Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €49.7
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

Ár: 11.000 Ft , Eladó: dlilla88
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással, foxpost, posta
Ár: 9000 , Eladó: sziszcsy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
TamaraS

2020. január 16.

Első használatra szerelem. Nagyon jó minőségű, nagyon szép és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

molivi

2020. január 11.

Nagyon igényes és jó minőségű paletta. Első vásárlásomnál meglepődtem milyen kevés a panben a festék, de nagyon intenzív, valóban nagyon kevés kell belőle, épp hogy érintem benne az ecsetet. Egyetlen gondom vele, hogy nagyon porol. Ezt leszámítva álom paletta gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni és tartós is, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

MLotti

2019. december 26.

Hatalmas álom volt számomra ez a paletta, hónapokig szemeztem vele Sephorán. Végül szuper áron vettem itt, egy nagyon kedves eladótól, és azóta nem is nyúltam máshoz! Iszonyú pigmentált színei vannak, hétköznapra is tökéletes, illetve karácsony alkalmából is gyönyörű, alkalmi sminkeket tudtam belőle készíteni. Egy kicsit porol, de ez részemről megbocsátható, kompenzálja a tartóssága, hogy reggeltől estig ugyan olyan hibátlan marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

LadyMarga

2019. október 21.

Nagyon jól használható paletta, sajnos eléggé porol a termék ami igazából csak azért zavar mert nagyon gyorsan fogy, sok felesleget szed fel az ecset barmilyen finoman is nyúlok bele. Ettől függetlenül az egyik kedvenc palettám, jól kombinálható színek, nagyon könnyen lehet vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

BloodoftheLamb

2019. október 17.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, aki rájött, hogy nem neki valók a meleg tónusok.
Teljesen megőrültem érte, egyszerűen csoda vele dolgozni, a Buon Fresco és a Love letter színek lettek a legnagyobb szerelmeim. Mígnem csodás allergiás reakcióm lett rájuk, bedagadt, könnyező szemekkel. Pont a kedvenc színeimet nem tudom használni belőle :(
Túladni rajta viszont nincs szívem, a Vermeer annyira pazar highlight szín, a többit viszont nagyon ritkán használom.
Nincs szívem jobban lepontozni, mert tényleg szuper minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Nincs szívem jobban lepontozni, mert tényleg szuper minőség.

nori2345

2019. augusztus 16.

Imádom ,nagyon pigmentált,könnyen eldolgozható ,tartós .Az ecset is teljesen jó és használható ,ha pedig nem veszünk egy kilót az ecsetre és megutogetjuk az ecsetet minimalisan se porolt ,nekem legalábbis 😁 5csillag!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

VeghZsuzska

2019. június 12.

Ez volt életem első high end palettája. Ünnepnap volt, amikor megérkezett és valami hihetetlen katarzis vártam, ami elmaradt - de azt hiszem én vártam valami irracionális tüzijátékot a nagy hype miatt.
Nagyon jó a paletta, a színösszeállítása pont tökéletes nekem, az ilyen meleg tónusok állnak jól nekem. Annyi helyen olvastam,hogy mennyire óvatosan kell bánni vele, mert porol és extra pigmentálált, hogy én mindig ezzel a tudattal nyúlok bele - így még egyszer sem volt rossz élményem. Álomszépen eldolgozható, úgy mosódnak egymásba a színek, hogy azt külön meg kell tanulni feldolgozni:) Megéri az árát, jogos a hype körülötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

hegyikinga1990

2019. január 30.

Páratlan paletta! Mindenképpen ki kell probálni. Használtan is elérhető, sok britt és amcsi oldalon kínálják.
5 ös! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

5 ös! :))

EnyediF

2019. január 28.

Sok gondolkodás után végre én is beruháztam erre a palettára. A palettát használtan vásároltam, előttem volt már két tulajdonosa. Lelövöm a poént: Nem is lesz több tulajdonosa. Egyszerűen annyit áradoztak róla, és igaz is minden pozitívuma. Igen, porol picit, de az én alap sminktudásommal olyan sminkeket készítettem vele, hogy többen meg is jegyezték mennyire szép. Nos a színek eldolgozhatósága páratlan. Az, hogy kinek áll jól ez a paletta nagyon sok mindentől függ, de én mindenkit arra bíztatok, hogy ha gondolkodik rajta, egy próbát mindenképp megér.

UPDATE: A csomagolás ezzel bársony borítással tényleg szép meg minden, de szerintem is teljesen haszontalan hosszú távon. A tisztítása nevetségesen hosszú idő, és egy idő után csak az járkált a fejemben, hogy komolyan egy szemhéjpalettát "simogatok" óvatosan egy nedves szivaccsal...? Praktikusabb lenne, ha rendes borítással látnák el, mert piszkosan elég visszataszító látvány tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Heloise

2019. január 18.

Sokáig áhítoztam utána, majd mikor megvettem már nem nyúltam érte annyiszor. Talán az is lehet az oka, hogy közben megvilágosodtam, mert úgy tűnik nekem inkább a hidegebb tónusú színek állnak jól. Egyéni preferencia tehát, hogy az a két vagy három csodaszép burgundi szín is valakinek épp kiemeli a szemeit és ragyognak tőle, vagy épp fárasztják, nyúzottá teszik azt.
Az hogy több festéket vesz fel és porol hamar megszokható állapot, pár alkalom használat után mindig eszedbe fog jutni, hogy ne nyomkodd rá izomból az ecsetet. Szerintem meglepően tartós, nap végére is ugyanúgy a helyén maradnak a színek, nincs kopás vagy maszatolás. Persze ehhez az kell, hogy ecsettel szépen bedolgozd és összesatírozd az árnyalatokat és legyen azért a szemhéjad lealapozva.
A hozzávaló duplafejű ecset szuperklassz, végre egy tartozék ami tényleg hasznos és jó minőségű. A csomagolása viszont szörnyű, elfelejthetnék már ezt a bársony mizériát, először fancy aztán már koszos és undi. A színek porolása miatt nagyon hamar belül is minden színes és poros lesz, aki nem szereti takarítgatni meg fújkodni annak nem ajánlom. :)
Bár tényleg tetszett összességében, most mégis megválok tőle, de mondom leginkább a meleg árnyalatok miatt, maradok a MAC-es összeválogatott kis palettámnál, de lehet, hogy egy kevésbé merész színű összeállítást még beszerzek az ABH-tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.