Anastasia Beverly Hills

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 7,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: Cryinn, Módosítva: 2019. június 11.

Ár:   $40
Kiszerelés:   4 x 7,4 g

Metál csillogású highlighter paletta szemre és testre. Nedvesen is használható.

Gleam és That Glow színösszeállításban kapható

5000 Ft Anastasia Beverly Hills Glow Kit
Ár: 5000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Leírásban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

preka

2019. február 27.

sajnos meg kellett válnom tőle, ugyanis kiütéseket okozott. :( pedig gyönyörű. kicsit keményebb formula és inkább glitteres a hatása - Ofra-hoz hasonlítva, ami nálam a top of the top. amúgy tényleg gönyörű, nagy kiszerelés, valszeg sose fogy el. a kiütések miatt nekem 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

andrea91

2018. január 14.

Szuper. Nem ragozom, mindent elmondtak.
Az kulon plusz hogy tenyleg minden szin kihasznalhato benne, nincs az hogy hat jo-jo de hozzam vegulis csak egy illik:)
Es tenyleg hatalmas, nem tudom ennek oruljek e mert egyreszt wow masreszt igy hogy vegyek tiszta lelkiismerettel highlightert a kovetkezo nagyon hosszu idoben???:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Szuper. Nem ragozom, mindent elmondtak.

Lencseee

2017. augusztus 22.

Megerkezett. Hasznalom,de meg mindig varat magara az a szerelem,amit az elottem szolok leirtak...Nekem ezek eddig nem kulonbozik egy hasonlo kategoriaju highlighterektol. Jo es semmi tobb; nem tart hosszabb ideig, nem kulonlegesebb az arnyalatuk,mint az eddig hasznaltak, es a pigmentacio sem kulonb az eddig probaltaknal. Egynek jo,de szerintem keresem tovabb a holy grailt😎 Egy dolgot nem vitatok,valoban 4 teljes highlightert tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

vivuss87

2017. február 28.

Nos, a szerelem a Gleam kittel kezdődött, aztán jött sorban, a That glow és Sun Dipped, majd a Moonchild. Csodálatosak ezek a highlighterek. Bársonyosan puhák, pigmentáltak. Nagyon könnyű velük túlzásba esni, de én nem bánom :D Icipicit némelyik porol, de ezért sem haragszom rájuk. Szemhéjfestékként is megállják a helyüket. Mivel ahogy előttem írták évszakokhoz lettek kitalálva a színek, így az év bármelyik szakában, bármilyen bőrtipushoz és sminkhez találunk kedvünkre valót. Persze ha az ember tud dönteni, hogy melyiket is kenje :D mert én néha már nem tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Devilyn

2016. november 9.

Imádom, ár-érték arányban messze kiemelkedik a többi high-end márkától. (4 termék 1 áráért :)) Sephora-ban vettem That Glow árnyalatban, inkább az alsó sor árnyalatait használom, vagy a fenti kettőt mixelem össze. Legszivesebben az egész arcomra felkenném, mindennap. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

starkadri

2016. szeptember 12.

Mióta akartam írni a kedvenc highlightereimről, de csak most jutottam el ide :) That glow árnyalatban van meg, mivel barna bőrű-barna szemű vagyok, így ezt találtam leginkább passzolónak és nagyon nem bántam meg. Első nagy pozitívum valóban a mérete, 40 dollárért kapunk 4 teljes méretű highlightert, így azért elég baráti. Pláne ha azt nézzük, hogy igazi csúcskategóriás termékről van szó. Kedvenc árnyalatom a dripping in gold, gyönyörű sejtelmes arany ragyogás az arcon, egyszerűen csodálatos. A golden bronze szuper bronzosító, nem narancsos egyáltalán és napbarnított pofira tökéletesen elég. ABH-be még sosem csalódtam, eddig minden terméke első osztályú, a moonchild(így h itt az ősz és majd a tél) épp úton van, nagyon kiváncsi vagyok... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

vtina85

2016. augusztus 24.

A Gleam változat van meg, ami négy nagyon szuper, teljes kiszerelésnek megfelelő méretű highlightert tartalmaz. Eddig a kedvenceim a Hard Candy és a Crushed Pearl, mindkettő szemhéjpúderként is szuper. A Hard Candy egyébként nagyon hasonlít az Urban Decay Fireball szemhéjpúderéhez és highlighteréhez. Örülök ennek a palettának, szerintem nagyon megéri az árát és kb. életem végéig elég lesz szerintem ez a highlighter mennyiség. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Isabelle

2016. június 25.

Megérkezett végre :) És igen meglepődtem, hogy mekkora ,egy kicsi 6 x 6-os mini palettát vártam a 7,4 gramm alapján, és tágra nyíltak a szemeim, amikor láttam, hogy 15 x 15 cm-es a doboz amiben a színek türelmetlenül várják, hogy kipróbáljam őket . 4 x 7,4 gramm , vagyis 30 gramm Highlightert kapok 43 euróért. Fantasztikus ár , és mivel csak az egyiket rendeltem meg, most vadászom a másik variációt is. A színek gyönyörűek, épp hogy hozzá érintettem az ujjam és már teljes színekben ott csillogtak az alkaromon. Nagyon örülök neki, biztosan hosszú évekig elég lesz. a kiegészítő beszámoló még jön majd később, hogy mennyi ideig bírta az arcomon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 25.

jadegirl

2016. május 22.

Valóban gyönyörű,egy igazi csúcsminőségű luxus termék. A körülötte lévő felhajtás kivételesen nem alaptalan,mert a minősége kiváló és a színei nagyon különlegesek. A csomagolás gyönyörű, a "tálcák" nem kicsik, illetve nem kisebb,mint bármelyik másik highlighter amihez szerencsém volt. A színek csodálatosan pigmentáltak. Eddig a Starburst és Crushed Pearl színeket viseltem,mindkettő használható világos bőrön. Alig várom,hogy a bronzfényű Mimosát is kipróbálhassam,amint lebarnulok. :) A Hard Candy még egy kissé rejtély előttem,tény,hogy a legkülönlegesebb szín mindközül,olyan éteri fénye van.
Ebben a palettában egyik highlighter sem kifejezetten arany,ami talán a legsablonosabb mint a piacon. Az árát megéri,ez biztos. Ha az árat elosztod néggyel akkor pedig még drágának sem mondható,hiszen négy teljes méretű highlightert kapsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

GlamourAndStyle

2016. február 12.

Jóságos ég! Minden túlzás nélkül állítom, hogy a világ leggyönyörűbb highlightereit rejti ez az álompaletta! Mióta megjelent, azóta vágytam rá(juk), szerintem az összes videót, swatchot, blogpostot láttam már, és most végre itt van. Féltem, hogy felüti fejét majd Murphy törvénye, hogy annyira nem lesz nagy szám, mint amennyire vágyakoztam utána, de nem, szó nincs ilyenről. Úgy tökéletes, ahogy van :)
Nekem a Gleam nevű színösszeállításban van meg, az oldal szerint a színek nem bőrszínhez, hanem inkább évszakhoz vannak igazítva. Az enyém elvileg a jégkirálynős ragyogást hivatott elősegíteni, de biztosra állítom, hogy ezek a színek az év bármelyik részében tökéletesen kihasználhatóak. És akkor kicsit a színekről:

Hard Candy: rögtön az első az egyik legérdekesebb szín a négy közül. néha rózsaszínnek, néha barackosnak látom. Egyébként egy aranyos-barackos alapú szín, rózsaszín fénnyel. Szerintem nem az arccsonton a legszebb, hanem a pirosító fölött, vagy akár önmagában pirosítóként, gyönyörű színt és fényt ad az arcnak.

Mimosa: Na ennél a színnél dőlt meg nálam az, hogy ez a paletta "télies", ugyanis ez egy gyönyörű bronzos-barackos, arany fényű highlighter ami nyáron kihagyhatatlan. Számomra ezzel igazi J.Lo-s, ragyogó arcot lehet varázsolni.

Starburst: hideg tónusú, lágy rózsaszín, hol ezüstös, hol arany irizálással.

Crushed Pearl: gyönyörűséges pezsgőszín, enyhe rózsaszínes beütéssel.Szerintem hasonlít a The Balm Mary Lou-Manizerre, az se semmi, de ez komolyan mondom 10x túltesz azon.

Azért nem emeltem ki egyik színt sem kedvencemként, mert egyrészt még nem olyan hosszú ideje birtoklom, hogy már kedvenc színem legyen, másrészt tényleg mindegyik szín annyira egyedi és gyönyörű, hogy lehetetlen választani. További pozitívum, hogy egyik szín sem hasonló és arcon, ecsettel felapplikálva is látszik a különbség, nem 4 olyan highlighterről van szó, ami megkülönböztethetetlen feltéve. Az állaguk bársonyos, egyáltalán nem porzanak, még egy kicsit sem. A fényük gyönyörű, nem azt a nyilvánvaló csillogást adják, mint a legtöbb highlighter, hanem természetes, de észrevehető ragyogást.Ezek a gyönyörűségek, még az Anastasia Illuminator-t és az imádott Mac Soft & Gentle-t is túlszárnyalják. Ha még nem lenne elég a tömjénezésből, nem csak arccsontra lehet használni (mondjuk egyig highlighterre sincs ráírva, hogy csak és kizárólag ott használható), hanem gyönyörűen mutatnak szemfestékként és testen is. A csomagolás a hab a tortán, gyönyörű, igényes és strapabíró, sokan nyavalyognak, hogy elfért volna benne egy tükör, nekem mondjuk egyáltalán nem hiányzik. Na jó, azt hiszem mostmár ideje befejeznem az ömlengést, 5 csillag ide kevés, semmi hibát nem találok benne, még keresve sem. Olyan érzés, hogy megvan, mint régen, amikor megkaptam egy hőn áhított Barbie babát és mindenhova hurcoltam magammal, annyira imádtam :D
Mindenkinek ajánlom, aki sminkel, aki gyűjtő, aki nem, de szereti a minőségi termékeket, tényleg mindenkinek. Az ára ahhoz képest, hogy 4 nagy méretű púder van benne szerintem nem olyan vészes, átszámítva kb. 12. 000 Ft-ra jön ki. Ha azt nézem, hogy az Anastasia Illuminator darabja kb. 10. 000 Ft és egy MAC MSF 8600 Ft körül van, akkor ez sokkal jobban megéri. Nyugtasson mindenkit ez a tudat. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Starburst: hideg tónusú, lágy rózsaszín, hol ezüstös, hol arany irizálással.

Hidratálók: Caprylyl Glycol