Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €49.7
Kiszerelés:   14 x 0,7 g
Lelőhely:   online külföldről

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

Anastasia Beverly Hills Gemstone Eyeshadow Single
Ár: 3000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
hegyikinga1990

2019. január 30.

Páratlan paletta! Mindenképpen ki kell probálni. Használtan is elérhető, sok britt és amcsi oldalon kínálják.
5 ös! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

5 ös! :))

EnyediF

2019. január 28.

Sok gondolkodás után végre én is beruháztam erre a palettára. A palettát használtan vásároltam, előttem volt már két tulajdonosa. Lelövöm a poént: Nem is lesz több tulajdonosa. Egyszerűen annyit áradoztak róla, és igaz is minden pozitívuma. Igen, porol picit, de az én alap sminktudásommal olyan sminkeket készítettem vele, hogy többen meg is jegyezték mennyire szép. Nos a színek eldolgozhatósága páratlan. Az, hogy kinek áll jól ez a paletta nagyon sok mindentől függ, de én mindenkit arra bíztatok, hogy ha gondolkodik rajta, egy próbát mindenképp megér.

UPDATE: A csomagolás ezzel bársony borítással tényleg szép meg minden, de szerintem is teljesen haszontalan hosszú távon. A tisztítása nevetségesen hosszú idő, és egy idő után csak az járkált a fejemben, hogy komolyan egy szemhéjpalettát "simogatok" óvatosan egy nedves szivaccsal...? Praktikusabb lenne, ha rendes borítással látnák el, mert piszkosan elég visszataszító látvány tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Heloise

2019. január 18.

Sokáig áhítoztam utána, majd mikor megvettem már nem nyúltam érte annyiszor. Talán az is lehet az oka, hogy közben megvilágosodtam, mert úgy tűnik nekem inkább a hidegebb tónusú színek állnak jól. Egyéni preferencia tehát, hogy az a két vagy három csodaszép burgundi szín is valakinek épp kiemeli a szemeit és ragyognak tőle, vagy épp fárasztják, nyúzottá teszik azt.
Az hogy több festéket vesz fel és porol hamar megszokható állapot, pár alkalom használat után mindig eszedbe fog jutni, hogy ne nyomkodd rá izomból az ecsetet. Szerintem meglepően tartós, nap végére is ugyanúgy a helyén maradnak a színek, nincs kopás vagy maszatolás. Persze ehhez az kell, hogy ecsettel szépen bedolgozd és összesatírozd az árnyalatokat és legyen azért a szemhéjad lealapozva.
A hozzávaló duplafejű ecset szuperklassz, végre egy tartozék ami tényleg hasznos és jó minőségű. A csomagolása viszont szörnyű, elfelejthetnék már ezt a bársony mizériát, először fancy aztán már koszos és undi. A színek porolása miatt nagyon hamar belül is minden színes és poros lesz, aki nem szereti takarítgatni meg fújkodni annak nem ajánlom. :)
Bár tényleg tetszett összességében, most mégis megválok tőle, de mondom leginkább a meleg árnyalatok miatt, maradok a MAC-es összeválogatott kis palettámnál, de lehet, hogy egy kevésbé merész színű összeállítást még beszerzek az ABH-tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

mattmania

2019. január 11.

Imadom! Jók a színek nagyon porol de hat nem bánom ! Tartósnak is tartos szerintem mindenki elmondott már mindent 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ Megéri az arat:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

CRD

2019. január 11.

Ajándékba kaptam, és nagyon jó kis paletta, de nekem nem ő a kedvencem. A Huda paletták sokkal jobbak, kezdve ott, hogy nem porolnak, míg ez igen... De, azért a korrektség kedvéért megjegyzem, ha nem lenne (több) Huda palettám, valószínűleg az ABH palettákat tartanám a legjobbnak, de van...
A színek nagyon jól pigmentáltak, szépen, könnyen lehet dolgozni velük. Sokféle smink készítésére alkalmas. Tartóssága a márkától elvárható, én sokszor nem is alapozok külön alá-mondjuk akkor nem is olyan intenzív mindegyik szín mint alappal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Kremcica

2018. december 22.

61. véleményként nem gondolnám hogy tudok még újat írni, de leírom mit tapasztaltam hátha. :) Sosem gondoltam hogy ez a paletta az enyém lesz. Nem szeretem a meleg tónusú színeket az amúgy hideg-semleges bőrömön, mégis teljesen rácsavarodtam erre. Már majdnem megrendeltem Wet&Wild-os dupe-ot mikor itt a KM zsibin hozzájutottam nagyon jutányos áron egy eredetihez. Szeptember óta használom, azóta érlelődik bennem a vélemény. Lelövőm a poént, összességében ez egy jól összerakott paletta amivel könnyű sokféle (akár nude barnás, akár színesebb) sminket készíteni. De vannak hibái, kezdve azzal hogy porolódik. Pedig olyan óvatosan nyúlok bele mintha vékony üvegből lenne... :( Tudom az ABH szemfestékei ilyenek, de mégis bosszantó hogy rengeteg festék megy pocsékba emiatt, hogy könnyű a pan aljára érni hiába pigmentáltak a színek. Amúgy meg a bársonyborítás szempontjából sem ideális, szinte lehetetlen tisztán tartani. A színek azonban változóak hogy mennyire pigmentáltak. Például tömött ecsettel pigmentáltabb (szintetikus ecseteket használok), de könnyű túlzásba esni és bohócsminket csinálni. A lazább, hosszabb szőrű ecsettel porol, a pigmentáltság akkor jó ha többször a panbe érintem az ecsetet, de legalább kontrolláltabb és szebb a smink. Amit még észrevettem hogy a színek minősége sem egyforma, például a Cyprus umber és a Tempera vajpuha míg a Buon Fresco elég keményre préselt és száraz, a Golden Ochrét is elég nehezen veszi fel az ecsetem és alig látszik belőle valami. Ugyanígy a piros Venetarian Red és rózsaszínes piros Love Letter is szárazabb formula (mondjuk azt tudni kell, hogy ez a tulajdonság más piros szemfestékre ez jellemző). Legnagyobb meglepetésemre a piros és a narancssárga színek is szépen mutatnak, tökéletes őszi sminkeket tudtam velük készíteni. Ha nagyon akarom akkor utazáskor egy teljes sminket is ki tudok hozni belőle (Love Letter pirosító, Vermeer highligther, Warm Taupe bronzosító és szemöldökpor, Cyprus Umber tusvonal). Még valami, több színt a gyártó mattnak mond de nem mind teljesen matt. Sokba belekevertek finomra őrölt mikrocsillámokat, ami a szemen inkább már élénkebb hatású matt, nem a fáradt hatású poros matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Laura16

2018. december 12.

Imádom! Nagyon pigmentált és tartós. Nem potyog,nem pereg. A tökéletes paletta. ✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Annacska25

2018. december 6.

Gyönyörűek a színei, mindenféle sminket el lehet készíteni vele. Nagyon pigmentált és könnyen lehet sminkelni vele. Rendkívül tartós, abszolút a mai trendeknek megfelelő színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Massacre

2018. augusztus 27.

Ha egy palettát használhatnék egész életemben akkor biztos erre esne a választásom! A színek nagyon szépek, hiába meleg tónusú palettának tűnik, azért simán lehet vele visszafogottabb, nude sminket is készíteni, és ezért imádom. A kedvenc színeim a Warm Taupe és a Buon Fresco, ha ezt pedig kiegészítem az egyik csillámos színnel akkor meg is van a tökéletes mindennapi smink. A színek intenzívek, nem kell nagyon építgetni, nagyon szépen el is lehet őket dolgozni. A csomagolás nekem külön tetszik, a színe és ez a "velvet" tapintás nekem nagyon bejön (ha esetleg koszos lenne egy sminklemosó kendővel végig törlöm és máris olyan mint az új, de próbálok rá vigyázni).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Julcsiturkyy

2018. július 17.

Tejóég!!!
Most hoztam el a postáról, még csak swatcholtam a színeket,de atyaég. Annyira gyönyörű ez a paletta!!!!
Akciosan rendeltem meg a beautybayrol. Igy "csak" 12ezer forint volt.
Biutos rengeteget fogom használni!
Madarat lehetne velem most fogatni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Tejóég!!!
Akciosan rendeltem meg a beautybayrol. Igy "csak" 12ezer forint volt.
Biutos rengeteget fogom használni!
Madarat lehetne velem most fogatni!!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.