Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €49.7
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

Ár: 11.000 ft + pk , Eladó: makeupbydeszti
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással , foxpost vagy posta
Ár: 6000 , Eladó: dnesszi
Állapot: Használt, szép állapotú, Helyszín: Budapest/Miskolc/Mezőkövesd, fizetés: Személyesen vagy Foxpost

Meelcsikee

2021. február 16.

Én nagyon szeretem, sminkesként a kedvenceim
közé trtozik, csodaszép és nagyon pigmentált színei vannak. Profi sminkeseknek ajánlom elsősorban, mert meg kell tanulni vele bánni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Én nagyon szeretem, sminkesként a kedvenceim

Katybaby

2021. január 16.

Amerikában kaptam, imádom a színeit, könnyű vele dolgozni, tartós, és a csomagolása is mesés! Kicsit porzik, szóval ha neked ez nem ez a textúra jön be, inkább ajánlanék egy Huda Beauty palettát! Egy próbát azért megér, mert gyönyörű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 16.

Dorsi1

2020. október 27.

A minősége nagyon jó abban az értelemben, hogy pigmentált és szépen eldolgozható. Álom sminkeket lehet készíteni vele, de annyira porol, hogy emiatt muszáj csillagot levonnom. Nagyon finoman kell vele bánni. Én nem kezdőknek, és nem rohanós reggelekre ajánlanám. A márkától megvan még a soft glam és a jackie aina, és a három közül ez a legkevésbé kedvenc. Egy tanács azoknak, akik féltik a bársony borítást és takarítani sem szeretnék a palettát: nekem van itthon egy 5-6 centi széles átlátszó cellux, ezzel ragasztottam le a külső részt. Nem néz ki rosszul, anyámnak először fel se tűnt, és azóta bátran nyúlok hozzá, semmi nem látszik meg rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

allitse19

2020. május 13.

Egyik kedvenc szemhéjpúder palettáim közé tartozik. A benne található színeket teljes mértékben ki lehet használni, nappali, alkalmi, báli és menyasszonyi sminkekhez egyaránt használható. Minimálisan szóródik felvitelkor. Külsejét tekintve exkluzív, tényleg látszódik, hogy minőségi termék. Saját dobozában tartom a palettáimat, így reménykedek abban, hogy a bársony külsejük nem egyhamar fog bekoszolódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

muszika

2020. március 15.

Nagyon nagyon szeretem ezt a palettát, a soft glam is megvan és így a kettővel azt hiszem, le tudok fedni minden sminket amit szeretek csinálni magamon. Egyedül babarózsaszín nincs benne, de azt másik palettából összeszedem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Akossbunny

2020. március 8.

Maga a paletta bársonyos borítása nagyon elegáns,de nem parktikus bármennyire is vigyázunk rá akkor is koszos lesz.A matt színek porolnak,de nagyon szép erőteljes pigmentált színek.Ellenben lehet velem van a baj,de a csillámos színek nekem nem funkcionálnak olyan jól:hamar kenődnek,nem elég pigmentáltak,Összegezve szép paletta,tartósak a színek és pigmentáltak JA és még ami fontos kihasználhatóak a színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 8.

TamaraS

2020. január 16.

Első használatra szerelem. Nagyon jó minőségű, nagyon szép és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

molivi

2020. január 11.

Nagyon igényes és jó minőségű paletta. Első vásárlásomnál meglepődtem milyen kevés a panben a festék, de nagyon intenzív, valóban nagyon kevés kell belőle, épp hogy érintem benne az ecsetet. Egyetlen gondom vele, hogy nagyon porol. Ezt leszámítva álom paletta gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni és tartós is, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

MLotti

2019. december 26.

Hatalmas álom volt számomra ez a paletta, hónapokig szemeztem vele Sephorán. Végül szuper áron vettem itt, egy nagyon kedves eladótól, és azóta nem is nyúltam máshoz! Iszonyú pigmentált színei vannak, hétköznapra is tökéletes, illetve karácsony alkalmából is gyönyörű, alkalmi sminkeket tudtam belőle készíteni. Egy kicsit porol, de ez részemről megbocsátható, kompenzálja a tartóssága, hogy reggeltől estig ugyan olyan hibátlan marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

LadyMarga

2019. október 21.

Nagyon jól használható paletta, sajnos eléggé porol a termék ami igazából csak azért zavar mert nagyon gyorsan fogy, sok felesleget szed fel az ecset barmilyen finoman is nyúlok bele. Ettől függetlenül az egyik kedvenc palettám, jól kombinálható színek, nagyon könnyen lehet vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.