Anastasia Beverly Hills

Ár:   $55   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: KataD, Módosítva: 2023. január 16.

Ár:   $55

12 gazdag és duokróm szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 18000 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Foxpost,Packetta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tabita

2022. december 22.

Nem sokkal azután vettem, hogy meg Anastasia kijött vele, annyira izgatott voltam, majd mégis több hétig rá sem néztem. Az igaz, hogy akkoriban egymás után vettem az újabb és újabb palettákat, nem volt már olyan érdekes, de eljött ennek is az ideje, mégpedig ősszel.
A zöld ezen árnyalati számomra ugyanis őszi színek, akkor viszont IMÁDOM, azóta 4 vagy 5 teljesen különböző look-ot készítettem vele, és nagyon, de nagyon megszerettem.

Mint az utána piacra dobott fiatalabb testvére, ez már az új, jobb minőségű paletta, de ahogyan annál is írtam, számomra a fényes nem annyira átütően fényes, mint a régebbi palettáiban. A mattok már-már krémesen puhák, nem is porolnak, a palettában persze kissé igen, de ez engem a legkevésbé sem zavar/t soha.

A halvány orgona lila pasztel szín kiugrik a palettából, iszonyúan vonzotta a tekintetem vásárlás előtt. Sokáig nem tudtam hová tenni, de ugye a fantáziának tényleg a csillagos ég a határa, szóval annak is megtaláltam a helyét a look elkészítése során, sőt, egyik kedvenc szín lett a két különböző, terrakottás, barackos matt mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 22.

Lencseee

2022. december 14.

Az ezévi kedvencek top3-ban benne van. Pedig első ránézésre, nem az én színeim...a minősége vitathatatlan, a kihasználhatósága neken legalább akkora meglepetés volt, mint anno a JS Alien. Jó befektetés, önmagában és egy rakat más színvilágú palettával szuoerül működik. Jogos az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.