemelő és 3 kontúrozó árnyalattal.

4 féle színösszeállításban kapható

Nashuaaa

2019. október 28.

Messze az eddigi legjobb bronzosító-kontúrozó, amit használtam, imádom.Itt vettem, Light árnyalatban, és épp ezért eladásra is került, mivel egy másik verzió jobban menne a bőrömhöz.
Összességében a barna színeket így is jól tudtam használni, viszont a világosítóak mind túl világosak voltak nekem, ezek közül egyiket sem tudtam semmire használni, pedig korrektornak pl nagyon jó lehet, akinek stimmel a szín. Ezért is tervezem újravenni megfelelőbb színben.
Könnyen eldolgozhatónak azért talán nem mondanám, mivel brutál pigmentált, ráadásul elég tömény maga a textúra is, ezért óvatosan kell bánni vele. Nekem legjobb nedves blenderrel működött, felvenni is úgy a legkönnyebb és eldolgozni is. Nem fél perces folyamat, épp azért, mert óvatosan kell bánni vele. Ha viszont sikerül megtalálni a megfelelő módot, ahogy el tudjuk vinni, akkor gyönyörűen egybeolvad a bőrrel, nem mondaná meg senki, hogy egy réteg festék van ott. Alapozón és natúr bőrön egyaránt jól működik, nagyon tartós, nem mozdul sehová,gyönyörűen mutat.
A csomagolása nagyon egyszerű, de minőségi és strapabíró, a fedele mágnessel záródik, erősen tart, így utazáshoz is kiváló. A mennyisége kb 6 életre lenne elég, és ha tényleg stimmelnek a színek, akkor a kontúrtól a bronzosítón át a korrektorig és szemhéjbázisig mindent le lehet vele tudni, így ár-érték arányban is verhetetlen.
Mindenképp újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Mindenképp újraveszem :)

Andzsella

2018. április 8.

Medium árnyalatban vettem Nikitől (nagyon kedves volt, minden simán ment :)
Nagyon imádom a színek fantasztikusak, tartósak, eldolgozhatóak. A Marie Antoinette hatás elkerülése érdekében a pirosító színnel bánjatok óvatosan :D
Bár 15 ezer ft de sokkal jobban megéri mint a makeup revolution-ös incis replik... illetve dupe :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Medium árnyalatban vettem Nikitől (nagyon kedves volt, minden simán ment :)

bfatime

2018. március 13.

Egy kedves KM-es lánytól vettem, teljesen új állapotban, kedvező áron. Nagyon jó termék, könnyű a felvitele, még kezdőknek is, beauty blenderrel használtam, de beszerzek egy hozzá való ecsetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

nikkike

2018. február 16.

Rávettem magam a beruházásra, és nem bántam meg. Az eldolgozást sokkal könnyebb megtanulni egy ilyen kategóriájú termékkel, mint olcsóbb társaival. Nagyon megérte, egy életre elég lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

natulcien

2018. január 31.

Egy kedves Km-esen keresztül jutottam hozzá, és nem bántam meg. Nem egy mindennapi használatra szánt darabom viszont. Inkább a sminkgyűjteményem egy egzotikus darabja. Aki nem sminkmániás, szerintem nincs erre szüksége. A medium árnyalat van meg, amiben az a praktikus, hogy pirosítónak használható árnyalat is van benne. A 3 sötét árnyalat minden évszakban megfelelő színkombinációt biztosít a sötét kontúrhoz a járomcsont alá, és a homlokra, hajtő vonalba. A maradék 2 világos színt én nem nagyon tudom kihasználni, mert nekem kiemeli a száraz részeket a kiemelendő területeken, még megfelelő aláhidratálással is. Nagyon szépen el lehet dolgozni viszont ezt a krémes állagot. Amikor először használtam, a barátom megjegyezte, hogy milyen szép vagyok, pedig naponta sminkelek. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Én alapozóra viszem fel ecsettel, és olajos szivaccsal dolgozom el, mivel nagyon száraz a bőröm, jól esik neki a plusz hidratálás. Ezután por állagú termékekkel fixálom, és nagyon szépen együttműködik többféle márkával is (UD, BB, MAC, Shiseido, Pupa). Eddigi használata nem okozott pattanásokat, és semmilyen irritációt. Nem kopik, tartós, és szépen el is távolítható a nap végén. A világos árnyalatokat még megpróbálom megszeretni, illetve rájönni, hogy az én bőrömön hogyan tudnám őket alkalmazni, de kontúrpaletták közül eddig ez legjobb. Nem csodaszer, nem egy univerzális darab, de még nem találtam jobbat természetes, szép kontúrhoz, és kiemeléshez. Csak azért kap 4 csillagot, mert a kiemeléshez, a világos árnyalatok nekem kiemelik a száraz részeket, de lehet ez az én hibám. Ha megtaláltam a választ frissítem a véleményem, de addig egy 4-es fölé.

Frissítés: 2017 szeptember Rájöttem, hogyan tudom szépen alkalmazni a világos árnyalatokat is. Puha ebayes alapozó ecsettel viszem fel és tökéletes lesz a végeredmény. Nincsenek éles határok, és nem emeli kis a száraz részeket sem így, igaz a kényes területeket nem kísértem, inkább csak kiemelésre, világosításra használom oda, ahova por, vagy folyékony highlightert is teszek majd a sminkem befejezéseként, mindegy alapként használva a krémet. mivel csak a bénaságomnak volt köszönhető, hogy nem tudtam használni, így jár az 5 csillag. A krémpirosító részét kifejezetten kedvelem és sokat is használom. Nagyon jó krém alap, amire aztán akármilyen por pirosít tehetek. Nagyon természetes, és sokkal tartósabb lesz a végeredmény. A termék még mindig nem okoz pattanásokat, nem irritálja a bőröm, igaz nagyon odafigyelek a sminklemosáskor, hogy még véletlenül se maradjon szennyeződés az arcomon, és 3 fázisú lemosó procedúrát alkalmazok.

Frissítés: 2018 január Egyre jobban szeretem, és napi szintű használatban van. A sminkem alapja mindenféle szinten. A sötétekkel kontúr, a barackszín pirosító, a világosak higlighter, szem alatti korrektor, és mozgó szemhéj sminkalap. A legjobb eddig szemalatti sötét karikák ellen. Nem ül be a ráncokba, nem kopik látványosan, Gyönyörűen, és könnyen eldolgozható. A szemhéjporok pedig még este is tökéletesen a helyükön vannak. Ez az egyetlen palettám, aminek minden színét, elemét maradéktalanul kihasználom. Még mindig nem okoz sem irritációt, sem patikat. Most télen kifejezetten élvezi a száraz bőröm a krémes formulákat. Azt hiszem, ha egy lakatlan szigetre egyetlen sminkcuccot vihetnék, ez lenne az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Kaboo

2018. január 26.

Light változatot használom. A púder változata és a krém változata is nagyon jó, szeretem. Ezt jobban! Mert minden színét ki tudom használni. A kontúr színek tökéletesek nem sárgás barnák és nem pirosas barnák. A legsötétebb barna kicsit melegebb a kettő világosabb viszont hideg és vagy natúr. Egy biztos (Mac nw15-ös az alap színem) ehhez tökéletes!
Ha kezdőként kezded el használni ne ijedj meg, nem ***** ez a termek (értitek gondolom a sok kis csillagot😃) csak bele kell jönni. Felvitel vékony ecsettel szintetikus vékony ecsettel. Satirozas szinten szintetikus ecset de kontúr közepesen tömött közép hosszú szálú. És ha meg van turelmed egy kicsit, akkor szaladj rajta végig szivaccsal de csak paskolo mozdulatokkal. A világositasra szánt területeknel nekem ugyanez a technika jött be. De azok működnek csak szivaccsal is. Talán egy picit kemény de a borod melegetol jó lesz. Amikor, ezért írtam a vékony ecsettel rajzold be dolgot, mert addig “kicsit megolvad”.
A világos színek mindig hamarabb elfogynak nekem. De végül a kontur is maradéktalanul. Nem okoz miteszert pattanast. Nem csípi, irritálja a szemem. Nap végén is tökéletes persze kell ra a púder. Mire nem? Szépen fed ez csak tőled függ, hogy mennyire akarod. Nem ül meg a mimikai területeken. Nyáron nagy melegben is bírja. Jóban van más termékekkel.
Illata nem rémlik, hogy lenne, ha van is nem lehet meghatározó hiszen nem emlékszem. Csomagolás szuper egyszerű használni de jól védi a belsőségeket. Nem szarit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Silver66

2017. január 18.

Mai nap vásároltam meg egy németországiDouglasban,már kacérkodtam vele egy ideje,de nem biztam benne hogy 50 évesen érdemes nekem erre beruházni...gondoltam,annyit ugyse segit,hogy 5-10 évet letagadjak,akkor meg minek😊hat kéremszépen,szerintem igenis minimum 5 évet lehet vele csalni,de lehet még többet is,ha rájovok hogy kell igazán szakszeruen használni!Hazaertem elso dolgom volt kiprobalni,csak igy gyorsba...semmi szakszeruseg...letoroltem egy sminkkendovel a reggeli alapozot,de csak egy huzasnyit,szoval nem precizen...es az ujjammal probalgattam a szineket.Főleg a szemem alatti rancokra voltam kivancsi,mennyit lehet eltuntetni a sárgás árnyalattal.Hat jelentem,gyonyoruen muzsikal!Alig varom reggel legyen,es ugy igazabol sminkeljek vele!A mediumot hoztam el,de szerintem megveszem a legvilagosabb arnyalatit is,szőke vagyok,az is biztos jo lesz,es akkor igazan lehet játszani az árnyalatokkal.De elobb tobzodok ezzel,ismerkedunk.Csak azt bánom,hogy ennyit gkndolkodtam rajta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 18.

Lencseee

2017. január 11.

A "könnyen használható" jelzővel egy kicsit vitatkoznék ennél a palettánál. Kontúrozás/highliterezésben edzetlenként egyből ezzel a nagy vaddal kezdtem a gyakorlást. Amit el tudok róla mondani, hogy valóban klassz végeredményt ad, azonban nekem a krémes állag miatt akár 15 perc is volt, mire megfelelően "felkentem" magamra. Azonban az én bénaságom nem von le semmit abból, hogy gyönyörű és tartós összkép érhető el vele. És akkor mennyiséget adnak, hogy az egy jó ideig hűséges társa lesz az ember lányának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

dorsia

2016. november 18.

Minden jó tulajdonságát leírták előttem, egyedüli megjegyzésem a palettához, hogy a száraz bőrűeknek oda kell figyelni, hogy rendesen aláhidratáljanak, akkor lesz igazán tökéletes a végeredmény, egyébként kikandikálhatnak a száraz részek. Ezt figyelembe véve is a legjobb kontúrpaletta amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Vigike

2016. november 8.

Egyszerűen maga a megtestesült csoda. Tavaly vettem ballagásomkor a márka eredeti oldaláról a medium változatot. A "banana" árnyalat a kedvencem. Szemem alá használom, illetve a homlok, orr kiemelésére. A "chocolate" árnyalatot kontúrozásra szoktam, a "cinnamon"-t bronzosításra. A "warm coral" árnyalat a paletta pirosító színe, de én a szemem alatti karikákra is használom alapozó, korrektor felvitele előtt. Így még jobban kinyílik a tekintetem és garantált a karikák eltűnése. A "cream" és a "nude" színeket nagyon nem használom belőle. Összességében ez a sminkelés koktélcseresznyéje: rendkívül pigmentált színek, amik könnyen eldolgozhatóak. Abszolút megéri az árát, mert sokáig elég. A sminkek szerelmeseinek ez egy igazi alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate