Anastasia Beverly Hills

Ár:   $19.30   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   $19.30
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Áttetsző, könnyű formula, mely hidratál és felkészíti az ajkakat a szín felvitelére. Éjszakai kondicionáló kezelésként is használható.

Madi

2018. december 27.

Annyira semmilyen, hogy véleményezni is nehéz. Szimpla hidratáló, bár túlzottan nem hidratál, inkább csak képez egy réteget az ajkakon, így azok nem száradnak ki, de ha eleve száraz a szád, azon nem segít semmit. A rúzs nem lesz szebb vagy tartósabb, sőt, kevésbé tartós lesz, ha túl sokat kensz alá a primerből és ilyenkor például a matt rúzsok nem mattulnak be teljesen és kissé mászkálósak lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

MargitSchwarz

2018. május 19.

Update: Kipróbáltam úgy, hogy a felkenés, és a rúzsozás közt vártam 10 percet, és úgy már működik rendesen. Tartósít is, és egyenletesebbé teszi a rúzst. A Jouer, a Jeffree Star, és a saját folyékony rúzsaival is tökéletes, próbáltam hagyományos matt rúzzsal is, az alá nem annyira szükséges, de azon is javít. Felminősítem öt csillagra.

Jó érzés viselni, védi az ajkakat a rúzsok szárító hatásaitól. Talán egy minimálisan szebb is lesz a rúzs. De a rúzsok tartósságát picit rontja, legyen az folyékony, vagy hagyományos. Cserébe véd és ápol, ami a matt rúzsoknál sokszor jól jön. De pont emiatt, csak olyankor használom, ha egyébként kicsit szárazabb a szám, de mégsem akarok lemondani a rúzsról. Meg lehetne ezt oldani egy Carmex-szel is, de azért ez annál mégiscsak tartósabb, és szebb eredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.