Anastasia Beverly Hills

Ár:   €21.4   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: kovexti, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   €21.4
Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Teljes fedésű, matt hatású, hosszan tartó ajakrúzs.

30 árnyalatban kapható

Ár: 2000/2800 , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Új és 1x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 3500 , Eladó: hajagosvirag
Állapot: Új, Helyszín: ÚJPEST, fizetés: Kp vagy posta

Plusskutya

2021. augusztus 4.

Vannak olyan nevek / márkák, amiknél úgy érzem, mindegy milyen terméket, de szereznem KELL. Ilyen volt az ABH is, szerintem menő és izgalmas brand, muszáj birtokolnom tőlük egy ... valamit...
Andreea Ali videóiban láttam először az AHB termékeit, azt hittem amerikai márka, - mire is asszociálnánk 'Beverly Hills' alapján - , aztán jött a meglepetés, hogy a névadó Anastasia Romániából származik, Andreea földije :-)
Az üzletekben hiába kerestem bármit is tőlük. Már javulgat a Douglas felhozatala, pl. az IT Cosmetics-nek nagyon örültem, amikor felbukkant a magyarországi üzletekben, de külföldi Douglasokban kóborolva mindig megállapítom, hogy még vannak hiányosságaink itthon.
A spliti D-ben kóborolva viszont szembejött velem az ABH standja, és a rúzsok néhány árnyalatát épp akciózták...
Hát persze, hogy megszólítva éreztem magamat, és azóta egy matt rúzs boldog(?) tulajdonosa vagyok, Staunch árnyalatban. Az érzelmeim vegyesek. Egyrészt az árnyalat (nálam) hiánypótló, nem sötét - nem világos, nem barnás (mert az szörnyen áll) - nem mauve-os (tucatnyit sikerült már felhalmoznom), pont az a nude, amit eddig is kerestem, csak eddig mindig sikerült mellényúlnom...
A csomagolása olyan hmmm... árát tekintve egy high-end termékről van szó, de a csomagolása inkább egy drogéria polcára illik. Nem mágneses, először úgy kellett letépnem a sima fekete műanyag kupakját.
Nekem a rúzs felvitele is kihívás volt, nehezen kenhető, húzza a számat - mintha egy 1000 éves, beszáradt valamit akarnék az ajkaimra felküzdeni. A küzdelem a felkenés után már nem látszik, szép egyenletes felületet ad, a ráncokba nem ül bele, és viszonylag tartós. Picit szárít, de nem vészesen - pl a Mac mattjaihoz képest szinte táplál... És a szín - bár ezt talán már mondtam, telitalálat.
Összességében egyelőre 4*, majd még próbálkozom primerrel alá és rúzsecsetes felvitellel, úgy reményeim szerint könnyebben használható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

MLotti

2020. április 7.

ViKimitől vásároltam, de mivel többet is árult egy hirdetésen belül, így nem ütöttem le a terméket. Ennek fényében innen üzenem, hogy Viki egy tündér és mindenkinek szívből ajánlom a tőle való vásárlást.

Petal és Honey árnyalatokra tettem szert, és nekem elképesztő szerelem mindkettő. Én abszolút nem érzem küzdősnek az aplikálást, igaz, a Mac lip primerjét használom alá. Mindkét árnyalat gyönyörű, hétköznapokra csodásan viselhető szín, pigmentált és nálam egész hosszan is tart. A Mac rúzsokhoz tudnám hasonlítani minőségben. A sok csodás árnyalat miatt tartok tőle, hogy itt nem áll meg az ABH mániám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

SchmitterBettina

2018. december 5.

Mini szettben volt 4 db úgy kaptam ajándékba a férjemtől. Annyira meg örültem , mikor megláttam és akkorát csalódtam. Van már egy pár magasabb árfekvésű márkától rúzsom, de ilyen rossz termékkel nem mostanában találkoztam. Hihetetlen kemény az állaga egyszerűen nem lehet kenni, karcolni, vésni kell a szájra! Száraz, borzalmas már attól féltem, hogy kenés közben eltörik a rúzs. Megmondom őszintén ki dobtam a kukába! Botrány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

samelike

2018. október 11.

Vikimitől vásároltam két csodálatos árnyalatban, a Kiss és a Spice. Szerintem nagyon jó kis ajakra való termék, egyáltalán nem szárít, minimális a kopása, szépen terül, nem emeli ki az egyenletlen felszínt sem. Mind két szín nude. A Kiss egy semleges, olyan kis alapszín szinte, mint az eredeti színe a számnak. A Spice egy enyhén terrakottás beütésű meleg tónusú árnyalat, simán hordható a mindennapokban is. Elégedett vagyok velük, a neszesszerem állandó lakói lettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Lillla31

2018. augusztus 21.

Sajnos, nagy csalódás, egyáltalán nem vagyok megelégedve. A Mini Matt Lipstick Set Pink & Berries-ből az Orchid árnyalatot próbáltam, maga a rúzs extra kemény, erősen kell rányomni az ajkakra, hogy megmaradjon, extrém módon szárít és csúnyán kopik. Nem kérdés, hogy eredeti ABH termékeket árulnak a Cult Beauty-n ugyanis ott vettem, de nem tudom hova tenni ezt a terméket a csupa álom ABH szempaletta és highlighter után. Ennyit tud a Lovely Lip Kit-je is, csak negyedannyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

MargitSchwarz

2018. április 28.

Hogy én ezt hogy szeretem! Drágállottam, de olyan jókat hallottam róla, hogy rendeltem egyet belőle. Bejön. Imádom, magasan pigmentált, és jó érzés viselni. Eddig nem vettem észre, hogy jobban szárítana, mint bármelyik más matt rúzs, teljesen vállalható, de nem árt a rúzsmentes időszakokban hidratálni mellé. Nyilván nem olyan tartós, mint a folyékony társa, de így sem kell attól félni, hogy az első ivásnál lejön az egész. A poháron alig hagy nyomot. Ha óvatosan iszol, akkor egyáltalán semmit. Jó cucc, fogok még belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.